Haber: Kemal Kılıçdaroğlu: Mazbatayı verecekler

Bu adamın ve erdoğanın bugünki açıklamalarına bakıp seçim yapmam gerekirse ister vasıfsız ister küçük eniştr olsun bu adamı seçerim.. müslümanın siyaset terazisi bellidir.. adam müslüman diye oy verenler zalimliğine kul hakkına liyakata oy verdiğini unutmasın.. ve bizler muhakkak ki yaradana bunun hesabını vermek zorundayız.. ama müslüman diye verdik diyerek yırtamayız..

Haber: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan seçim sonuçları değerlendirmesi

Vay be adam şimdide 31 martı biz kazandık diyor.. istermisiniz bu seçimi iptal edip 31 mart sonuçlarına dönelim desin :) malum fark yediler 31 martta 25 ilçe iken şimdi 11 oldu.. akpnin lale devri başlayalı çok oldu.. mutlak son yakındır..

Haber: Üniversiteli kıza camide taciz

Ulan şeytanın konuşma yasağı olmasa çıkıp sana iki laf ederdi ama ayeti kerimede dediği gibi insan dilerse meleklerden üstün yada aşağıların en ağişağısı

Haber: Mersin'de yük treni minibüse çarptı: 1 ölü, 8 yaralı

1 suçlu oraya tren geçtiğindr oraya lamba koymayan devlet 2 suçlu şoför insanların canı ona emanetken bırakıp kaçması faciaya yol açmış

Haber: Yeni parti söylemleri arttı

Burda oyum ölümüne akp diyenler hakkaten çok cahil.. akp dönemi bitmiştir.. çünkü akp içindeki fetöyu temizleyemedi.. dikkat ederseniz anlarsınız akpde kendi topuğuna sıkan bir oluşum var.. yeni partiyi desteklerim.. ki yeni parti erdoğanın teşviki ile kurulması gerekirdi.. malesef erdoğan yanlış yönlendirildi ve her geçen gün kaybediyor..

Haber: İBB seçimlerinin kazananı Ekrem İmamoğlu

İstanbula ihanet ettik diyen erdoğna ve ekibine ders olsun ! Hani bi laf vardır mazlumun zulmünden gına geldi diye..

Haber: Almanya'da mültecilere yardım eden vali öldürüldü

Türkler öldürüldüğünde nsu olayında mağdur türk olunca dosyayı hemen kapatıp geçiştirmişlerdi.. ve kapsamlı araştırılmadan üstüne gidilmeden hücreler tespit edilmeden sümen altı etmişlerdi..bakın işte adalet sağlanmayınca dönüp dolaşıp kendinizede zarar veriyor.. bu heryerde böyledir ister almanya ister türkiye..

Haber: Öcalan'ın avukatları açıklama yaptı

Bu istanbulda nasıl rant varsa artık.. malum istanbulu kaybeden türkiyeyi kaybeder.. dağdaki terörist bile demokrasiden bahsediyor akp ve erdoğan öcalanın ağzının içine bakıyor hdp ekoya tam destek veriyor ve bu millet bunların yüzüne tükürmek yerine oy için kavga ediyor.. vat bu milletin haline.. hangi taraf daha zavallı çözemedim..

Haber: Derecik'ten Hakurk'taki PKK hedeflerine füze atışı

Bora füzesi: haberim yokmuş gibi çek panpa :)

Haber: FETÖ'den yargılanan Mehmet Alkan beraat etti

Aga ülkeye bak tanık var deniliyor ama tanık gizli acaba gerçekten öyle bir tanık varmı ? Gün gelecek aynı kumpasla zalimlerden hesap sorulacak..

a