Foto Galeri
Ensonhaber.com
TÜM FOTO GALERİLER

İşte en popüler Instagram hesapları

Socialblade adlı internet sitesi Instagram'ın en popüler hesaplarını sıraladı. 79- ABD Başkanı Barack Obama Hesap adı: barackobama Takipçi sayısı: 3,521,585

1/79

78- Pretty Little Liars dizisi yıldızı Troian Bellisario Hesap adı: sleepinthegardn Takipçi sayısı: 3,581,587

2/79

77- YouTube yıldızı Zoella Hesap adı: zozeebo Takipçi sayısı: 3,598,251

3/79

76- Real Madrid yıldızı Marcelo Vieira Hesap adı: marcelotwelve Takipçi sayısı: 3,602,185

4/79

75- Barcelona yıldızı Daniel Alves Hesap adı: danid2ois Takipçi sayısı: 3,656,221

5/79

74- Tyga Hesap adı: kinggoldchains Takipçi sayısı: 3,682,270

6/79

73- 50 Cent Hesap adı: 50cent Takipçi sayısı: 3,713,578

7/79

72- Sean "Diddy" Combs Hesap adı: iamdiddy Takipçi sayısı: 3,723,194

8/79

71- TV yıldızı Lauren Conrad Hesap adı: laurenconrad Takipçi sayısı: 3,765,956

9/79

70- One Direction üyesi Louis Tomlinson Hesap adı: louist91 Takipçi sayısı: 3,779,334

10/79

69- Rita Ora Hesap adı: ritaora Takipçi sayısı: 3,805,978

11/79

68- Britney Spears Hesap adı: britneyspears Takipçi sayısı: 3,841,441

12/79

67- Adriana Lima Hesap adı: adrianalima Takipçi sayısı: 3,880,270

13/79

66- Nina Dobrev Hesap adı: ninadobrev Takipçi sayısı: 3,898,049

14/79

65- Zac Efron Hesap adı: zacefron Takipçi sayısı: 3,899,537

15/79

64- One Direction üyesi Liam Payne Hesap adı: fakeliampayne Takipçi sayısı: 3,949,200

16/79

63- Ellie Goulding Hesap adı: elliegoulding Takipçi sayısı: 3,949,527

17/79

62- NBA MVPsi Kevin Durant Hesap adı: easymoneysniper Takipçi sayısı: 3,992,919

18/79

61- Ian Somerhalder Hesap adı: iansomerhalder Takipçi sayısı: 4,004,004

19/79

60- Snoop Dogg Hesap adı: snoopdogg Takipçi sayısı: 4,049,824

20/79

59- Ansel Elgort Hesap adı: anselelgort Takipçi sayısı: 4,201,256

21/79

58- Pharrell Williams Hesap adı: pharrell Takipçi sayısı: 4,212,333

22/79

57- Jessica Alba Hesap adı: jessicaalba Takipçi sayısı: 4,219,374

23/79

56- YouTube yıldızı Bethany Mota Hesap adı: bethanynoelm Takipçi sayısı: 4,246,871

24/79

55- Real Madrid'li yıldız Gareth Bale Hesap adı: garethbale11 Takipçi sayısı: 4,299,938

25/79

54- Boksör Floyd Mayweather Hesap adı: floydmayweather Takipçi sayısı: 4,383,288

26/79

53- Channing Tatum Hesap adı: channingtatum Takipçi sayısı: 4,387,942

27/79

52- Ciara Hesap adı: ciara Takipçi sayısı: 4,466,696

28/79

51- Candice Swanepoel Hesap adı: angelcandices Takipçi sayısı: 4,565,868

29/79

50- Zendaya Hesap adı: zendaya Takipçi sayısı: 4,592,868

30/79

49- Wiz Khalifa Hesap adı: mistercap Takipçi sayısı: 4,674,694

31/79

48- Lady Gaga Hesap adı: ladygaga Takipçi sayısı: 4,823,374

32/79

47- Snooki Hesap adı:snookinic Takipçi sayısı: 4,874,006

33/79

46- Shay Mitchell Hesap adı: shaym Takipçi sayısı: 4,901,032

34/79

45- Kim Kardashian'ın annesi Kris Jenner Hesap adı: krisjenner Takipçi sayısı: 5,011,936

35/79

44- Fitness modeli Jen Selter Hesap adı: jenselter Takipçi sayısı: 5,043,235

36/79

43- Austin Mahone Hesap adı: austinmahone Takipçi sayısı: 5,271,008

37/79

42- Miranda Kerr Hesap adı: mirandakerr Takipçi sayısı: 5,330,980

38/79

41- Lucy Hale Hesap adı: lucyhale Takipçi sayısı: 5,374,850

39/79

40- Ashley Benson Hesap adı: itsashbenzo Takipçi sayısı: 5,410,058

40/79

39- Vine yıldızı Cameron Dallas Hesap adı: camerondallas Takipçi sayısı: 5,452,470

41/79

38- Shakira Hesap adı: shakira Takipçi sayısı: 5,615,948

42/79

37- Brezilyalı yıldız futbolcu David Luiz Hesap adı: davidluiz_4 Takipçi sayısı: 5,680,720

43/79

36- Bruna Marquezine Hesap adı: brumarquezine Takipçi sayısı: 5,713,068

44/79

35- Iggy Azalea Hesap adı: thenewclassic Takipçi sayısı: 5,956,309

45/79

34- James Rodríguez Hesap adı: jamesrodriguez10 Takipçi sayısı: 5,989,129

46/79

33- Instagram'ın kralı Dan Bilzerian Hesap adı: danbilzerian Takipçi sayısı: 6,061,226

47/79

32- Vanessa Hudgens Hesap adı: vanessahudgens Takipçi sayısı: 6,112,358

48/79

31- Dwayne "The Rock" Johnson Hesap adı: therock Takipçi sayısı: 6,294,636

49/79

30- Scott Disick Hesap adı: letthelordbewithyou Takipçi sayısı: 6,323,034

50/79

29- Justin Timberlake Hesap adı: justintimberlake Takipçi sayısı: 6,489,821

51/79

28- Chris Brown Hesap adı: chrisbrownofficial Takipçi sayısı: 6,677,021

52/79

27- Drake Hesap adı: champagnepapi Takipçi sayısı: 6,741,229

53/79

26- Vine yıldızı Nash Grier Hesap adı: nashgrier Takipçi sayısı: 6,975,534

54/79

25- Ellen Degeneres Hesap adı: theellenshow Takipçi sayısı: 7,989,517

55/79

24- LeBron James Hesap adı: kingjames Takipçi sayısı: 8,000,413

56/79

23- One Direction üyesi Niall Horan Hesap adı: niallhoran Takipçi sayısı: 8,202,542

57/79

22- Leo Messi Hesap adı: leomessi Takipçi sayısı: 8,689,751

58/79

21- Cara Delevingne Hesap adı: caradelevingne Takipçi sayısı: 8,847,679

59/79

20- Jennifer Lopez Hesap adı: jlo Takipçi sayısı: 8,897,973

60/79

19- One Direction üyesi Harry Styles Hesap adı: harrystyles Takipçi sayısı: 9,845,262

61/79

18- Demi Lovato Hesap adı: ddlovato Takipçi sayısı: 9,944,718

62/79

17- Kevin Hart Hesap adı: kevinhart4real Takipçi sayısı: 10,195,254

63/79

16- Cristiano Ronaldo Hesap adı: cristiano Takipçi sayısı: 10,456,958

64/79

15- Katy Perry Hesap adı: katyperry Takipçi sayısı: 12,225,178

65/79

14- Nicki Minaj Hesap adı: nickiminaj Takipçi sayısı: 13,234,986

66/79

13- Kourtney Kardashian Hesap adı: kourtneykardash Takipçi sayısı: 13,250,428

67/79

12- Neymar Jr. Hesap adı: kneymarjr Takipçi sayısı: 13,495,622

68/79

11-Rihanna Hesap adı: badgalriri Takipçi sayısı: 13,838,024

69/79

10- Miley Cyrus Hesap adı: mileycyrus Takipçi sayısı: 13,902,585

70/79

9- Kylie Jenner Hesap adı: kyliejenner Takipçi sayısı: 15,772,860

71/79

8- Khloe Kardashian Hesap adı: khloekardashian Takipçi sayısı: 15,990,006

72/79

7- Kendall Jenner Hesap adı: kendalljenner Takipçi sayısı: 17,129,923

73/79

6- Taylor Swift Hesap adı: taylorswift Takipçi sayısı: 17,694,468

74/79

5- Selena Gomez Hesap adı: selenagomez Takipçi sayısı: 20,043,272

75/79

4- Justin Bieber Hesap adı: justinbieber Takipçi sayısı: 21,108,673

76/79

3- Ariana Grande Hesap adı: arianagrande Takipçi sayısı: 22,074,894

77/79

2- Beyonce Hesap adı: beyonce Takipçi sayısı: 22,889,290

78/79

1- Kim Kardashian Hesap adı: kimkardashian Takipçi sayısı: 23,488,248

79/79