Haber: 28 Şubat davasında askerlerin rütbeleri söküldü

şöyle bir yasa getirilmeli bu tür vatan hainliği suçlarında mesela bu dinazorlar gibileri mühebbet de yeseler zaten cumhuriyetin kaymağını yemiş malı hamuduyla götürmüş zengin olup ailesine bol para bırakmıştır. 80 -90 yaşında olanlar zaten ayağı çukurda çocukları geri kalan yılları yatmalı.

Haber: Türk uçaklarıyla it dalaşına giren Yunan jeti düştü iddiası

Fransızlar dan silah mı alınır fakland savaşın da arjantinliler fransız exocet füzeleri ile ingiliz gemilerini batırmaya başlayınca fransızlar füzenin kodlarını ingilizlere verdiler ve savaşın seyrei değişti. şimdi de mirage düştü fransız parmağı var.

Haber: Duran Kalkan'ın özel hemşiresi öldürüldü

Arjantin dede çok ermeni var bu geberik de ermeni olabilir. tipi benziyor.

Haber: Dolar ve euroda son durum

Merkez bankasını FED mi almış yarısını . alo müdür len Dünya savaşı çıkacak hala getirmedin yurt dışındaki altınları savaş çıkınca boyalı kayıdı artık uçak yapıp uçurusun .londra ve new yorkdaki altınlara el koysunlarda görün.

Haber: TÜBİTAK'ın kabul etmediği projeyi Harvard kabul etti

ekisk belge nufus cüzdanı süreti imiş ama genç yeni tip cüzdan mı eski tip cüzdan mı bilememiş eskisini kabul etmemişler yenisini al gel demişler odagitmiş bugün git yarın gel internetden sıra al .bankaya haraç yatır gel.derken müdür tatilegitmiş gelince imzalayacak.

Haber: TÜBİTAK'ın kabul etmediği projeyi Harvard kabul etti

adamın biri ışınlanmayı bulmuş adama nufus cüzdanı süreti 5 foto iyi hal ilmihaberi son 5 ay da ödenmiş su fatura getirbirde1milyon dolar harç yatır vakıf banlasına makbuzu ile gel kayıt ol demişler.adam vazgeçmiş buluşun planlarını yakmış.

Haber: CHP'liler Sağlık Şenliği'nde Sirtaki oynadı

bırakın kendi dünyaların a eylensinler. Doktor serbest bırakın karışmayın dedi.

Haber: Yunanistan'ın ANKA korkusu

koyacaksın atmaca füzesini yunan gemilerine sallasın.

Haber: Ülkesinde ameliyat olamayan İngiliz Türkiye'ye geldi

her şehire hava limanı ve dev şehir hastahaneleri yapılınca sağlık turizmi de gelişir.

Haber: Yunanistan'ın ANKA korkusu

düşünsene yunan binlercesi egede uçacak hemde silahlı senin avrupa da kurtaramaz .şimdi bırak bu ayakları da kendi ekonomine bak halka Türkiye düşmanlığı üzerinden canbaza bak deme.ülen iç sorunları olanlar Türkiye sayesinde nemalanıyor ha.

a