Haber: Kılıçdaroğlu, 'Yargı önünü kesebilir' sözüne cevap verdi

Reis ne diyorsa o. Binali başkan kazanacak inşallah. Siz kudurmaya devam edin.

Haber: Erdoğan'dan seçimler öncesi Sisi benzetmesi

Reis ne diyorsa o. Kudurun.

Haber: Demirören Medya'nın tamamında aynı manşet

Yalanla, küfürle, hakaretle, hırsızlıkla, arkadan iş çevirmekle, boş vaatlerle, milleti aşağılamakla ve bilimum bütün basitlikleri yaparak mı seçim kazanacaksınız? Yazlıklar olsun!

Haber: Deniz Ülke Arıboğan, AK Parti’nin stratejisini değerlendirdi

Yalanla, küfürle, hakaretle, hırsızlıkla, milleti aşağılamakla, boş vaatler ve bu tür bilimum basitlikler yaparak mı seçim kazanacaksınız?

Haber: Yavuz sondaj gemisi yola çıkıyor

Haydi bismillah

Haber: Deniz Ülke Arıboğan, AK Parti’nin stratejisini değerlendirdi

Allah'tan millet olan bitenin farkında... Yıldırım böyle bi durumda olsa... Ensonhaber senin nasıl yayın yapacağını düşünemiyorum. Basit adayı şu rezil durumda haber yapmadın ve üstünede algı çekiyorsun, tek kelimeyle pes. Binali başkan kazandıktan sonra, 23 Haziran akşamı Ensonhaber'i siliyorum.

Haber: AB'den Türkiye'ye Doğu Akdeniz tehdidi

Elinizi kolunuzu tutan mı var? İcraat görelim... hiçbir şey yapamazsınız. Sende tırtsın Avrupa. Koca bi balon. Akdeniz'den çıkmıyoruz.

Haber: Deniz Ülke Arıboğan, AK Parti’nin stratejisini değerlendirdi

Başaramayacaksınız, ne yaparsanız yapın... sabahtan akşama, akşamdan sabaha basit bir aday için güzellemeler yapsanızda kazanamayacaksınız. Chp zulümdür.

Haber: Cumhurbaşkanı, Mursi için kılınan cenaze namazına katıldı

Allah zalim Chp ve zihniyetine ve iş birlikçilerine fırsat vermesin. Bu kan emicilere fırsat vermesin. Allah göstermesin, Erdoğan'ı yalvarırsınızda bulamazsınız. Allah sağlık afiyet, uzun ömür versin.

a