Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

2016'nın Sualtı Fotoğraf Yarışmasında ödül alan 21 fotoğraf

6. Okyanus Sanatı Sualtı Fotoğraf Yarışmasının sonuçları internet üzerinden açıklandı.

1/26

Yılın en başarılı su yaşamı fotoğraflarını çeken galipler ise 75.000 dolara varan ödüllerle dünyanın en yüksek değerli fotoğrafçılık ödüllerini kazanmış oldular.

2/26

Reefbuilders'dan sonuçlarını derlediğimiz yarışmaya 60 ülkeden katılım oldu ve çeşitli kategorilerde 95 kazanan yarışmacı belirlendi.

3/26

Resif Fotoğrafçılığı Yarışmada ise resiflere odaklanan az sayıda fotoğraftan biri Jeong Sang Keun'un bu çalışması oldu.

4/26

Pier Mane'in yakaladığı ve 'Soyut Ruh' adı verdiği çalışma da resiflere odaklanan çalışmalardan. Geniş Açı kategorisinde şeref ödülü aldı.

5/26

“Mavi Kement” Matty Smith, Avustralya Yarışma Genelinde ve Geniş Açı Kategorisi Birincilik Ödülü

6/26

Evimi Aydınlat“ Kenji Cheow, Malezya Kompakt Makro Kategorisi İkincilik Ödülü

7/26

"Kanadımın Altında" Chad Tamis, Kanada Süpermakro Kategorisi Birincilik Ödülü

8/26

"Bizim Büyülü Ormanımız" Lawrence Alex Wu, Filipinler Kompakt Makro Kategorisi Birincilik Ödülü

9/26

"İnanılmaz Mürekkep Balığı" Dennis Corpuz, Filipinler Makro Kategorisi Birincilik Ödülü

10/26

"İnci Tanecikli Yengeç" George Low Süpermakro Kategorisi Şeref Ödülü

11/26

"Kaliforniya Suyosunu Ormanı" Brook Peterson, ABD Soğuk Su Kategorisi Birincilik Ödülü

12/26

"Gri Çotira" Anders Salesjö, Portekiz Portre Kategorisi Üçüncülük Ödülü

13/26

"Hayaletsi" Lilian Koh Aynasız Makro Kategorisi İkincilik Ödülü

14/26

"Seyrek Saçıyla Kelini Örtememek" Jeff Milisen, Hawai, ABD Portre Kategorisi Şeref Ödülü

15/26

"El Vigía - Gözcü" Juan Pablo Plaza, Filipinler Kompakt Geniş Açı Üçüncülük Ödülü

16/26

"Muhteşem Kılık Değiştirme" Peter McGee, Endonezya Aynasız Makro Kategorisi Şeref Ödülü

17/26

"Mor Rhinopia" Andrew Leighton, Filipinler Kompakt Makro Kategorisi Şeref Ödülü

18/26

"Tuhaf Çift" Gianni Colucci, İtalya Deniz Yaşamı Kategorisi Üçüncülük Ödülü

19/26

Gelecek Nesil" Henley Spiers, St. Lucia Deniz Yaşamı Kategorisi Şeref Ödülü

20/26

Yatırım Fırastı" Daniel Geary, Filipinler Aynasız Makro Kategorisi Şeref Ödülü

21/26

"Avcı ve av" Jenny Stomvoll, Mozambik Aynasız Kamera Davranış Kategorisi Birincilik Ödülü

22/26

"Sabır" Pier Mane, Endonezya Aynsız Makro Kategorisi Üçüncülük Ödülü

23/26

Yem Topu Kozası" Lawrence Alex Wu, Tayland Kompakt Davranış Kategorisi Birincilik Ödülü

24/26

"Bakışma" Joaquin Gutierrez, İspanya Portre Kategorisi Birincilik Ödülü

25/26

"Maviden Dik Dik Bakışlar" Maurizio Pasi, İtalya Aynasız Kamera Davranış Kategorisi Şeref Ödülü

26/26