taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
6.2737
7.3709
1196.95
97988.16
241.507

Şahsuvaroğlu Tivoli'yi Ankara ve İstanbul'da tanıttı

Şahsuvaroğlu, Autoshow'da Ssanyong'un yeni modeli Tivoli'yi tanıttı, hizmet ağına Ankara'da açtığı Showroom ile bir halka daha kattı.

Ajanslar | 25.05.2015 - 11:04..

Şahsuvaroğlu Otomotiv, piyasaya yeni çıkan Tivoli modelinin lansmanını, İstanbul Autoshow'da yaptı. Şahsuvaroğlu, yeni modelle otomobil meraklılarının büyük ilgisini topladı.

TÜRKİYE ŞARTLARINA UYGUN BİR OTOMOBİL

Tivoli'nin lansman etkinliğinde konuşan Şahsuvaroğlu Dış Ticaret Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Şahsuvaroğlu, Türkiye, Irak ve Cezayir gibi ülkelerin distribütörü oldukları Ssanyong markasının, kısa bir sürede hem bu ülkelerde hem de Türkiye genelinde bayilik ve plazalarla hizmet ağı sunduğunu hatırlattı.

Şahsuvaroğlu Genel Müdür Yardımcısı Yunus Şahsuvaroğlu da Tivoli modelli aracın Türkiye şartlarına uygun bir otomobil olduğunu belirterek, teknik özelliklerini anlattı.

Autoshow İstanbul'a damga vuran otomobil: Tivoli -TIKLA

Şahsuvaroğlu Tivoli'yi Ankara ve İstanbul'da tanıttı

Şahsuvaroğlu Tivoli'yi Ankara ve İstanbul'da tanıttı

Yunus Şahsuvaroğlu, İstanbul Autoshow, Tivoli ve Ankara'da açılan dünyanın en büyük Ssanyong plazasıyla ilgili sorularımızı yanıtladı:

Şahsuvaroğlu'nun çifte heyecanı İZLE

TİVOLİ GÖRÜCÜYE ÇIKARILDI

Ssanyong Ortadoğu ve Afrika Genel Müdürü Sung Kim ile Türkiye'deki 41 il ve Irak ile Cezayirli yöneticilerin hazır bulunduğu törende Tivoli otomobil meraklılarının beğenisine sunuldu.

DÜNYADAKİ EN BÜYÜK SSANYONG PLAZASI AÇILDI

İstanbul'daki fuar etkinliği devam ederken Ssanyong'un dünyadaki en büyük plazası Ankara'da açıldı. Ankara Balgat'taki Plaza'nın açılışına Sağlık eski Bakanı Recep Akdağ, Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.İsmail Yüksek, Sanayi Genel Müdürü İbrahim Kılıçarslan ile çok sayıda davetli katıldı.

Şahsuvaroğlu Tivoli'yi Ankara ve İstanbul'da tanıttı

Şahsuvaroğlu Tivoli'yi Ankara ve İstanbul'da tanıttıGenel Müdür Yardımcısı Yunus Şahsuvaroğlu'nun Tivoli markasını tanıttığı törende daha sonra kurdele kesimi yapıldı. Sağlık eski Bakanı Recep Akdağ ile diğer davetlilerin katıldığı kurdele kesimi sonrasında Tivoli araçlar da görücüye çıkarıldı.

ŞAHSUVAROĞLU'NUN 49 YILLIK SERÜVENİ

Açılışta konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Şahsuvaroğlu, 1966 yılında Erzurum'da başladıkları ticaret serüveninde traktör bayiliğinden, 11 önemli markanın distribütör ve bayiliğine önemli hizmetler yaptıklarını, bir süredir de Ssanyong'un Türkiye Distribütörlüğü'nü yaptıklarını ifade etti.

Şahsuvaroğlu Tivoli'yi Ankara ve İstanbul'da tanıttı

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)