Haber: HDP'ye oy veren beyaz Türklere Hasip Kaplan şoku

ne beyaz Türkü Türk değildirler.

Haber: Borsa İstanbul kripto para piyasasını markaja aldı

3.dünya savaşı başladı diyelim herkez sanal cüzdanlarında dijital parası var sanıyor ve bir gün birde bakmış silinmiş bunuda dünya çapında bir elektrik kesintisi ile yapacaklar ve günlerce sürecek ve tüm data silindi diyecekler ve ekmek yok su yok ve dünya savaşı var hadi şimdi ağla diyecekler.

Haber: Veliaht Prens Selman'ın seçkin muhafız birliği

Aminoasitli hantallar tek çekirdeğe bakar düşmeleri.gerçi çoğu kaçar

Haber: Profesörden 'ışık kirliliği' uyarısı

doğru diyor o gökyüzünü aydınlatan yüksek enerji harcayan projektör gibi lambalar yüzünden gökte yıldız göremiyoruz.hangi kafa tasarlamışssa yeri aydınlatacaksın ulan yeri gökyüzünü değil.

Haber: İki gaziyi darbedenler için iddianame hazırlandı

eskiden sokaklar da bekçiler vardı asayişi düzenlerlerdi ne zaman terör başlayacak bir el bunları çekti sokakalardan ve hala bekliyoruz bekçiler gelsin diye

Haber: Prenses Charlotte kreşe başladı

bize ne ! suriye deki çocuklarda ekmek bulamıyor .semitik tc nin ilk zamanlarında ingilize biat etmişse bana ne sanki benim kraliçem.tanımıyorum.

Haber: CHP Afyonkarahisar kongresinde kavga çıktı

chp baharı ne zaman olacak ??

Haber: ABD Suriye'de PKK'yı resmen tanımaya hazırlanıyor

tanısın tanısında eğer tsk ve devlet oraya girmeyip seyrederse bu ordu benim ordum olmaz bu hükümetede rey vermem .gerekirse orada kimler varsa hepsi ile savaşalım çağırın gönüllü gelelim inceldiği yerden kopsun ne bad ne başka bir ülke.

Haber: 28 Şubat davası görülmeye başlandı

amerikada olsa turuncu hapis kıyafetleri ve eli ayağı zincirli getirilirdi mahkemeye eee tabi ülkede siyonistlerin adamı olunca dokunulmuyor nedense.

Haber: Çetin Doğan, 10 yıldır hayatını yaşayamamaktan dertli

batım da bu eski onun bunun generallerine özel şöförü ve kourması ile mahkemeye geliyor eğer bunalrın maaşını devlet ödüyorsa verdiğim vergi bunlara zehir olarak gitsin.

a