taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
102.258
4,5824
5,4030
190,47
79,4300

Eşini 12 yerinden bıçaklayarak öldürdü, beraatini istedi

Bursa'da 19 yaşındaki Mehmet Adıyaman, eşini konuşmak için çağırdığı parkta 12 yerinden bıçaklayarak öldürdü.

DHA | 13.09.2017 - 12:40..

Bursa'da Merkez Gürsu İlçesi'nde bir tekstil fabrikasında işçi olarak çalışan 19 yaşındaki Mehmet Adıyaman, aynı işyerinde tanıştığı 18 yaşındaki Deniz Güneş ile anlaşarak kaçıp evlendi. Çift, yaşları küçük oludğu için evliliklerine izin vermeyen ailelerini nikah günü ikna edip düğünlerine çağırdı.

Eşini 12 yerinden bıçaklayarak öldürdü, beraatini istedi

3 AY ÖNCE DAYAK YÜZÜNDEN EVİ TERKETTİ

İddiaya göre Mehmet Adıyaman, kıskançlık yüzünden sürekli tartıştığı eşini, ailesine karşı ilgisiz kalmakla da suçlayıp, kendi anne ve babasıyla da konuşmaması için defalarca uyarıp dövdü.

Adıyaman, geçen mart ayında iş çıkışı evlerinde, 3 ay önce evlendiği eşine, "Çalışırken giydiğin iş önlüğünün üst düğmeleri neden açıktı. Ayrıca yemekte neden benim yanıma gelmedin de erkek arkadaşınla oturdun" diyerek tartışıp,dövdü. Buna sinirlenen genç kadın, "Daha fazla dayanamayacağım sana ve laflarına. Yoruldum ben. Her şey güzel olur diye düşünmüştüm ama olmadı. Seni artık sevmiyorum. Benden buraya kadar hoşçakal. En kısa zamanda boşanma davası açacağım haberin olsun." yazılı mektup bırakıp, aynı ilçede yaşayan annesinin evine gitti.

Eşini 12 yerinden bıçaklayarak öldürdü, beraatini istedi

KISKANÇLIK YÜZÜNDEN 12 YERİNDEN BIÇAKLADI

Eve dönünce eşini bıraktığı mektubu gören Mehmet Adıyaman, kayınvalidesinin evine gitti. Adıyaman, dışarı çağırdığı  Deniz Güneş Adıyaman'ı geri dönmesi konusunda ikna edemeyince ayrıldı. Kısa bir süre sonra tekrar aynı eve gelen Mehmet Adıyaman,  bir kez daha görüşmek için parka çağırdığı eşini  bu kez 12 yerinden bıçaklayarak öldürdükten sonra polise teslim oldu. Adıyaman çıkartıldığı mahkemece tutuklandı.

Eşini 12 yerinden bıçaklayarak öldürdü, beraatini istedi

"PİŞMANIM, BERAATİMİ İSTİYORUM"

Hakkında, Bursa 5’nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istenen Mehmet Adıyaman, hakim önüne çıktı. Mehmet Adıyaman yaptığı savunmasında, "Deniz eve dönme teklifime olumsuz yanıt verdi. Bana, 'seni sevmiyorum. Boşanmak istiyorum. Sen başkasıyla devam et. Ben de başkasıyla devam etmek istiyorum' dedi. Ben de o ağzından çıkanı kulağın duysun, ne diyorsun dedim, cebimdeki bıçağı çıkarttım, bıçağı tuttu bir şey yapamazsın ‘sen kalıbın adamı değilsin’ diyerek peşimi bırak deyince kendimi kaybettim, bıçağı elinden çekip, rastgele salladım. Polise teslim oldum. Pişmanım, beraatimi istiyorum." dedi.

Mahkeme eksik evrakların beklenmesi için duruşmayı ertelerken sanığın tutukluluk halinin devamına karar verdi.

Eşini 12 yerinden bıçaklayarak öldürdü, beraatini istedi

Eşini 12 yerinden bıçaklayarak öldürdü, beraatini istedi

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)

Notice: Undefined variable: zanasayfa in /data/webroot/o/DEFAULT/html/esh/depo/kolon_footer.php on line 94