Haber: Trump ilk ziyaretini CIA merkezine yaptı

Bataklığı kurutmaya gitmiş. Gitmeseydi olaylar daha da büyürdü.

Haber: Hayırcılar çok komiksiniz

Atam Mehmed Fatih Han, Atam Yavuz Sultan Selim Han, Atam Sultan Süleyman ve Atam Abdulhamid han bunları görseydi, ihanetin ve ahmaklığın boyuntunu görüp hepsini sürgün ederlerdi. Kim bilir, belki de imha ederlerdi.

Haber: Trump Ulusal Katedral'deki dini törene katıldı

Münafıklar için inen ayet: Onlardan ölen hiç birinin namazını asla kılma, kabrinin başında durma. Çünkü onlar, Allah´a ve Rasulüne küfrettiler ve fasıklar olarak öldüler. Tevbe suresi: Ayet 84 Müslümanım deyip kendini laik olarak tanımlayan ve islama dil uzatanlar için de geçerli.

Haber: Trump Ulusal Katedral'deki dini törene katıldı

Ah şu islama laf edenler, kendilerini laik diye tanımlayıp islama saldıran münafıklar yok muuuu... Bunlar Peygamber efendimizdeki münafıklarla bire birdir. Bunların cenaze namazları KI-LIN-MAZ! Hem müslümanım diyecek, hem laikim deyip islama saldıracak, sonra da cenaze namazı kılınacak he? Yok öyle

Haber: ABD'de Trump karşıtı gösteriler devam ediyor

Allah Amerikaya iç karışıklık nasib etsin. Dilerim rabbimden tez vakitte eyaletler bağımsızlıklarını ilan ederler.

Haber: Gambiya’nın mağlup başkanı ülkeden ayrıldı

Bilip bilmeden yorum yazmayın! Bu adam müslüman ve Fransayı ülkesinden def etti. Seçimi ise gayri müslüman ve fransanın desteklediği biri kazandı. Basın size bir haber veriyorsa, o habere inanıp sazan gibi atlayı yorum yazmadan önce birazcık araştırın!

Haber: Kılıçdaroğlu: Bu parlamento kendi tarihine ihanet etti

Yahu koca adamsın be Kemal, yalan sana yakışıyor mu? Teklif edilen yasa önce komisyonda görüşülüp tartışılmıyor mu? Sonra da mecliste okunmuyor mu? Peki sorarım sana, madem yasayı görmediler, o zaman komisyondaki ve meclisteki kavgalar neden oldu? Bari yalan söyleme! Bari halkı aptal yerine koyma!

Haber: CHP Grup Başkanvekili Altay Genel Kurulda konuştu

Dün TRUMP ABD'de İncile el basarak yemin etti, ABD'de laiklik elden gidiyor ve CHP'nin uğraştığı şeye bak.

Haber: Pentagon:100'den fazla El Kaide militanı öldürüldü

Yakında kokusu çıkar. Kesin yine bir düğün evini veya bir camiyi vurmuşlardır YANLIŞLIKLA! Sonra da yanlışlık deyip özür dilerler, herkes de unutur gider.

a