taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
110.932
4,0764
5,0090
175,08
73,6300

FC Türkiye’ye saldıranlar PKK'lı teröristler çıktı

Almanya Beşinci Ligi Oberliga takımı FC Türkiye kulübünün Hamburg’daki lokali, önceki gece yarısı molotoflu saldırıya uğradı.

01.12.2016 - 17:29..

Hamburg Georg Wilhelm Caddesi üzerinde bulunan FC Türkiye kulübüne ait lokale molotof kokteyle yapılan saldırı sonucu binanın duvarlarında kısmen hasar oluştu. Olay sırasında lokalde bulunan temizlikçi kadın, saldırıdan yara almadan kurtuldu.

 FC Türkiye’ye saldıranlar PKK'lı teröristler çıktı

BİNAYI YAKMAYA ÇALIŞTILAR

Kendilerine ‘Apocu Gençlik’ olarak isimlendiren saldırganlar kundaklama girişimi sırasında eylemlerini kameraya kaydetti. Biri kamerayla kaydederken, diğer üç kişi de molotofkokteyli ile binayı yakmaya çalıştı.

 FC Türkiye’ye saldıranlar PKK'lı teröristler çıktı

TEMİZLİKÇİ KADIN ÖLÜMDEN DÖNDÜ

FC Türkiye Kulübü Başkanı Doğan İnan, “Lokalde gençlerin buluştuğu bir yer. Takımımızın antrenman sahası da hemen orada. Saldırı sırasında temizlikçi kadın da binayı temizliyormuş. Gece geç olduğu için o akşam orada uyumuş. Yangının büyümeden söndürülmesi bizi sevindirdi. Polis soruşturma başlattı. Bizim beklentimiz saldırganların yakalanması” dedi. Saldırganlar çektikleri görüntüleri internet üzerinden yayınladı. Görüntülerin üzerine de ‘Apocu Gençlik saldırıyor’ notunu düştüler.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)