taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
111.856
4,0305
4,9907
174,63
73,9400

Osman Gökçek'in ATO adaylığı çalışmaları sürüyor

Geçtiğimiz günlerde Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanlığı'na adaylığını açıklayan Osman Gökçek, meclis üyeleri ile bir araya geldi.

Ajanslar | 01.12.2016 - 12:48..

ATO Başkan Adayı Osman Gökçek düzenlediği yemekte yaklaşık 140 meclis üyesi ile görüştü.

Yemeğin ardından bir konuşma yapan Gökçek, 'Sen Ben Yok Biz Varız' sloganıyla yola çıktıklarını hatırlatarak "Seçilmem halinde ilk önce ATO'da birlik ve beraberliği sağlayacağız. Yönetim kurulunda asil ve yedek üyeler birlikte çalışacak. Yine yönetim kurulunda birinci asil üye ile en sondaki yedek üye arasında fark olmayacak" dedi.

Osman Gökçek'in ATO adaylığı çalışmaları sürüyor

KOMİTELERİN SORUNLARI ÇÖZÜLECEK

Yönetim kurulu üyelerinin komite sorunlarıyla yakından ilgileneceğini de belirten Gökçek komitelerle fikir alışverişi yapmadan icraatta bulunmayacaklarını ve bu sayede komite sorunlarının çok daha kolay çözüleceğini belirtti.

Osman Gökçek'in ATO adaylığı çalışmaları sürüyor

BEŞ ANA PROJE

İlk etapta beş büyük projeyi hayata geçirmek istediklerini söyleyen Gökçek, sözlerine şöyle devam etti; "e-ato sistemi, Alo ATO ve meslek liseleri projelerine hemen başlamak istiyoruz. Bunun yanında ATO'nun yerleşke sorunu var. Bu soruna el attıktan sonra Ankara'nın fuar eksikliğini gidermeyi hedefliyoruz. Fuar alanının temel atma işini zaman kaybetmeden yapacağımızı düşünüyoruz"

Osman Gökçek'in ATO adaylığı çalışmaları sürüyor

YÖNETİM KURULU İÇİN TEMAYÜL YOKLAMASI

Yönetim kurulu oluşturulurken meclis üyelerinin görüşlerini dikkate almak istediğini belirten ATO Başkan Adayı Osman Gökçek "Yönetimi demokratik bir biçimde oluşturmak düşüncesindeyim. Bunun için sizlerin görüşleri benim için çok önemli. Sizlerden yemeğin ardından kurulacak iki sandıkta oy kullanmanızı isteyeceğim. Yönetim kurulunda kimleri görmek istiyorsanız lütfen listede belirtin. Bu sayede yönetim kurulunu demokratik bir biçimde belirleyelim.' diyerek meclis üyelerinin oy kullanmasını istedi. Yemeğin ardından oylarını kullanan meclis üyelerine teşekkür eden Gökçek 'Hakkınızı helal edin. Sizleri buraya kadar yorduk" diye konuştu.

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)