Haber: Afrinlilere yardımlar devam ediyor

Tika yı istemezler tabi.fetullah gülenin teröristleri zamanında afrika gibi yerler de okullarında CIA ajanlarını sakladılar şimdi Türkiye adına faaliyet gösteremedikleri için TİKA yı hedef gösteriyorlar CIA kontrollü fetönün adamları TİKA ya düşman olması normal.

Haber: Yüksekova'da terör mağdurlarının yaraları sarılıyor

seçimden sonra bakacağız bölge halkı kime oy vermiş eğer hdp çıkarsa gene çoğunluk hdp li bölgelere yatırım dursun .demekki kafa değişmemiş deriz umarım bölge halkı doğru olanı yapar.

Haber: Mehmet Şimşek doların yükselişini değerlendirdi

yurtdışından italat yapanlar doları şişiriyor Akparti döneminde zenginleşen muhalefet sürekli lüks tüketim ve gavur markaları satın alıyor her sene telefon değiştirenler teknoloji manyakları çinden alışveriş yapıp video çekenler ve yerlisini üretmeyip faizle zengin olanlar. sorumludur.

Haber: Muharrem İnce ilk 100 günde yapacaklarını açıkladı

buda kendini iyice kaptırdı cumhurbaşkanı olacağını zannediyor. seçimden sonra siyasi çöp olacaksın hatta chp binasına bile sokmazlar seni KK nun sana attığı kazığı alkol den ayılıp kendine gelince anlayacaksın.

Haber: ABD'li Washington Post'un Millet İttifakı mutluluğu

pkk ile chp ip birleşmişse bu o kadar da kötü değil ne oldukları gün yüzüne çıkıyor .şeytan kendi yüzünü gösteriyorsa bu iyi birşeydir . ak lakara meydana çıkıyor .

Haber: CHP'liler başörtülü kadını yalancılıkla suçladı

chp sadece sizin oyunuzu alır sonra size değil de dış güçlere hizmet eder. ülkeyi bölecekler,yatırımlar duracak enflasyon yükselecek kasa boşalacak memur maaşları dahi ödenemeyecek tüm devlete kendi adamalrını sokacaklar tazminatsız işden kovulacaksınız .sgk gibi yönetecek ülkeyi ve iç savaş

Haber: Fransa'da seçmenler sandık başında kuyruk oluştu

günümüzün Le dictatöğğğğğ ü ta avrupa daki insalarına sandığı götürüyorsa buna diktatöğğğğğ denmez mösyöööö .la mösyö bırak Erdoğan düşmanlığını da sen cezayir katlimını soykırımının hesabını nasıl vereceksin onda haber ver.

Haber: CHP adayı: Ramazan Bayramı'nı Atatürk armağan etti

yalanda kim ölmüş din ile aldatmak bu olsa gerek.

Haber: Erdoğan'dan İnce'ye: Bıraksalar ilahiyatta hoca olacak

köprüyü geçene kadar aldatmak seçim var diye camiye gitmek işte din ile aldatmak bu.

Haber: Süveyş Kanalı mayıs ayında para bastı

kanal İstanbula karşı olanları alamıyorum ancak bir gavur bunu istemez .ben denizciyim Dünya da böyle bir boğazın olacak ve aptalca yapılan bir alaşma ile geçiş parası almayacaksın harbi adama enayi derler.ne peşkeş çekmişler be zamaında.

a