Haber: ODTÜ'lü öğrencilerden polislere hakaret

bunlar ODTÜ denen şer yuvasında 5-6 yıl öncede GÖKTÜRK2 atılınca ortalığı yıktılar size S400 girse onuda potesto edersiniz sapkın kavmin sapkın temsilcleri..

Haber: Nevşin Mengü'nün S-400 analizi

sağol abla...koltukaltı losyonunu çal..bide kaybol..

Haber: Meclis'te HDP-İyi Parti gerilimi

doğru söze ne denir..akp şunu anlasın ki..mektup seni bitirir ..mhp 17 yıl önce ne ise pkk yı bitirelim dediyse şimdide aynısını diyor....22 haziran adam gönder mektup oku..barzaniyi çağır osman öcalanı çıkar 23 haziran sabahı kuzey ırak ı bombala akla gel..bırak pekeke oyuyla iktidar dahi olsalar omurganızı bozmayın..

Haber: İBB Başkanı İmamoğlu'ndan israf açıklaması

İzmir belediye başkanınızın lojmanı neredeydi hacı masraf maliyet hesap kitap?? her hareketin tribün....30 milyonluk mağdur..

Haber: Der Spiegel İmamoğlu'nu Erdoğan'a benzetti

Mağdurum edebiyatı nedir arkadaş?? 30000 binlik fark 13000 e düşmüş chp ve pkk tayfası bunu kabul edermiydi?? ancak pkk öcalan tv ye çıkarma barzaniye davet ve pazar sabah kuzey ırak ı vurma saçma sapan işlerle seviyesiz adamı cilaladılar ..Adamın servet zaten ne olduğunu gösteriyor yalan dolan desen hadddinden fazla..

Haber: Ekrem İmamoğlu mal varlığını açıkladı

Yalan 1---siğ sauer 8000 e silahı yok en düşük ölüsü 15000..

Haber: AK Partililer İstanbul İl Başkanlığı önünde gözyaşı döktü

BBC satın almış..hepinizi kaç para aldınız ne vaad edildi..akpartinin külleri hepinize zekat olur köpekler...11 seçimden birini almışlar hdp oylarıyla şimdi domalın hdp ye 5 sene..

a