Haber: Özhaseki: İklim toplantısından rest çekerek ayrıldık

Dünyayı en çok ABD kirletiyor. Ardından Çin, Rusya, Fransa, Almanya, İngiltere gibi ülkeler. Onlar kirletiyorlar, faturayı bize kesmeye çalışıyorlar. Onlar kirletiyorlar, sonra da çevreci görünüp Türkiye’ye baskı yapıyorlar. Bunlar şerefsiz değil de ne?

Haber: Dünyanın düz olduğuna inananlar konferans düzenledi

Al işte. Güya bunlar da eğitimli ama CHP zihniyetinden. Her şeye muhalifler.

Haber: Leyla Alaton'dan kadınlar hakkında güldüren tespit

Bu kadının Üzeyir Garih cinayetinde parmağı olduğuna inanıyorum.

Haber: Leyla Alaton'dan kadınlar hakkında güldüren tespit

Yahudiyi şirin gösterme çabaları..

Haber: Başakşehir Galatasaray'a 5 attı

Whatsapp yine çöktü galiba. Kişiler çevrimiçi olmasına rağmen çevrimdışı görünüyor, yazılanlar geç gidiyor, arama yapılmıyor, vs.vs..

Haber: 130 bin liralık telefon dolandırıcılığında karar çıktı

Telefon dolandırıcıları çoğunlukla Urfa’nın Harran ve Akçakale ilçelerinden. Bu güne kadar bunların dosyalarına bakan tüm savcı, hakim ve avukatların didik didik edilmesi gerek. Asıl çete göründüğünden farklı çıkabilir! Asıl çete adliyeden çıkarsa şaşmam!

Haber: Toplu taşımada haksız kazanç elde edenlere ceza

Haksız kazanç bunun neresinde? Belediye bir tek jetonu 4-5 liraya satarken haksız kazanç ve zulüm değil mi? O 5 lirayı belediyeye vereceğime gariban vatandaş kazansın.

Haber: Diyanet İşleri Başkan Yardımcılığına ilk kez bir kadın atandı

Sen kalk ılımlı müslümanlık diyen Suudiyi eleştir, ama diyanet işleri başkan yardımcılığına kadın ata, plajların çıplak kadınlar ve erkeklerle dolu, içki gırla, eşcinsellik almış başını gidiyor, hırsızlık o biçim, her tarafta putlar, ama yine de kendini müslüman olarak tarif edip dünyaya yutturmaya

a