Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

Adnan Oktar örgütünde kim kimdir

Adnan Oktar, örgütün tek lideri. Her türlü konuda mutlak karar veren tek kişi.

1/212

ULVİYE DİDEM ÜRER Kod ismi: Dido. Adnan Oktar'dan sonra örgütteki iki numara. Dragos ismi verilen örgüt merkezinde Adnan Oktar ile beraber yaşar. Her konuda Adnan Oktar'ın "ben olmazsam ona sorun" dediği kişi. Adnan Oktar adına sözcü olarak konuşabilir. Örgütteki hücre sisteminin dışında olan ve her bilgiyi bilen 5 kişiden biridir.

2/212

TARKAN YAVAŞ Kardeşler grubunun baş yöneticisi, Adnan Oktar adına sözcü olarak konuşabilir. Kardeşler grubunun en üst düzey yöneticisi. Dragos ismi verilen örgüt merkezinde yaşar. Adnan Oktar adına, onun sözcüsü olarak konuşabilir. Hukuk dahil her konuda bilgi sahibidir ve inisiyatif kullanabilir.

3/212

MERVE BÜYÜKBAYRAK Kod ismi: Fevzi. Kandilli'deki Dragos ismi verilen örgüt merkezinde Adnan Oktar ile birlikte yaşar. Yönetici bacıdır. Adnan Oktar'ın özel işleri dahil, hukuk, Dragos'a para akışı, takip edilmesi gereken her türlü dosya, kiralanacak veya satın alınacak evlere karar verilmesi ve grup evlerinde kalan bacılar ile ilgili işleri takip eder, yönetir. Dijital ortama çok fazla örgüt hakkında bilgi yükler ve bunları şifreli dosyalarda tutar. Dragostaki kasayı yönetir. Örgütten ayrılanlara karşı yürütülen iftira ve itibarsızlatırma kampanyasının içeriklerini oluşturur.Örgütteki hücre sisteminin dışında olan ve her bilgiyi bilen 5 kişiden biridir.

4/212

YELİZ SUCU Kod ismi: Yellow. Dragos ismi verilen örgüt merkezinde Adnan Oktar ile beraber kalır. Merve Büyükbayrak ile beraber örgütün Adnan Oktar ile haberleşmesinde kilit roldedir. Yönetici bacıdır. Hukuk ve para akışı dahil olmak üzere her türlü konuyu Merve Büyükbayrak ile beraber yürütür ve takip eder. Dijital ortama şifreli dosyalar içerisinde çok fazla bilgi yükler. Örgütten ayrılanlara karşı yürütülen iftira ve itibarsızlatırma kampanyasının yürütme kısmını takip eder. Örgütteki hücre sisteminin dışında olan ve her bilgiyi bilen 5 kişiden biridir.

5/212

ALEV BABUNA Kısıklı'daki örgüt evinde yaşar. Örgütün kasası olan yönetici bacıdır. Organizasyonlar için kardeşlere de talimat verir. Yurt içi ve yurt dışından eskort ve manken getirilmesi için gerekli organizasyonu yapar. Dışarı tek çıkamayan kızların yanında gardiyan olarak gönderilir. Her gün Adnan Oktar'a mali durumla ilgili rapor verir. Örgütteki hücre sisteminin dışında olan ve her bilgiyi bilen 5 kişiden biridir. Örgütün toplu alışverişlerini yapmada görev alır.

6/212

ASLI EFEOĞLU Kod adı: Maviş Aslı. Kandilli'deki Dragos ismi verilen örgüt merkezinde Adnan Oktar ile beraber kalır. Yönetici bacıdır. Yürütme konusunda bacılar ve kızkardeşler grubunun tamamından sorumlu yöneticidir. Kızkardeşler grubunun her türlü işlerinde inisiyatif kullanabilir. Örgüte ait grup evlerindeki iç konuları yönetir. Örgütün faaliyetlerini takip eder ve kişi görevlendirir. Örgütten ayrılanlara karşı yürütülen iftira ve itibarsızlatırma kampanyasını kontrol eder ve içerik paylaşmayanları tespit ederek zorla paylaştırır.

7/212

GÜLGÜN GÖKTAN Kod adı: Güşgüş, hanımcım. Kandilli'deki Dragos ismi verilen örgüt merkezinde Adnan Oktar ile beraber aynı odada kalır. Yönetici bacıdır. Adnan Oktar'ın dahili telefonla yaptığı tüm özel konuşmalara şahittir. Örgütteki hücre sisteminin dışında olan ve her bilgiyi bilen 5 kişiden biridir. Çeşitli erkeklerin örgüte faydalı hale gelmesi için sosyal hesapları üzerinden flört eder.

8/212

MELTEM DABAN Kod adı: Dost Meltem. Uzun yıllardır örgütün tüm makalelerini ve kitaplarını yazan, Adnan Oktar adına röportajları yazan, canlı yayınların bilgi içeriğini oluşturan yönetici bacıdır. Lobi faaliyetlerine katılır. Hukuk dilekçelerini kontrol eder. Örgütün grup evlerinde kalır. Uzun yıllardır anti depresan kullanır. A9 tv bazı yayınlarını hazırlar.Yönetici bacıdır.

9/212

AYŞE PINAR AKKAŞ Örgütün Kısıklı'daki grup evinde kalır. Yönetici bacıdır. Örgütün tüm sağlık işlerinden sorumludur. Dışarıya tek çıkamayan kızların yanında gardiyanlık yapar, örgüt evlerine para dağıtılmasında görev alır. Lobi Faaliyetlerinde görev alır. Örgütün toplu alışverişlerini yapmada görev alır.

10/212

İBRAHİM SERAL KÖPRÜLÜ Kod adı Serace'dir. Örgüt lideri Adnan Oktar ile birlikte "Dragos" denilen evde kalır. Yönetici kardeşlerdendir. Kule tabir edilen örgüt işlerinin yürütüldüğü kameralı güvenlik odasının yöneticisidir. Adnan Oktar'ın kardeş grubuna verdiği talimatları tamamen bilir ve yönetir.

11/212

MEHMET NOYAN ORCAN Kod adı Numan'dır. Hukuk konusunda yönetici kardeşidir, silahlıdır. Hukuk konusunda yürütülen lobi çalışmaları ve rüşvetler konusunda bilgi sahibidir.

12/212

KARTAL İŞ Hukuk konusunda yönetici kardeşlerdendir, silahlıdır. Adnan Oktar ile birlikte Dragos denilen örgüt evinde konaklar. Örgütten ayrılanlara karşı karalama ve sindirme dilekçelerinin hazırlanma işlemlerini yöneten kişidir.

13/212

YAKUP BALAMAN Kod adı Yaki'dir. Örgütün yönetici kardeşlerindendir. Göksu'da bulunan örgüt evlerinden birinde Serdar Dayanık ile birlikte konaklar. Adnan Oktar' a çok yakındır. Onun tüm kişisel ihtiyaçlarını takip eder. Stüdyo denilen örgüt evinin yönetiminden de sorumludur.

14/212

TAHSİN AKKAŞ Kod adı Taso'dur. Yönetici kardeşlerdendir, silahlıdır. Ataşehir Varyap'da bulunan örgüt evinde konaklar. Örgütün yurtdışı dolandırıcılık faaliyetlerini yöneten kişilerden biridir. Adnan Oktar'a yurtdışından kadın temini sağlar.

15/212

MEHMET ENDER DABAN Kod adı : Ejder. Örgütün yönetici kardeşlerindendir, silahlıdır. Bora Yıldız ve Kartal Göktan ile Kandilli'de bulunan örgüt evlerinden birinde kalır. Kardeşler içinde Adnan Oktar'a en yakın kişilerden biridir. Örgüte muhalif olan kişilere yönelik iftira sitelerini ve internetteki propoganda faaliyetlerini yönetir. Adnan Oktar yayınlarının tüm internet sitelerini yönetir. Şifreler onda bulunur.

16/212

EROL ŞİMŞEK Örgütün parasal faaliyetlerini yöneten kardeşlerdendir, silahlıdır. Seyrantepe'de bulunan örgüt evlerinden birinde konaklar. Hileli iflaslar, ailelerden kalan mirasların hile yolu ile ele geçirilmesi, örgütün fon tabir edilen para havuzunun yönetimi, örgüt taşınmazları ile ilgili tasarruflar konusunda karar vericilerdendir.

17/212

HALİL HİLMİ MÜFTÜOĞLU Kod Adı : Halo. Adnan Oktar ile birlikte Kandill'deki örgüt evinde konaklar. Örgütün hukuk işlerinin yöneticilerindendir. İftira dilekçelerinin hazırlanması, hukuki süreçlerinin takibi, adli konularda kulis ve rüşvet trafiğinin yönetilmesi konularından sorumludur.

18/212

MEHMET ALP ÜNLÜ Örgütün emniyet biriminden sorumlu kardeşidir. Örgüt ile ilgili olarak emniyet içinde kulis yapma, gizli faaliyetler yürütme ve örgüte çıkar sağlama konusundan sorumludur.

19/212

SİNEM HACER TEZYAPAR Kod adı: Gelin. Yurt dışı lobi işlerinden sorumlu yönetici bacıdır. Adnan Oktar adına tüm uluslararası lobi faaliyetini Ece Koç ile yönetir. Özellikle İsrail ve İtalya başta olmak üzere, tüm yurt dışı politikacılarla bağlantıları kurar. Bilgisayarında ve emaillerinde Adnan Oktar'ın Türkiye aleyhine çok fazla konuşması bulunabilir. Çeşitli erkeklerin örgüte faydalı hale gelmesi için sosyal hesapları üzerinden flört eder.

20/212

ECE KOÇ Yurt dışı işlerinden sorumlu yönetici bacıdır. Kandilli'deki Dragos ismi verilen örgüt merkezinde Adnan Oktar ile beraber kalır.Uluslar arası makalelerin yayınlanması ve konferansların organizasyonu ile ilgilenir. Adnan Oktar adına tüm uluslararası lobi faaliyetini Sinem Tezyapar ile yönetir. Adnan Oktar'ın şantaj yapmak istedikleri kişilerin açıklarını bulur. Bilgisayarında ve emaillerinde Adnan Oktar'ın Türkiye aleyhine çok fazla konuşması bulunabilir.

21/212

AYÇA PARS Canlı yayınlarda rejide Meral Kalça ile görev yapar, Yayın evindeki işlerle ilgili yöneticidir. Örgütün internet sitelerinin şifreleri kendisinde durur, yayından kaldırılan internet içeriklerinin bulunduğu hard diskleri saklar. Yönetici bacıdır.

22/212

AYDAN SARAÇOĞLU Sempatizanların yönetilmesi ve onlara görev dağıtılmasından sorumlu yönetici bacıdır. Eda ve Seda isimli kuzenleri ile beraber sempatizanları yönetir. Ankara ve İstanbul'da örgüt adına lobi faaliyetlerine katılır. Çalışan yönetici bacıdır.

23/212

FERHUNDE EDA BABUNA Kod adı: Edoş. Özellikle Ankara'da örgüt adına siyasiler, yargı ve nüfuzlu kişiler arasında kulis faaliyeti yapar. Yıllarca bu konunun baş yöneticisi olmuş yönetici bacıdır. Şu an İstanbul'da bir örgüt evinde kalmaktadır. Adnan Oktar'a yapılan faaliyetler, verilen rüşvetler ve öğrenilen bilgiler hakkında düzenli rapor verir.

24/212

FATMA CEYDA ERTÜZÜN Özellikle Ankara'da örgüt adına siyasiler, yargı ve nüfuzlu kişiler arasında kulis faaliyeti yapar. Adnan Oktar'a yapılan faaliyetler, verilen rüşvetler ve öğrenilen bilgiler hakkında düzenli rapor verir.

25/212

EMİNE MİNE KALÇA Örgütün Kısıklı'daki grup evinde kardeşi Meral Kalça ile beraber kalmaktadır. Ailesine aldırdığı bu evi örgüte bedelsiz aktarmıştır. Silahlıdır. Yönetici bacıdır. Adnan Oktar'ın özel işlerini yürütür ve korumalığını da yapar. Tek başına dışarı çıkamayan kızların yanında gardiyanlık da yapar. Örgütün nöbet adı verilen hem Kandillideki merkeze hemde A9 çengelköy stüdyosuna nöbete gider günlük işlerin yapılmasını takip eder.

26/212

ESRA SARAÇOĞLU Kod adı: Kuzu Esra. 20 yıldan uzun süre Kandilli'deki Dragos ismi verilen örgüt merkezinde AdnanOktar'la kaldıktan sonra başka bir örgüt evine geçmiştir. Örgütün internet sitelerinin içeriklerini oluşturur. A9 yayınlarının kesitlerini yapar. Yönetici bacıdır. Çeşitli erkeklerin örgüte faydalı hale gelmesi için sosyal hesapları üzerinden flört eder. Örgütün nöbet adı verilen hem Kandillideki merkezine nöbete gider günlük işlerin yapılmasını takip eder.

27/212

EBRU ALTAN Kod adı: İmparatoriçe. Dragos ismi verilen örgüt merkezinde Adnan Oktar ile beraber kalır. Adnan Oktar ile sürekli beraberdir. Stüdyo'daki işlerini yürütür. Örgüte kazandırılacak kızlarla bağlantıya geçer ve ikna için konuşur. Hukuk konularında yardımcı olur. Yönetici bacıdır. Çeşitli erkeklerin örgüte faydalı hale gelmesi için sosyal hesapları üzerinden flört eder.

28/212

AYŞEGÜL HÜMA BABUNA Özellikle Ankara'da örgüt adına siyasiler, yargı ve nüfuzlu kişiler arasında kulis faaliyeti yapar. Adnan Oktar'a yapılan faaliyetler, verilen rüşvetler ve öğrenilen bilgiler hakkında düzenli rapor verir. Yönetici bacıdır.

29/212

DİDEM RAHVANCI Kod adı: Edid. Kandilli'deki Dragos ismi verilen örgüt merkezinde Adnan Oktar ile beraber kalır. Örgütün tüm internet sitelerinin faaliyetlerini yönetir, yayınların yüklenmesi ve kesilmesi ile ilgilenir. Muhaliflere ve örgütten ayrılanlara karşı şantaj ve itibarsızlaştırma sitelerinin tamamını yapan kişidir ve bu siteleri yüklenmek üzere hazır olarak gönderir. Adnan Oktar yayınlarının internet sitelerin yapar.

30/212

TÜLİN MARANGOZOĞLU Örgütün grup evlerinden birinde kalmaktadır. Dragos isimli Kandilli merkez evinin kontratı onun üzerinedir. Bacıların ve kızkardeşlerin nöbet listelerini yapar ve takip eder. Örgütün sokak işlerini yapar. Yönetici bacıdır. Silahlıdır. Çeşitli erkeklerin örgüte faydalı hale gelmesi için sosyal hesapları üzerinden flört eder.

31/212

AYLİN KOCAMAN Kod adı: Loşloş. Yönetici bacıdır. Örgütün Adnan Oktar adına çıkan tüm yayınlarının yazımı ile ilgilenir. Uluslararası lobi faaliyetlerinde görev alır. Çeşitli erkeklerin örgüte faydalı hale gelmesi için sosyal hesapları üzerinden flört eder.

32/212

AYLİN ATMACA Kod adı: Eymen. Özellikle Ankara'da ve İstanbul'da örgüt adına siyasiler, yargı ve nüfuzlu kişiler arasında kulis faaliyeti yapar. Adnan Oktar'a yapılan faaliyetler, verilen rüşvetler ve öğrenilen bilgiler hakkında düzenli rapor verir. Yönetici bacıdır.

33/212

AYŞE KOÇ Kandilli'deki Dragos ismi verilen örgüt merkezinde Adnan Oktar ile beraber kalır. Adnan Oktar'ın stüdyo evindeki tüm işlerini yönetir. Örgütün seslendirme dosyalarını hazırlar. Sempatizanları örgüt işlerinde görevlendirir. Çeşitli erkeklerin örgüte faydalı hale gelmesi için sosyal hesapları üzerinden flört eder. Adnan Oktar'ın banyosundaki ekran için porno resimler toplar.

34/212

MERT SUCU Kod adı : Lazoli ve Tudor'dur. Örgütün silahlı yöneticilerindendir. Adnan Oktar ile aynı evde konaklar. Örgütün bacılar denilen grubundan gelen talepleri uygular ve yönetir. Bir dönem örgüt üyelerini tüm noter işleri vekaletler onun üzerinden yapılıyordu.

35/212

MEHMET COŞKUN PAMİR Kod adı : Coşar. Stüdyo denilen Adnan Oktar'ın yayınlarını yaptığı evde konaklar. Örgütün yönetici kardeşlerindendir. Bütün örgüt evlerinin demirbaş ihtiyaçlarının temininden sorumludur. Talimatları bizzat Adnan Oktar'dan alır, Onun en yakınlarındandır.

36/212

İBRAHİM TUNCER Kod adı : Tuncer. Örgütün Ankara'da bulunan evlerinden birinde konaklar. Örgütün sempatizan denilen yurt içi ve yurt dışı gruplarından sorumludur. Özellikle yurtdışında bulunan sempatizanlardan örgüt için para toplanması, ülkede kilit noktalarda görev yapan kişilere yurtdışından kadın temini konularının yönetimindedir. Yurtdışındaki sempatizanların büyüme çağındaki çocuklarının turnike denilen sisteme sokulmasının organizasyonlarını yapar.

37/212

CEM SEDAT ALTAN Kod adı : Saltan. Örgütün yönetici kardeşlerindendir. Örgütün basın ayağı sorumlusudur. Adnan Oktar'a çok yakındır.

38/212

ALTUĞ REVNAK ETİ Kod Adı: Eti. Örgütün Amerika, Vatikan ve İsrail bağlantılarını sağlamaktadır. Yurt içinde, milli eğitim bakanlığındaki kaynakları ile Doğa Bilimleri Derneği adı altında okullarda faaliyet yaparak, küçük yaşta çocukların örgüte girmesine sağlar.

39/212

BORA YILDIZ Kod Adı : Yuka. Örgütün "turnike" denilen sistemine kız kazandırma konusundan sorumlu yöneticidir, silahlıdır. Adnan Oktar'a en yakın kişilerdendir. Resmi ya da gayri hukuki yollarla örgüte para aktarmaktadır. Kandilli'de sahilde bulunan örgüte ait yalı apartman dairesinde konaklamaktadır.

40/212

AHMET OKTAR BABUNA Kod Adı : Oki. Örgütün yurt dışı lobi faaliyetlerini yönetmekdir. Adnan Oktar adına yurtdışında pek çok faaliyete ve toplantıya, konferansa katılır çeşitli görüşmeler yapar. Adnan Oktar ile aynı evinde kalmaktadır. Aynı zamanda örgütün sağlık konularının yönetcisidir.

41/212

NURİ ÖZBUDAK Örgütün para yönetiminden sorumlu yöneticilerindir.

42/212

ALTUĞ MÜŞTAK BERKER Kod Adı : Berker. Yurt içi ve yurt dışı sempatizanlardan sorumlu örgüt yöneticisidir. Basın ve siyasetteki kişilerle örgüte çıkar sağlamak amacıyla lobi faaliyeti yürütmektedir.

43/212

YUSUF ERKAN ÖZOĞUZ Kod Adı : Yasef. Örgüt yöneticisi kardeşlerdendir. Kandilli'deki Dragos ismi verilen örgüt merkezinde Kule olarak tabir edilen kumanda odasında duran ve Adnan Oktar ve bacılardan gelen talimatları örgütün diğer üyelerine aktaran kişilerdendir.

44/212

GÖKALP BARLAN Kod Adı : Göko. Örgütün yönetici kardeşlerindendir. Turnike adı verilen sisteme kız kazandırma konusundan sorumludur. Soğuksu'daki örgüt evinde konaklamaktadır. Arabistan'da yaptığı dolandırıcılık nedeni ile örgüte yüklü miktarda para aktarımı yapmıştır.

45/212

EBRU YILMAZATİLLA UMUR Kod adı: Bostancı Ebuş. Örgütün lobi faaliyetlerinde İstanbul'da özellikle muhafazakar kesimle bağlantılarda görev alır. Örgüte faydalı hale getirmek için sosyal medyaları üzerinden çeşitli erkeklerle flört eder. Yönetici bacıdır. Örgütten ayrılanlara karşı hazırlanan site, blog ve resimlerin hazırlanmasında görevlendirilmiştir. Adnan Oktar kitaplarının sayfa düzeni ve tasarımlarını yapar.

46/212

NURŞAH AKSOY Örgütte yönetici bacıdır. Grup evlerinde kalır. Alev Babuna ile hareket eder ve evlere para dağılımında görev alır. Tüm alışverişleri yapar, örgütün bağlantılı olduğu markalarda Alev Babuna'nın Bilge Soylu isimli açık hesabını kullanarak alışveriş yapar. Dışarıya çıkamayan kızların yanında gardiyan olarak gider. Örgütün nöbet adı verilen hem Kandillideki merkeze hemde A9 çengelköy stüdyosuna nöbete gider günlük işlerin yapılmasını takip eder.

47/212

ZEYNEP ŞENER Kod adı: Zeynep Şu. Çalışan bacıdır. Örgütün grup evlerinden birinde kalır. Haftasonları Adnan Oktar'ı görür. Kızkardeşini küçük yaşta örgüte getirmiştir. Örgütün nöbet adı verilen Kandillideki merkeze nöbete gider günlük işlerin yapılmasını takip eder.

48/212

BANU ŞENER Kod adı: Banu Şu. Zeynep Şener'in kızkardeşidir. Örgüte ait grup evlerinden birinde kalır. Ablası tarafından Adnan Oktar ile çok küçük yaşta cinsel ilişkiye sokulmuştur.A9 Video ve belgesellerini yapmakla ilgilenir. Örgütün nöbet adı verilen Kandillideki merkeze nöbete gider günlük işlerin yapılmasını takip eder.

49/212

GÜLŞAH GÜÇYETMEZ Kod adı: Badem Şekeri. Yıllarca Adnan Oktar'ın yaşadığı merkez evi olan Kadilli'deki Dragos adı verilen evde yaşadıktan sonra şu an grup evlerinden birinde kalmaktadır. A9 yayınlarının editörlüğünü yapmaktadır. Örgüte kazandırılacak kızların ikna edilmesinde görev alır. A9 tv canlı yayınlarına katılır.

50/212

ELİF KIRAL Örgütün grup evlerinden birinde yaşamaktadır. Avrupa'daki sempatizanlar arasından örgüte eleman kazandırır. Almanya'daki ve Avusturya'daki sempatizanlardan para toplar ve onlara görev verir. Çeşitli erkeklerin örgüte faydalı hale gelmesi için sosyal hesapları üzerinden flört eder.Örgütün nöbet adı verilen hem Kandillideki merkeze hemde A9 çengelköy stüdyosuna nöbete gider günlük işlerin yapılmasını takip eder.

51/212

TUBA ÖRMEN Kod adı: Türkan. Adnan Oktar yayınları için içerik toplar ve dosya hazırlar. Örgütten ayrılanlar ve muhaliflere karşı itibarsızlaştırma ve iftira kampanyasını yönetir. Çeşitli erkeklerin örgüte faydalı hale gelmesi için sosyal hesapları üzerinden flört eder. Örgütün grup evlerinden birinde yaşamaktadır.

52/212

LALE CAMCI Çalışan bacılarla beraber örgüt evinde kalır. Çalışan bacıdır. Yurt dışında yayınlacak makalelerden ve bağlantılardan sorumlu yönetici bacıdır. Dragos ismi verilen örgüt merkezinde Adnan Oktar ile beraber kalır. Uluslar arası makalelerin yayınlanması ve konferansların organizasyonu ile ilgilenir. emaillerinde Adnan Oktar'ın Türkiye aleyhine çok fazla konuşması bulunabilir.

53/212

ZEYNEP YALÇIN Örgütün grup evlerinde kalır. İnternet faaliyetleri ile ilgilenir. Kitaplar için araştırma yapar. Yakın zamana kadar kardeşinin dondurma firmasında çalışıp örgüte para getirmiştir.

54/212

DİDEM KÖKNAR Örgüte kızların ve erkeklerin kazandırılması için faaliyet yapar. Onları gezdirir alış verişe çıkatır. Çeşitli erkeklerin örgüte faydalı hale gelmesi için sosyal hesapları üzerinden flört eder. Ailesinin mirasını örgüte aktarmıştır.

55/212

FİLİZ ARIK MENET Örgütün sokaktaki işlerinin çoğunu takip eder. Üzerine çok fazla taşınmaz mülk yapılmıştır. Örgüt evlerinde kalır. Arapça kitap çalışmalarında görev alır. Örgütün nöbet adı verilen Kandillideki merkeze nöbete gider günlük işlerin yapılmasını takip eder.

56/212

PINAR SEZGİN Dragos ismi verilen Kadilli'deki merkez evinde Adnan Oktar ile beraber kalır. Her gün Adnan Oktar'ın yanına canlı yayınlara gider ve onunla vaktini geçirir. Adnan Oktar'ın stüdyodaki işlerini takip eder yaptırır. Bacı grubundadır.

57/212

SEMRA ÖZGİRAY Bacı grubundadır. Kitapların sayfa düzenini yapmakla ve internet sitelerinin grafik işleri ile ilgilenir. Örgüt evlerinde kalır. Örgütün nöbet temizlik işlerinde kullanılır.

58/212

TÜLAY HATİCE KUMAŞÇI Çeşitli erkeklerin örgüte faydalı hale gelmesi için sosyal hesapları üzerinden flört eder. Bacı grubundadır. Örgüt evlerinde kalır. Sosyal medyada TT olması, fenomenlerle bağlantı kurma gibi işleri yürütür. Adnan Oktar kitaplarının ve yayınlarının sayfa düzenlerini tasarımlarını yapar.

59/212

DAMLA PAMİR Kod adı: Baş Sultan İmparatoriçe. Yıllarca Adnan Oktar'ın yaşadığı merkez evi olan Kadilli'deki Dragos isimli evde yaşadıktan sonra şu an grup evlerinden birinde kalmaktadır. A9 yayınlarının editörlüğünü yapmaktadır. Örgüte kazandırılacak kızların ikna edilmesinde görev alır. Düzenli olarak A9 tv canlı yayınlarına çıkar.

60/212

NEŞE TOKYAY Kod adı: Neşet. Örgüt evlerinde kalır. Ailesinin mirasını tamamen örgüte aktarmıştır. Örgüte ait internet sitelerinin içeriği ve yurt dışı faaliyetlerinin alt yazıları ve çevirileri ile ilgilenir. Örgütün nöbet adı verilen hem Kandillideki merkeze hemde A9 çengelköy stüdyosuna nöbete gider günlük işlerin yapılmasını takip eder.

61/212

SERVER GÖRKEM ERDOĞAN Örgüte kazandırılacak tüm yeni kızlarla ilgilenir. Adnan Oktar'ın stüdyodaki işleri ile ilgilenir, organize eder. Yeni gelen kızların örgüte ısınması için mihmandarlıklarını yapar. Yönetici kızkardeştir. A9 tv yayınlarında sunuculuk yapar.

62/212

ASLINUR ALÇAKAKAN Kız kardeş grubundandır. Örgüt evlerinde kalır. Her gün Adnan Oktar'ın yanına canlı yayınlara gider ve onunla vaktini geçirir.

63/212

ASLIHAN HANTAL Örgütün grup evinde kalmaktadır. Örgütün Lobi faaliyetlerinde görev almıştır. Davetlere çağrılacak kişilerle bağlantıya geçer. Örgüte kazandırma amacıyla erkeklerle flört eder. Grup evlerinde kalır. STK lar ile bağlantı kurar. Örgütün nöbet adı verilen hem Kandillideki merkeze hemde A9 çengelköy stüdyosuna nöbete gider günlük işlerin yapılmasını takip eder.

64/212

BERİL KONCAGÜL Dragos ismi verilen Kadilli'deki merkez evinde Adnan Oktar ile beraber kalır. Her gün Adnan Oktar'ın yanına canlı yayınlara gider ve onunla vaktini geçirir. Bacı grubundadır. İnternet çalışmalarında yardımcı olur.

65/212

ARZU LEMAN ORCAN Bacı grubundandır. Örgütün grup evlerinden birinde yaşamaktadır. Örgütün yabancı dildeki faliyetleri ile ilgili çeviriler ve altyazıları ile ilgilenir. Dragos ismi verilen eve gelip Adnan Oktar ile görüşür. Örgütün nöbet adı verilen hem Kandillideki merkeze hemde A9 çengelköy stüdyosuna nöbete gider günlük işlerin yapılmasını takip eder.

66/212

BURCU ÇEKMECE Örgüt evlerinde kalır. Bacı grubundadır. Sinem Tezyapar ile yurt dışı lobi faaliyetlerinde görev alır. Örgütün nöbet adı verilen Kandillideki merkeze nöbete gider günlük işlerin yapılmasını takip eder.

67/212

ÇAĞLA TEKER Örgüt evlerinde kalır. Zaman zaman Dragos isimli Kandilli'deki merkez örgüt evinde de Adnan Oktar ile kalır. Her gün Adnan Oktar'ın yanına canlı yayınlara gider ve onunla vaktini geçirir.

68/212

DENİZ TANIK Örgüt evlerinde kalır. Yönetici bacıdır. Bacıların çeşitli işlerle görevlendirilmesi ile ilgilenir. Her türlü sosyal medya bağlantılarını kurar ve STK'lar ile bağlantılar kurar. Yönetici bacıdır. Adnan Oktar yayınlarının editörlüğünü yapar.

69/212

GÜL SİNEM ŞEKER Bacılar grubundadır. Örgüt evlerinde kalır. Kendisine verilen günlük Adnan Oktar yayın kısavideolarını yapar ve nöbet için Dragos isimli merkez eve gelir ve Adnan Oktar ile görüşür. Ablası Sinem Şener tarafından örgüte getirilmiştir.

70/212

MERAL KALÇA Ablası Mine Kalça tarafından örgüte getirilmiştir. Silahlıdır. Yönetici bacıdır. A9 tv canlı yayınlarla ilgili tüm reji görevlerini yerine getirir. A9 tv stüdyo evinin yönetimi ile ilgilenir.

71/212

NİL ÖZLEM ŞENER Örgüt evlerinde kalır. Bacılar grubundadır. Çalışan bacıdır. Haftasonlarını Dragos ismi verilen Kandilli merkez evinde nöbette görevini yapar. Babasına ait kumaş boyama fabrikasında yöneticidir. Gelirini örgüte aktarır.

72/212

SELDA GÖKTAN Örgüt evlerinde kalır. Bacılar grubundadır. Nöbet için Dragos ismi verilen merkez evine gelir. Yabancı dilde lobi faaliyetlerine yardımcı olur. Örgütün her türlü yurt dışı faaliyetlerinde Ece Koç, Sinem Tezyapar ve Lale Camcı'ya yardımcı olur. Örgütün nöbet adı verilen Kandillideki merkeze nöbete gider günlük işlerin yapılmasını takip eder.

73/212

DEMET GÖRÜNÜR Çalışan bacılar grubundadır. Ailesi ile kalır. Yaklaşık 30 yıldır örgüt üyesidir ve muhafazakar çevreye yakın olma maksadıyla gerçekte örtülü olmamakla beraber başörtü takmaktadır. Belediyelerde örgütün lobi faaliyetlerini yürütür.

74/212

VUSLAT TERKOĞLU Bacılar grubundadır. Örgüt evlerinde kalır. Kendisine verilen günlük görevleri yapar ve Örgütün nöbet adı verilen Kandillideki merkeze nöbete gider günlük işlerin yapılmasını takip eder. Adnan Oktar'ın annesinin tüm özel işlerini yapar. Örgütün sokak işlerini alış veriş işlerini yapar.

75/212

YASEMİN MERT Örgütün kızkardeş grubundadır. Örgüt evinde kalır. Örgüt şirketlerinde çalışarak örgtüte para katkısında bulunur. Örgüte yeni kız kazandırılmasında görev alır.

76/212

ESİN DABAN Çalışan bacılar grubundadır. Örgüt evlerinde kalır. Kazancını örgüte aktarır. Adnan Oktar adına çıkan kitaplar ve diğer bazı yayınlarda ingilizce editörlük işlerinde görev alır. Her türlü ingilizce çalışma görev alır. Örgütün nöbet adı verilen Kandillideki merkeze nöbete gider günlük işlerin yapılmasını takip eder.

77/212

AYFER BAYER Avukat. Örgütün hukuk işlerinde çalışır.

78/212

ELVAN ŞAHİN Bacılar grubundandır. Uzun yıllar örgüt dışı şirketlerde çalışarak kazancını örgüte aktarmıştır. Son yıllarda Örgüt'ün nufus sahibi kişilerle yaptığıı lobicilik faaliyetlerinde çeşitli insanlarla görüşmeler ve toplantılara katılır. Örgütün nöbet adı verilen Kandillideki merkeze nöbete gider günlük işlerin yapılmasını takip eder.

79/212

SERMİN KARAKALE Çalışan bacılar grubundadır. Örgüt evlerinde kalır. Kazancını örgüte aktarır. Koç Üniversitesi'nde görev yapmaktadır. Adnan Oktar adına çıkan kitaplar ve diğer bazı yayınlarda yazım işlerinde görev alır. Yurtdışı bağlantılar kurar konferanslar ve toplantılar düzenlemesinde yabancı kişilerle diyalog kurar. Örgütün nöbe tgörevini hafta sonları yapar.

80/212

AYÇA GÖKÇAYLAR Bacılar grubundandır. Örgüt evlerinde kalır. Adnan Oktar internet sitelerini sayfalarını hazırlar. Adnan Oktar adına yurtdışında çıkan makallerin yazılmaısnda görev alır Araştırmalarını yapar. Örgütten ayrılanlara karşı hazırlanan karalama sitelerinin, resimlerin, yazılı resimlerin hazırlamasında görevlendirilmiştir. Örgütün nöbet adı verilen hem Kandillideki merkeze hemde A9 çengelköy stüdyosuna nöbete gider günlük işlerin yapılmasını takip eder.

81/212

EBRU FİŞEK Çalışan bacılar grubundadır. Örgüt evlerinde kalır. Kazancını örgüte aktarır. Koç Üniversitesi'nde görev yapmaktadır. Adnan Oktar adına çıkan makalelerini yazılmasında çalışır. Örgütün nöbet görevini haftasonları yapar.

82/212

MEHTAP ŞAHİN Örgütün kızkardeş grubundandır. Viyana'dan örgüte gelmiştir. Örgüt evlerinde kalır. A9 tv canlı yayınlarına hergün çıkar. Almanca çevirilerle ilgilenir.

83/212

MÜGE ÖĞÜTÇÜ Bacılar grubundadır. Örgüt evlerinde kalır. Adnan Oktar eserlerinin kitap çevirileri ile ilgilenir. A9 tv Adnan Oktar sohbetlerinin simultane çevirilerini yapar. Tüm ingilizce faaliyetlerle ilgilenir.

84/212

FÜSUN EBRU BİÇER Bacılar grubundadır. Örgüt evlerinde kalır. Adnan Oktar eserlerinin yurtdışında basılması için bağlantılar kurar. Yurtdışında konferansların düzenlenmesi için çalışmalar yapar. Yabancı gazeteci yazar vb kişileri Adnan oktar ile tanışması için Davet eder. Kitap çevirileri ile ilgilenir.

85/212

AYFER GÖKMENLİ Ankaradaki lobilicilik faaliyetlerinin yürütüldüğü Angora Evlerinde kalmaktadır. Bu evde siyasiler yargı mensuplarına yönelik lobicilik faaliyetleri yapan kişilerle birlikte görüşmelere katılır.

86/212

ESRA ELDEKLİOĞLU Çalışan bacılar grubundadır. Kendi evindekalır. Ailesine ait tekstil firmasında çalışmaktadır. Kazancını örgüte aktarır. Örgütün internet çalışmalarında video hazırlama ve çeviri işlerini yapar. Örgütün nöbet görevini haftasonları yapar.

87/212

HANDE CANLI Çalışan bacılar grubundadır. Kendi evinde kalır. Kazancını örgüte aktarır. Ailesi ait çok büyük miktar gayri mekulü örgüte aktarmıştır. Uluslararası bir şirkette çalışmaktadır. Hafta sonları nöbet görevini yapar.

88/212

KERİME AKKAYA Çalışan bacılar grubundadır. Örgüt evlerinde kalır. Kazancını örgüte aktarır. Örgüte ait bir şirkette açlışmaktadır.

89/212

MELTEM SÜNGÜR Çalışan bacılar grubundadır. Örgüt evlerinde kalır. Kazancını örgüte aktarır. Örgütün kitap ve hertürlü yayıncılık işleri ile ilgilenir. Arşivleme ve baskı işleri ile ilgilenir. Örgütün nöbet görevini haftasonları yapar.

90/212

NURAN GÖVER Çalışan bacılar grubundadır. Örgüt evlerinde kalır. Kazancını örgüte aktarır. Örgütün iç işlerinde görev alır. Örgütün nöbet görevini haftasonları yapar.

91/212

PELİN AKÇALI Bacı grubundandır. Örgüt evlerinde kalır. Örgtün çalışan bacılar grubunu yönetir. Ayrıca yabancı Arcelor firmasında çalışarak, kazancını örgüte aktarır. Örgütün nöbet görevini hafta sonları yapar.

92/212

YASEMİN KİRİŞ Bacı grubuna geçmiştir. Örgüt evlerinde kalır. Her gün A9 tv yayınlarına katılır. Zamannın büyük kısmını burada geçirir. Örgütün nöbet adı verilen Kandillideki merkeze nöbete gider günlük işlerin yapılmasını takip eder.

93/212

SERAP AKINCIOĞLU Bacı grubundandır. Örgüt evlerinde kalır. Tüm bacı grubunun bilgisayarlarının kontrollerini tamirlerini yapar, takip programı yükler. Adnan Oktar'ın çok fazla kitabının sayfa düzeni ve tasarımlarını yapar. A9 tv için programlar yapmıştır. Sosyal medyadan çeşitlik kişilerle örgüt adına bağlantılar kurar.

94/212

KARTAL GÖKTAN Kod Adı : Figo. Bora Yıldız ve Ender Daban ile birlikte Kandilli'de bulunan örgüt evlerinden birinde konaklamaktadır. Turnike denilen sisteme kız kazandırma konusundan sorumludur.

95/212

SAİM ERDEM ERTÜZÜN Kod Adı : Küçük Erdem. Örgütün turnike denilen sistemine kız temin etme konusundan sorumludur. Kavacık Göksu'da bulunan örgüt evlerinden birinde konaklamaktadır. Örgüte mualif olan kişilere karşı yapılan iftira sitelerinden sorumludur.

96/212

BÜLENT SEZGİN Örgütün turnike denilen sistemine kız temin etme konusundan sorumludur. Kavacık Göksu'da bulunan örgüt evlerinden birinde konaklamaktadır. A9 tv de sunuculuk yapar.

97/212

ALİ KASAP Örgüte ait Yavuztürk'dake evde ikamet etmektedir. Silahlıdır. Yaklaşık 15 yıl önce örgüte ilk geldiklerinde örgüte çok yüksek miktarda para aktarımı yapmışlardır.

98/212

HÜSEYİN ALPAR SAYIN Örgütün kardeşler grubu üyesidir. "silahlılar" adı verilen örgüt üyelerinin yöneticisidir. Kendisi de silahlıdır. Adnan Oktar ile aynı evde ikamet etmektedir.

99/212

ERKAN MAMATİ Romanya'daki ticari işlerden sorumlu örgüt üyesidir.

100/212

KADİR KAYA Örgütte stüdyo olarak bilinen evin hizmet sorumlusudur.

101/212

TARIK KOÇ Örgüte kız getirme konusundan sorumlu üyedir.

102/212

NECATİ KOÇ Örgüte kız getirme konusundan ve ticari faaliyetlerden sorumlu üyedir.

103/212

ORHAN MAZICI Örgütün silahlı üyesidir, hukuk işleri ile ilgilenir. Hukuk alanında Halil Hilmi Müftüoğlu'na bağlı olarak faaliyetleri organize eder.

104/212

KORKUT YASA Örgütün hukuk işleri ile ilgilenen üyelerindendir. Hukuk alanında Halil Hilmi Müftüoğlu'na bağlı olarak faaliyetleri organize eder. Örgütün mualiflerine karşı yürütülen iftira kampanyalarının sitelerini hazırlayan kişilerdendir. Adnan Oktar'ın talimatı ile bacılar denilen grubun bilgisayarlarına casus takip sistemi takan kişidir. Bilsisayar tamiri işleri ile ilgilenir. Adnan Oktar kitaplarının diğer yayınlarının matbaaya gönderilme işleri ile ilgilenir. Tasarım yapar.

105/212

EMRE ÇALIKOĞLU Örgütün yöneticilerindendir, silahlıdır. Yaptığı ticari faaliyetlerle örgüte para kazandırır.Örgütün propoganda amacıyla yaptığı sosyal etkinliklerden sorumludur.

106/212

UFUK SARAL Halil Hilmi Müftüoğlu'ndan aldığı talimatlarla örgütün hukuk faaliyetlerine destek verir.

107/212

ALİ EMRE BUKAĞILI Halil Hilmi Müftüoğlu talimatı ile adliyelerde lobi faaliyetleri, rüşvet ve karalama kampanyalarını takip eden örgüt üyelerinden birisidir.

108/212

RASİM COŞKUN VARLIBAŞ Örgütün silahlı üyesidir. Turnike denilen sisteme kız kazandıran kişilerdendir. Örgüte para aktarması yapmaktadır.

109/212

UĞUR ÖRMEN Örgütün lobi faaliyetlerinden sorumlu üyesidir. Yurtdışında çeşitli ülkelerde Adnan Oktar adına önemli kişilerle görüşmeler yapar toplantılara katılır.

110/212

MURAT YEŞİLTUNA Örgütün yaklaşık 20 yıllık üyesidir. Kayışdağındaki örgüt evinde konaklar.

111/212

SALİH TINAR Örgütün parasal faaliyetlerini yöneten kardeşlerdendir, silahlıdır. Hileli iflaslar, ailelerden kalan mirasların hile yolu ile ele geçirilmesi, örgütün fon tabir edilen para havuzunun yönetimi, örgüt taşınmazları ile ilgili tasarruflar konusunda karar vericilerdendir.

112/212

CİHAT GÜNDOĞDU Kod Adı : Cehdi. Örgütün yurt dışı lobi faaliyetlerini yönetmekdir. Adnan Oktar ile aynı evinde kalmaktadır. Aynı zamanda örgütün sağlık konularının yönetcisidir. Örgütün yöneticilerindendir. Silahlıdır.

113/212

OBEN KARATEPE Silahlı örgüt üyesidir. Çalışan bir üyedir. Örgüte yüklü miktarda para aktarımı yapmaktadır.

114/212

ZAFER FIRAT Örgütün silahlı üyesidir. Örgütün Rusya'daki ticari işlerinden sorumludur.

115/212

ERKAN SEYHAN Silahlı örgüt üyesidir. Örgüte kız kazandırma konusundan sorumludur. Çalıştığı için düzenli olarak para aktarımı yapmaktadır.

116/212

İSMAİL GÜLSUNAR Örgüte ait A9 TV kanalılın kurucularındandır. Aynı zamanda yedek kanal kurulması için Dubai'de faaliyet göstermektedir.

117/212

MEHMET BURAK ÖGE Romanya'daki ticari faaliyetlerinden elde edilen maddi kaynakları örgüte aktarmaktadır.

118/212

RASİN OTİL Örgüte yurtdışından gelen kadınların trafiğinden ve ağırlanmasından sorumludur.

119/212

SİNAN MARANGOZOĞLU Kod Adı : Şinasi. Cezayir'de yaşar. Ticari faaliyetlerinden elde ettiği gelirleri düzenli olarak örgüte aktarır.

120/212

TUFAN GÜRLEK Kod Adı : Tufi. Cezayir'de faaliyet göstermektedir. Ticaretten elde ettiği gelirleri düzenli olarak örgüte aktarmaktadır.

121/212

NİHAT BALAMAN Kod Adı : Nahit. Kadilli'deki Dragos adı verilen örgüt evinin tamirat ve kaçak yapılaşma işlerinden sorumludur.

122/212

HİKMET FATİH MÜFTÜOĞLU Kod Adı : Fafa. Örgüt yöneticilerindendir. Gümrük işlerinden elde ettiği gelirleri örgüte aktarır. Silahlıdır. Örgütün propoganda amacıyla yaptığı sosyal etkinliklerden sorumludur.

123/212

EDİZ ÇALIKOĞLU Kod Adı : Edo. Çin'de faaliyet göstermektedir. Ticari faaliyetlerinden elde ettiği gelirleri örgüte aktarır.

124/212

İSMAİL HULUSİ GÖKMEN Kod Adı : Hubuti. Ticari faaliyetlerinden elde ettiği gelirleri örgüte aktarır.

125/212

SEDAT CÜNEYT ÖZYAŞAR Kod Adı : Cücü. Silahlı örgüt üyesidir. Adnan Oktar'ın yakın korumasıdır.

126/212

MEHMET MURAT DEVELİOĞLU Kod Adı : Develi. Düzenli olarak Kadilli'deki merkezde nöbet görevini yapar. Avrupa Konutlarında bulunan örgüt evinde ikamet eder.

127/212

EDİP SELİM HAZİNECİ Kod Adı :Sellami. Silahlı örgüt üyesidir. Ticari faaliyetlerinden elde ettiği gelirleri örgüte aktarır. Ataköy'deki örgüt evinde ikamet eder.

128/212

SELÇUK HAZİNECİ Kod Adı :Sellami. Silahlı örgüt üyesidir. Ticari faaliyetlerinden elde ettiği gelirleri örgüte aktarır. Ataköy'deki örgüt evinde ikamet eder.

129/212

ALKAS ÇAKMAK Kod Adı : Alki. Örgütün yöneticilerindendir. Örgütün yurt dışı lobi faaliyetlerini yönetmektedir. Ukrayna'yı dolandırarak Türkiye'ye kaçmıştır. Ticari faaliyetlerinden elde ettiği gelirleri örgüte aktarır.

130/212

ALİ MUZAFFER ÇALGIN Kod adı: Jandarma Ali. Timur Ayan ile beraber yaptığı ticaretle örgüte finans sağlar. Örgüte kız kazandırmakta da görev alır. Çengelköy'de bir örgüt evinde kalır.

131/212

ADNAN BORA ÖNEN Kod adı: Ayvaz. Borsa işi ile ilgilenir ve kazandığı parayı örgüte aktarır. Düzenli olarak nöbete gelir ve silahlı örgüt üyesidir. Ailesi ile yaşıyor.

132/212

ADLİ SADUN ENGİN Kod adı: Sadi. Örgüt adına Yurt dışı lobi faaliyetlerine katılır. Bacıların yönlendirmesi ile misafirlerle ilgilenir. Adnan Oktara adına yurtdışında görüşmelere v etoplantıara katılır. Konferanslar verir. Düzenli olarak Kadilli'deki merkezde Adnan Oktar'ın evinde nöbet görevini yapar. Örgüt evinde kalır.

133/212

ANIL SÜER Ticaretten elde ettiği gelirleri örgüte aktarır. Düzenli olarak Kadilli'deki merkezde Adnan Oktar'ın evinde nöbet görevini yapar.

134/212

BEDRİ EDİS YILMAZ Ailesi ile yaşar. Kod adı: Bedros. Ticaretten elde ettiği gelirleri örgüte aktarır. Düzenli olarak Kadilli'deki merkezde Adnan Oktar'ın evinde nöbet görevini yapar.

135/212

BURHAN EFEOĞLU Ticaretten elde ettiği gelirleri örgüte aktarır. Düzenli olarak Kadilli'deki merkezde Adnan Oktar'ın evinde nöbet görevini yapar.

136/212

EMRE KUTLU Kod adı: İngiliz Emre. Örgüte kız kazandırmakla görevlidir. A9 tv yayınlarına çıkar. Ticaretten elde ettiği gelirleri örgüte aktarır.

137/212

HAKAN KURTUL Örgütte canlı yayınlara çıkar ve örgüte kız kazandırmakla görevlidir. Örgüt evinde kalır. Göksu evlerindeki örgüt evinde kalır.

138/212

KEREM EMRE YOLA Kod adı: Gordon. Örgütte Halil Hilmi Müftüoğlu yönlendirmesi ile hukuk işleri ile ilgilenir. Muhalifler ve örgütten ayrılanlara karşı faaliyetleri yürütür.

139/212

LEVENT DENİZOĞLU Kod adı: Global Levent. Global Yayıncılık'ta örgüt adına faaliyet göstermektedir. Örgütün depolarındaki eşyalardan sorumludur. Bacıların verdiği günlük işleri yapar.

140/212

MEHMET METİN GÜÇYETMEZ Örgüt yöneticilerindendir. Kod adı: Vito. Ticaretten elde ettiği gelirleri örgüte aktarır. Düzenli olmasa da nöbetlere gelir.Romanya'da örgüt faaliyetlerine katırlır.

141/212

MEHMET MURAT ATMACA Kod adı: Atmaca. Ticaretten elde ettiği gelirleri örgüte aktarır. Düzenli olarak Kadilli'deki merkezde Adnan Oktar'ın evinde nöbet görevini yapar. Sosyal medya faaliyetlerini yönetir.

142/212

MURAT ÇAKIR Kod adı: Bilgisayarcı Murat. Ticaretten elde ettiği gelirleri örgüte aktarır. Düzenli olarak Kadilli'deki merkezde Adnan Oktar'ın evinde nöbet görevini yapar.

143/212

MUSTAFA ÇALIKOĞLU Örgüte kız kazandırılması ile görevlidir. Kod adı: Paşa Mustafa. Seslendirme faaliyetleri ile ilgilenir. Arnavutköy'deki örgüt evinde kalır.

144/212

MUSTAFA IŞIK Kod adı: Giresun Mustafa. Örgüte kız kazandırmakla görevlidir. Silahlı örgüt üyesidir. Ticaretten elde ettiği gelirleri örgüte aktarır. Düzenli olarak Kadilli'deki merkezde Adnan Oktar'ın evinde nöbet görevini yapar.

145/212

MÜNİR UFUK ZEYTİNOĞLU Kod Adı: Ö. F. Ticaretten elde ettiği gelirleri örgüte aktarır. Düzenli olarak Kadilli'deki merkezde Adnan Oktar'ın evinde nöbet görevini yapar. Yönetici kardeştir. Yazı işlerinde çalışır.

146/212

OĞUZHAN SEVİNÇ Örgüte kız getirme konusundan sorumlu üyedir. Düzenli A9 tv canlı yayınlara çıkar.

147/212

ÖMER GÜÇYİĞİT Kod adı: Nişantör. Kandilli'deki örgüt merkez evinde kalır. Bu evde tadilat ve kaçak yapılaşmadan sorumlu yöneticidir.

148/212

ÖZGÜR PALUT Bir dönem Rusya'da faaliyet gösterip örgüte yüklü para aktarıyordu. Şu anda Türkiye'de ticaretten elde ettiği gelirleri örgüte aktarır. Düzenli olarak Kadilli'deki merkezde Adnan Oktar'ın evinde nöbet görevini yapar.

149/212

SALİHA YAZAROĞLU Örgütün kız kardeş grubundadır. Örgüt evinde kalır. A9 tv canlı yayınlarına her gün katılır yapar. Adnan Oktar ile uzun zamanlar A9 stüdyoda geçirir.

150/212

SEYHUN ŞANDA Kod adı: Seysey. Ticaretten elde ettiği gelirleri örgüte aktarır.

151/212

YASİN GÖKER Örgüte kız temin etmekle görevlidir. A9 tv canlı yayınlara çıkar.

152/212

BERKAY KAYABAY Örgüte kız temin etmekten sorumludur. A9 tv canlı yayınlarına çıkar.

153/212

ŞERİFKAN SÜLEYMANİYELİ Örgüte kız getirme konusundan sorumlu üyedir. A9 tv canlı yayınlarına çıkar.

154/212

OZAN SÜER Kod adı: Ozi. Örgütün internet işlerini yönetir. Özellikle muhaliflere ve örgütten ayrılanlara karşı yürütülecek internet sitesi yapma, sosyal medyada itibarsızlaştırma gibi faaliyetler için VPN üzerinden internet siteleri yapar ve binlerce sosyal medya hesabını yönetir.

155/212

HAKAN EFEOĞLU Kandilli'deki Dragos ismi verilen merkez evinde kalır. Hukuk işlerinde görevlidir, dilekçeler yazar. Adnan Oktar adına makaleler yazar.

156/212

MEHMET YILDIRIM Kod adı: Alman Mehmet. Kızkardeşini örgüte getirmiştir. A9 tv canlı yayınlarına çıkar, kameramanlık yapar, örgüte kız kazandırmak için görev yapar. A9 için programlar yapar.

157/212

KENAN OKTAR Adnan Oktar'ın abisidir. Doktordur.

158/212

ÖMER MUHSİNİ ABD'de Ece Koç ile tanışarak örgüte hizmet etmeye başlamıştır. Örgütün konferanslarını finanse eder, lobi faaliyetlerinde görev alır. ABD'de ikamet etmektedir.

159/212

TURGUT AKSU Altuğ Eti ile beraber MEB okullarında konferanslar verir. Sempatizanları örgütler ve örgüte kazandırır.

160/212

MERVE GÜRLEYİK Almanya'dan örgüte kazandırılmıştır. Örgütün kızkardeş grubundadır. Örgüt evinde kalır. A9 tv kameranmanlığını yapar.

161/212

BİLGE TOK Avukat. Emre Bukağlı ve Fatih Kılıç ile birlikte hukuk işlerinde çalışıyor. .

162/212

DOLUNAY TEZİN Örgütün kızkardeş grubundadır. Örgüt evinde kalır. Örgüt şirketlerinde çalışarak örgtüte para katkısında bulunur. Bora Yıldız ile birlikte örgüte kız kazandırma çalışmalarında bulunmuştur.

163/212

EMİNE DUYGU POLAT Örgütün kızkardeş grubundadır. Örgüt evinde kalır. Çalışarak örgtüte para katkısında bulunur. Örgütün nöbet adı verilen Kandillideki merkeze nöbete gider günlük işlerin yapılmasını takip eder.

164/212

ESMA SÖNMEZ Bacılar grubuna dahildir. Örgüt evlerinde kalır. Adnan Oktar yayınlarının internet sitelerinin ve sayfalarını yapar ve yapılmasını takip eder. Örgütün nöbet adı verilen Kandillideki merkeze nöbete gider günlük işlerin yapılmasını takip eder.

165/212

GAMZE YÖRÜK Örgütün kızkardeş grubundadır. Çalışıp örgüte para getirir. Ailesi ile yaşıyor.

166/212

GİZEM KÖKNAR Örgütün kızkardeş grubundadır. Örgüt evinde kalır. Örgüte misafir olarak gelen mankenler ve yeni kızlarla ilgilenir. Örgüte hem kız hem erkek kazdırır. Örgütün seks partileri ve turnile sisteminin işletilmesinde bilgi sahibidir.

167/212

KAMİLE GÜLEN YERAL Örgütün kızkardeş grubundadır. Örgüt evlerinde kalır. A9 tv canlı yayınlarında sunuculuk yapar. Örgüte yurt dışından gelen mason, tapınak şovalyesi, yazar, farklı iş gruplarından misafirle görüşür. Örgütün nöbet adı verilen Kandillideki merkeze nöbete gider günlük işlerin yapılmasını takip eder.

168/212

KÜBRA YILDIRIM Örgütün kızkardeş grubundadır. Ağabeyi Mehmet Yıldırım ile birlikte Almanya'daki sempatizanlardan grubundan örgüte gelmişlerdir. A9 tv canlı ayınlarına çıkar .Yayınlarda seksi dans eder. Örgüt evlerinde kalır.

169/212

NİLÜFER KOÇ Örgütün kızkardeş grubundadır. Örgüt evlerinde kalmaktadır. A9 tv canlı yayınlarının simultane çevirilerini yapar. Kitap, makale ve her çeşit yayının ingilizce çevirilerini yapar.

170/212

ÖZLEM YÖRÜK TINAR Örgütün kızkardeş grubundadır. Çalışıp örgüte para getirir. Kız kardeş grubunun masraf ve para işlerini takip eder. Ailesi ile yaşıyor.

171/212

SELMA SELDA İNAL Bacı grubundadır. Örgüt evlerinde kalmaktadır. Uzun süre örgüt yayınlarının internet sayfalarını yapmıştır. Örgütün nöbet adı verilen Kandillideki merkeze nöbete gider günlük işlerin yapılmasını takip eder.

172/212

SİBEL YILMAZTÜRK Örgütün kızkardeş grubundadır. Hergün A9 tv yayınlarına çıkar. Canlı yayınlarda seksi danslar eder. Turnike sisteminde kalmıştır. Örgütteki seks partileri hakkında geniş bilgi sahibidir. Örgüt şirketlerinde uzun süre çalışmıştır.Örgütün nöbet adı verilen Kandillideki merkeze nöbete gider günlük işlerin yapılmasını takip eder.

173/212

SÜNDÜS YÖRÜK Örgütün kızkardeş grubundadır. Çalışıp örgüte para getirir. Kız kardeş grubunun masraf ve para işlerini takip eder. Ailesi ile yaşıyor.

174/212

TUĞBA ÖZKAN Kızkardeş grubuna dahildir. Örgüt şirketlerinde çalışır. Örgüt evlerinde kalır. Örgütün nöbet adı verilen Kandillideki merkeze nöbete gider günlük işlerin yapılmasını takip eder.

175/212

EBRU BARUTÇU Örgütün bacılar grubundadır. Koç üniversitesinde rektör özel kalemi olarak çalışıyor. Örgüt evlerinde kalır. Örgütün nöbet adı verilen Kandillideki merkeze nöbete gider günlük işlerin yapılmasını takip eder.

176/212

TUĞBA BOZKURT Annesi Fatma Tabaktaş sempatizanlardandır. Örgüte Viynadan gelmiştir. Kızkardeş grubundadır. Her gün A9 canlı yayınına çıkar. Adnan Oktar'ın çok yakınında kalıyor. Yayınlarda seksi danslar ettirilip sömürülmektedir.

177/212

TUBA BAL Avukat. Örgüt evlerinde kalır. Kızkardeş grubundadır.

178/212

MUSTAFA KUŞÇU Silahlı örgüt üyesidir. Nöbet denilen sistem dahilinde düzenli olarak Kandilli'deki örgüt merkezine gider.

179/212

BETÜL KESGİN Avukat. Kızkardeş grubundadır. Örgüt evlerinde kalır. A9 tv yayınlarına çıkar.

180/212

NİHAN TOKLU Avukat, her gün stüdyo tv canlı yayınlarına gider. Kızkardeş grubundadır.

181/212

PELİN DURMUŞ

182/212

HÜSEYİN CENK YABAŞ Dubai'den örgüte yüksek miktarda maddi kaynak aktarımı yapmaktadır.

183/212

AYŞE AKKAŞ Gerçek Adı: Nadya olan bu kişi rus kökenlidir. Tahsin Akkaş ile sahte evliliği vardır. A9 tv canlı yayınların katılır. Yayına gelen rus mankenler çevirmenlik yapar onları Adnan Oktar'a sunar hazırlar. Örgüt'ün lüks evlerinde bu kızlarla vakit geçirir onlar örgüte ısındırma işlerini yapar. Örgütün nöbet adı verilen Kandillideki merkeze nöbete gider günlük işlerin yapılmasını takip eder.

184/212

MURAT TERKOĞLU Kod adı: Terkos. Ticaretten elde ettiği gelirleri örgüte aktarır. Düzenli olarak Kadilli'deki merkezde Adnan Oktar'ın evinde nöbet görevini yapar.

185/212

HASAN BASRİ GÜNER Örgütün ilk dönemlerinde çok uzun süre yöneticilik yapmıştır. Şantaj montaj faaliyetleri ile ilgilenmiştir. Şu an Çin'de yaşıyor ve ticaretten elde ettiği gelirleri örgüte aktarır.

186/212

ŞECEADDİN ÇELİKLER Ticaretten elde ettiği gelirleri örgüte aktarır. Düzenli olarak Kadilli'deki merkezde Adnan Oktar'ın evinde nöbet görevini yapar.

187/212

AHMET BÜRKE A9 tv canlı yayınlara katılır ve örgüte kız kazandırmakla görevlidir.

188/212

HALİL İBRAHİM AKMUGAN A9 tv canlı yayınlara katılır ve örgüte kız kazandırmakla görevlidir. Şu an asker kaçağıdır.

189/212

SEMİH MERİÇ A9 tv canlı yayınlara çıkar. Örgütün internet faaliyetlerinde yer alır. Karalama faaliyetlerinde yardımcı olur.

190/212

LEVENT SEZGİN Stüdyo olarak adlandırılan örgüt evinden sorumlu kişidir. Aynı zamanda örgütün depolarının sorumlusudur.

191/212

AYDIN KASAP Örgüte ait Yavuztürk'dake evde ikamet etmektedir. Silahlıdır. Yaklaşık 15 yıl önce örgüte ilk geldiklerinde örgüte çok yüksek miktarda para aktarımı yapmışlardır.

192/212

TİMUR AYAN Örgütün ticari ve kız getirme faaliyetlerinden sorumlu yöneticilerindendir.

193/212

SERDAR DAYANIK Kod adı : Dayanık. Yurt içi ve yurt dışındaki Sempatizan gruplarını yöneten örgüt üyelerindendir. Söz konusu gruplardan turnike denilen sisteme pek çok kızın girmesine sebep olmuştur. Düzenli olarak Kadilli'deki merkezde nöbet görevini yapar.

194/212

ATALAY COŞKUN Kod adı : Ati. Adnan Oktar'ın talimatı ile karıştığı bir suçtan ötürü Cezayir'e kaçırılmıştır. Düzenli olarak oradan kazandığı maddi kaynakları örgüte aktarmaktadır.

195/212

FERİT ERDEM RAHVANCI Silahlı örgüt üyesidir. Ticari faaliyetlerinden elde ettiği yüksek miktarda geliri düzenli olarak örgüt aktarır. Fetö ile yakın ilişkisi nedeniyle 17-25 Aralık sürecinden sonra Adnan Oktar'ın talimatı ile Amerika'ya gönderilmiştir.

196/212

SERKAN YUMRU Kod Adı : Global Serkan. Düzenli olarak Kadilli'deki merkezde Adnan Oktar'ın evinde nöbet görevini yapar. Örgüt adına sosyal medyada propoganda faaliyetleri yapar. Kayışdağın'daki örgüt evinde ikamet eder.

197/212

HAYRİ CAN DAĞTEKİN A9 tv canlı yayınlarına çıkar. Örgüte kız kazandırmakla görevlidir. Sosyal medyada faaliyetleri vardır. Göksu Evleri'ndeki örgüt evinde kalır.

198/212

HÜSNÜ EREL AKSOY Örgütün sağlık konusu ile ilgilenir. Özellikle erkekler başta olmak üzere cinsel ilişkiye giren örgüt üyelerinin cinsel yolla bulaşan hastalıkları ile ilgilenir. A9 tv canlı yayınlarına çıkar. Kendi evinde kalır.

199/212

KEMAL AYAZ Kod adı: Kata Kemal. Örgütün internet işleri ile ilgilenir. Göksu evlerindeki A9 stüdyosunda video ve teknik konulardan sorumludur. Örgütün hacker faaliyetlerini yönetir ve bacıların bilgisayarlarını takip programı ile takip eder. sosyal medya hesaplarını kırar. Yönetici kardeştir.

200/212

SERDAR MELİH ÇELİKLER Kod adı: Serdar Zek. Ticaretten elde ettiği gelirleri örgüte aktarır. Düzenli olarak Kadilli'deki merkezde Adnan Oktar'ın evinde nöbet görevini yapar. Silahlı örgüt üyesidir.

201/212

ONUR BATU YILDIZ Kod adı: Biyolog Onur. Örgütün belgesel ve fosillerle ilgili program yapımı ile ilgilenir.

202/212

TURGUT DEMİRHAN Kod Adı: Alman Turgut. A9 tv canlı yayınlarına çıkar. Yayınlar için araştırma ve çeviri yapar.

203/212

MUHAMMED KÜRŞAT Kızkardeşleri ile beraber Almanya'dan gelmiştir. Örgüte kız kazandırır, kameramanlık yapar, yayınlara çıkar, örgüt evinde yaşar.

204/212

BELGİN BERBER Örgütün kızkardeş grubundadır. Örgüt evinde kalır. A9 tv kameranmanlığını yapar. Örgütün nöbet adı verilen Kandillideki merkeze nöbete gider günlük işlerin yapılmasını takip eder.

205/212

BERRAK PİLAVCI Örgütün kızkardeş grubundadır. Örgüt evinde kalır. Örgüt şirketlerinde çalışarak örgtüte para katkısında bulunur. Örgütün nöbet adı verilen Kandillideki merkeze nöbete gider günlük işlerin yapılmasını takip eder.

206/212

GAYE ERTİN Örgütün kızkardeş grubundadır. Örgüt evinde kalır. İstanbul üniversite'inde doçenttir. Örgütün nöbet adı verilen Kandillideki merkeze nöbete gider günlük işlerin yapılmasını takip eder.

207/212

NİLGÜN YILMAZ Örgütün kızkardeş grubundadır. Örgüt evlerinde kalır. A9 tv stüdyosu rejide görevlidir. Yayın akışını düzenler.

208/212

SONİA ESKİNAZİ Dilem ve Gizem adlarında iki kızı ile örgütün kirasını ödediği bir evde yaşıyor. Tüm mal varlığını örgüt fonuna vermiştir.

209/212

DUYGU ALTINOK Kızkardeş grubundadır. Bora Yıldız'ın şirketinde çalışmaktaydı. Örgüt evlerinde kalır. Örgüte ait şirkette çalışıyor. Örgütün nöbet adı verilen Kandillideki merkeze nöbete gider günlük işlerin yapılmasını takip eder.

210/212

LEYLA KÜRŞAT Abisi Muhammed Kürşat'tır. Örgüte Berlin'den gelmiştir. Kızkardeş grubundadır. A9 yayınlarına her gün gider. Zamanın büyük çoğunluğu A9 stüdyoda Adnan Oktar ile geçirir.

211/212

BETÜL İZGİ Şu anda kendi aile evinde ikamet ediyor. Haftada birkaç gün Kandillideki örgüt evine nöbete gider. Ece Koç tarafından kendisine verilen İngilizce makale, yazı ve kitap faaliyetlerinde çalışır.

212/212