taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
BIST 100
77.102
USD
2,9991
EURO
3,3669
ALTIN
127,28
PETR
48,3650

Halı sahanın tepesine tırmanıp mahsur kaldı

Ayakkabısını almak için tırmandığı demir boruların üst kısmında yaklaşık 1 saat mahsur kalan çocuk, itfaiye ekiplerince kurtarıldı.

AA | 22.09.2016 - 23:52

d

Sivas'ın Şarkışla ilçesinde, halı sahanın tavan filesinde asılı kalan ayakkabısını almak için çıktığı demir boruların üst kısmında yaklaşık 1 saat mahsur kalan çocuğu, itfaiye ekipleri kurtardı.

TAVAN FİLESİNDE KALAN TOPU KURTARMAK İSTEDİ

Damlacan Mahallesi'nde bulunan belediye parkındaki halı saha maçında, top tavan filesinde kaldı. Arkadaşları, Mehmet Can Yılmaz'ın (15) ayakkabısını fırlatarak topu düşürmek istedi. Bu sırada Yılmaz'ın ayakkabısı da tavan filesinde kaldı.Arkadaşları halı sahadan ayrılınca Yılmaz, ayakkabısını almak için halı sahayı çevreleyen demir boruların üstüne tırmandı. Tavanda asılı kalan ayakkabıya ulaşamayan Yılmaz, maç ve tırmanma nedeniyle yorgun düşünce aşağı inemedi ve bulunduğu yerde mahsur kaldı.

ARKADAŞLARI ŞANS ESERİ GÖRDÜ

Yılmaz'ı belediye parkında gezen arkadaşı Mustafa Çırak gördü. Çırak'ın ihbarı üzerine olay yerine gelen Şarkışla Belediyesi itfaiye ekipleri, Yılmaz'ı yaklaşık 1 saat mahsur kaldığı yerden indirdi. Yılmaz'ın ayakkabısı da asılı kaldığı yerden kurtarıldı.

"AYAKKABI HEDİYE OLDUĞU İÇİN TIRMANDIM"

Yılmaz, yaptığı açıklamada, ”Arkadaşlarla top oynuyorduk, top orada kalınca benim ayakkabıyla düşürmek istediler, ayakkabı da orda kaldı. Ayakkabı hediye olduğu için almaya çıktım, sonra da inemedim." dedi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)