Haber: Çukurova’nın Ayasofyası'na çelik kafes

ben bir restorasyon göremedim sadece yıpranmanın önünr geçmek için çelik paneller koyulmuş her yanı açık tık diye sökülebilir durumda orada bir restorasyon yok yapının tahribatını önlemek için panel koyulmuş gibi.

Haber: Kurumlar arasında vergi rekortmeni Merkez Bankası

buradan sesim ne kadar duyulur bilmem hatta umursanmaz ama üretim için vergilerin düşmesi lazım, eğer üretip kazanamıyorsam,attığım taş ürküteceğim kurbağaya değmiyorsa, üretimin yerini hazırcılığın alması normal.

Haber: Aras Bulut İynemli, Süleyman Soylu'ya cevap verdi

birde eşkiya vardı oda cici değil dimi bide müge anlı var hergün zehir dolu dosyalarla ekranları kirletmiyor mu evlenemelerde iğrençti yerini cinayetler aldı hiçmi güzel bişeyler yapılmaz bence rtuk ve devlet yüksek bürçeli fonlar oluşturmalı teşvik etmeli kanalları kaliteli içerik üretmeleri için.

Haber: Çinli protestocunun attığı ateşli ok polise saplandı

abd ve ingiltere el birliğiyle çinde daha önce gezide denenen versiyonun bir üst versiyonu vizyonda, yani sponsored by uk and usa... bunlar bir yerde ülke bölmek istiyorsa hep bir amaçları vardır bakınız ırak bakınız suriye bakınız sırada iran ardından bize bilenecekler bir olup diri olmalıyız ayrımcıları içimizden atıp eskiden türkiyeyi bir araya getiren anadolu türklüğüyle yeniden birbirimize sarılmalıyız.

a