Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

2018 Prestijli Hasselblad Masters Ödülleri'ni kazanan fotoğraflar

Dünyaca ünlü fotoğraf yarışması, 2018’in kazananlarını açıkladı. Kazananlar, Hasselblad'ın projelerinde yer almak için teklif alacak.  Prestijli Hasselblad Masters Ödülleri iki yılda bir, 11 kategoride en iyi fotoğrafçıyı seçiyor. 'Portre' kategorisi kazananı: Tina Signesdottir Hult (Torvastad/Norveç)

1/30

'Portre' kategorisi kazananı: Tina Signesdottir Hult (Torvastad/Norveç)

2/30

'Portre' kategorisi kazananı: Tina Signesdottir Hult (Torvastad/Norveç)

3/30

'Hava' kategorisi kazananı: Jorge De La Torriente (Miami/Amerika)

4/30

'Hava' kategorisi kazananı: Jorge De La Torriente (Miami/Amerika)

5/30

'Hava' kategorisi kazananı: Jorge De La Torriente (Miami/Amerika)

6/30

'Güzellik&Moda' kategorisi kazananı: Michal Baran (Trim/İrlanda)

7/30

'Güzellik&Moda' kategorisi kazananı: Michal Baran (Trim/İrlanda)

8/30

'Güzellik&Moda' kategorisi kazananı: Michal Baran (Trim/İrlanda)

9/30

'Mimari' kategorisi kazananı: Kamilla Hanapova (St. Petersburg/Rusya)

10/30

'Mimari' kategorisi kazananı: Kamilla Hanapova (St. Petersburg/Rusya)

11/30

'Mimari' kategorisi kazananı: Kamilla Hanapova (St. Petersburg/Rusya)

12/30

'Sanat' kategorisi kazananı: Maria Svarbova (Bratislava/Slovakya)

13/30

'Sanat' kategorisi kazananı: Maria Svarbova (Bratislava/Slovakya)

14/30

'Sanat' kategorisi kazananı: Maria Svarbova (Bratislava/Slovakya)

15/30

'Manzara' kategorisi kazananı: Benjamin Everett (Lopez Adası/Amerika)

16/30

'Manzara' kategorisi kazananı: Benjamin Everett (Lopez Adası/Amerika)

17/30

'Manzara' kategorisi kazananı: Benjamin Everett (Lopez Adası/Amerika)

18/30

'Düğün' kategorisi kazananı: Victor Hamke (Leipzig/Almanya)

19/30

'Düğün' kategorisi kazananı: Victor Hamke (Leipzig/Almanya)

20/30

'Düğün' kategorisi kazananı: Victor Hamke (Leipzig/Almanya)

21/30

'Vahşi Hayat' kategorisi kazananı: Karim Ilya (Haiku/Amerika)

22/30

'Vahşi Hayat' kategorisi kazananı: Karim Ilya (Haiku/Amerika)

23/30

'Vahşi Hayat' kategorisi kazananı: Karim Ilya (Haiku/Amerika)

24/30

'Proje//21' kategorisi kazananı: Nabil Rosman (Kota Bharu/Malezya)

25/30

'Proje//21' kategorisi kazananı: Nabil Rosman (Kota Bharu/Malezya)

26/30

'Proje//21' kategorisi kazananı: Nabil Rosman (Kota Bharu/Malezya)

27/30

'Sokak/Şehir' kategorisi kazananı: Ben Thomas (Kyneton/Avustralya)

28/30

'Sokak/Şehir' kategorisi kazananı: Ben Thomas (Kyneton/Avustralya)

29/30

'Sokak/Şehir' kategorisi kazananı: Ben Thomas (Kyneton/Avustralya)

30/30