Haber: Çin'de yabani hayvan ticareti yasaklandı

Böyle midemi olur arkadaş.. bu çinliler yecüc mecüc kavmi gibi değilmi.. bizim saf cahil yetkililer hala olayın ciddiyetinin farkında değil.. adamlar nüfusu azaltıyorlar.. lakin ülkemize bulaşmaması lazım.. zaten dünyada sevenimiz yok.. şifası bulunsa bile bize vermezler.. ayık olun lütfen !

Haber: Libya'da ateşkes tek taraflı sona erdi

Siz nasıl bir ırk nasıl bir tiniyetsiniz.. allah defalarca peygamber alim kitap yollamış uslanmamışsınız.. lanetlemiş uslanmamışsınız.. namusunuz izzetiniz vatanınız gitmiş uslanmamışsınız.. köpeklik ettiklerinizle yerle yeksan olun..

Haber: Sevim Dağdelen, Almanya'da Türk okullarına karşı

İyi dinleyin bu kadın bizim bölgeden aday oldu.. camimize bile geldi.. alman vatandaşı olan içimizdeki cahiller fetöcüler türktür ya oyumuzu bu kadına verelim dediler.. ve bu kadının sonra chphdpli olduğu ortaya çıktı.. bayrağımıza dinimize askerimize etmediği hakaret kalmadı.. demem o ki.. kılıçdaroğlu imamoğlu dikkatli olun kanmayon..

Haber: Trump: İran, uçağı yanlışlıkla düşürmüş olabilir

Bu iran mal ama öyle böyle değil harbi mal.. kaç gün geçti soba borularıyla hava atan iran birtek abdli bile öldüremedi.. düşününki el bombası bile kaç kişi öldürebilirken füzelerden tık yok çoğu yarı yolda düşmüş araştırın görüntüler var.. kesin bu salaklar yanlışlıkla kendi uçaklarını vurmuşlardır !

Haber: Mercedes'in Avatar'dan ilham aldığı otomobili: Vision AVTR

Yorumlara bakınca iq seviyesi belli oluyor.. araba konsept.. yani bunun çıkması belki 10-15 sene belki hiç.. ülkenizi karalamaya yer arıyorsunuz.. almanlar nasıl yaparız nasıl başarılı oluruz diye çalışan bi toplum.. bizim toplumda nasıl kusur bulur nasıl eleştiririmci bi toplum.. ee tabii tembelliğimizden böyle olduğumuzu söylemeye gerek yok..

Haber: Eminönü'nde soğuğa rağmen bilet kuyruğu

Almanyada yaşıyorum gavur almanyada yok böyle birşey.. niye ? Din yüzündenmi ? Adamların sokağa atacak tek bir kuruşları olmadığı için.. zengin olmayı hak ederek çalışarak hayal ettikleri için..

Haber: Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş: Sigara haramdır

Sigara içen biri olarak insanın sağlığına emanet bu canı zehirlemek allah katında haramdır diye düşünüyorum yani bu benim kendi görüşüm

a