Haber: Filipinler'de 12 bin kişi tahliye edildi

Müslümanlar, her türlü kötü söz ve küfürden uzak duralım. Bir küfür edersin 10 şeytan başına birikir, bir daha küfür edersin 100 şeytan başına birikir,bir daha küfür edersin 1000 şeytan başına birikir ve Helak olursun.Temiz lisan umudumuz.Her türlü sigara, alkol ve uyuşturucuya HAYIR. Geçmiş Olsun.

Haber: Virajı alamayan tır devrildi: 1 yaralı

Müslüman, içinden, 3.200 Salat-ı Tefriciye duasını okuyanın dilek –hacetleri gerçekleşir. Direksiyonda okuma.Tehlikeli iş yaparken ve öğrenciler okuma.Her türlü sigara, alkol ve uyuşturucuya HAYIR. Geçmiş Olsun.

Haber: Suudi Arabistan'da Osmanlı aleyhinde yayınlar başladı

Müslüman, günde içinden 6.000 Fatiha Suresini oku, Müminler bile sana imrensin. Direksiyonda okuma.Tehlikeli iş yaparken ve öğrenciler okuma.Her türlü sigara, alkol ve uyuşturucuya HAYIR.

Haber: Florya arazisinin ihalesi gelecek ay yapılacak

Müslüman,günde içinde içinden 80.000 Allahuekber çek, sevap defterin her gün dolu olsun. Direksiyonda okuma.Tehlikeli iş yaparken ve öğrenciler ve öğrenciler okuma.Her türlü sigara, alkol ve uyuşturucuya HAYIR.

Haber: Kahramanmaraş kayak merkezine kavuştu

Müslüman, günde içinden 90.000 Elhamdülillah çek, şükrünü eda etmiş ol. Direksiyonda okuma.Tehlikeli iş yaparken ve öğrenciler okuma.Her türlü sigara, alkol ve uyuşturucuya HAYIR.

Haber: Yaya geçidinde yayaya yol vermediler: Feci kaza kamerada

Müslüman,günde içinden 90.000 Estahfirullah çek, tövbe etmiş ol. Direksiyonda okuma.Tehlikeli iş yaparken ve öğrenciler okuma.Her türlü sigara, alkol ve uyuşturucuya HAYIR.Mevtaya ALLAH(C.C.) tan Rahmet,yakınlarına Sabırlar.

Haber: Anadolu kayak merkezleriyle ilgi topluyor

Müslüman, işte kılamıyorsan Namazlarını,akşam eve gelince Farzlarını kazala ve her bir çocuğun içinde 20 şer rekat ı kıl,çocuklarında Cennetlik olsun. Direksiyonda okuma.Tehlikeli iş yaparken ve öğrenciler okuma.Çalışmayanlar, oturarak yüz rekat kılsın,günde.Sureleride içinden oku.

Haber: 'Putschist' Sisi prepares for the elections

Müslüman, her gece uyumadan önce mutlaka Yasin-i Şerif i oku ve geçmişlerine gönder. Ne kadar çok okursan geçmişlerin o kadar iyi olur. Günde içinden , 200 adet. Direksiyonda okuma.Tehlikeli iş yaparken ve öğrenciler okuma.Her türlü sigara, alkol ve uyuşturucuya HAYIR.

Haber: Göksel Gümüşdağ: Belediyeyle alakamız yok

Müslüman İsm-i A’zam duasını ihlasla okuyanın günde içinden 1.200 adet ne arzusu varsa gerçekleşir. Direksiyonda okuma.Tehlikeli iş yaparken ve öğrenciler okuma.Her türlü sigara, alkol ve uyuşturucuya HAYIR.

Haber: Çukurca şehidi tekbirlerle uğurlandı

Müslüman, Haşr suresini devamlı okumayı adet haline getirenler günde içinden , 3.600 adet ,öldüklerinde şehit olarak ölür. Direksiyonda okuma.Tehlikeli iş yaparken ve öğrenciler okuma.Her türlü sigara, alkol ve uyuşturucuya HAYIR.ŞEHİDimize ALLAH(C.C.) tan Rahmet, yakınlarına Sabırlar.

a