Haber: Şanlıurfalı Sait'in ayakkabı sevinci

Ağlattın be Sait. Biz hiçbişeyin şükrünü bilmeyenleri o masum sevincinle utandırdın. Ona bu mutluluğu yaşatan arkadaştan da allah razı olsun, dünyayı iyilik kurtacak!

Haber: Yayanın ölümüne neden olan sürücü serbest kaldı

Motor çok hızlı değil, yaya soluna bakmadan geçmiş orda motorun suçu yok gibi, haberi okuyunca üstüne sürdü sanıyorsun! Çok üzüldüm amcaya allah rahmet eylesin, resmen vadesi dolmuş=(

Haber: Ataşehir'de baba kızına şantaj yapan kişiyi vurdu

Bir kız kendisini sevdi, inandı diye işi pisliğe döken, kızı sahipsiz sanan tüm rezil erkeklere örnek olsun bu baba! her insanın hata yapabileceğini bildiği için ve kızının yanında olduğu için sağ olsun! Keşke vurmasaydı telefonla beraber polise teslim etseydi o ayrı tabii.

Haber: Aç kalan köpekler buzağılara saldırıyor

Aç insan bile neler yaparken aç bir hayvanın ne yapmasını bekliyorsunuz?! Burada suçlu belediyedir, öncelikle hayvanları beslemek ve üremelerini kontrol altına almalarını gerekir! Hayvanı aç bırak ondan sonra onları vahşi gibi göster. Buzağılar için ayrıca üzüldüm=(

Haber: Bursa'nın maskotu anne köpek

Ne güzel insanlarsınız, allah razı olsun, kazancınızı bereketli kılsın! Lütfen yavrular sütten kesilince belediyeye haber verin anneyi kısırlaştırsın, zaten 7 yavrusu var telef olmasın diğerleri de, hemen hamile kalıyorlar maalesef.

Haber: İstanbul'da pitbull vahşeti: Kediyi bırakmadı

Offf, içim gitti, yavrumm=( pitbull saldırısında yapılacak çok şey yok malesef ama arka ayaklarından kaldırmak gerekiyor, burda adam gövdesinden kaldırmış yine de bırakmamış cani! Ve en önemlisi SU DÖKÜN, SICAK SU daha etkilidir!

Haber: Yozgat'ta bacakları kırılan köpeğe gençler yardım etti

Siz olmasanız o yavruyu arabalar ezecekti. Allah razı olsun, size dar gün göstermesin gençl

Haber: Kız kardeşiyle konuşan kişiyi bıçakladı

O bıçaklayan zavallıya soruyorum, hiç mi birini sevmedin, hiç mi kimseyle konuşmadın? Adama bak, araştır, ciddi mi değil mi, tanış ama bıçaklamak nedir?! Bende insanlık yok diyorsan da Erkeksin(!) ya yumruk yumruğa dövüşseydin! Zavallı!

Haber: Çoban köpeğinin boğulmaktan kurtulduğu anlar

Hayvana yardım etmek yerine kameraya alan bir varlığı içeren video! Köpek nasıl güzel yalnız, afferin oğluma.

Haber: Yabancı uyruklu kadın otobüs şoförünü kocasına dövdürttü

Adam işini yapmış, çocuk diye yabancı diye niye ayrıcalık tanısın? Ki kadın türkçe biliyor yaşını sorunca söylüyor, şoförü kandıramayınca kahramanını(!) çağırmış! Karın o kadar kıymetliyse otobüse bindirme, ezik!

a