Haber: Sakarya'da otomobil otobüse çarpıp karşı şeride geçti

Mesele araçlarda değil ordaki çöp kamyonunda, 2 kazada ondan kaynaklanıyor.

Haber: İmamoğlu ve Yıldırım'dan gerekçeli karara ilk yorum

Ya Koskoca adamlar Çıkıpta eee gerekçeli kararda Çaldı Çırptı diye birşey yazmıyor diyor ya.. Çaldıklarını savunma şekline bakarmısınız.

Haber: İstanbul adaylarının 31 Mart savunması

Yok 4 oy dan sadece niye 1'i hatalıymış.. Bi okumasını öğrenin önce Sözde Lafa gelince en eğitimli kesim sizlersiniz.. 122 sandıktan 22 sinin oy çetelesi bomboş YSK'ya teslim edilmiş.. geri kalan 100 sandığın oy çetelesi de imzasız teslim edilmiş.. 1 sandık 350 oy'dan 122 sandıkta toplam 42700 oy farkeder.. biraz araştırın ya.. tüm dayanağınız facebook twitter instagramda gördüğünüz bi cümle mi olacaktı?.

Haber: Öğrenciye tokat atan öğretmene soruşturma açıldı

Bune ya.. Öğrenci dövenleri videoya çekip şikayet etmek moda oldu artık. Bizim zamanımızda dayak yemiyen i vardı ya? hoca dır fiske de atacak terbiyede verecek bırakın herkes işini yapsın.. sanki bu video dışında tüm okullarda işler normal kimse kimseyi dövmüyor. video ortaya cıkınca mı infial yaratıyo. geçiniz..

Haber: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın döviz yorumu

Bazen diyorum ki boşver Reis.. çekil kenara bırak ne halleri varsa görsünler.. ama sonra bu bütün kazanımları 1 haftada silip süpürürler ve toparlamak bir 100 yıl daha sürer diye üzülüyor insan. 17 yıldır ülkeyi yönet ama bir dolar uğruna vefasızlık yaşatsınlar sana.. yazık gerçekten.

Haber: TÜRGEV hack'lendi

Ekremin ilk icraatını hatırlayın.

Haber: Erdoğan'dan AK Parti teşkilatına İstanbul uyarısı

Valla hakkın ödenmez Reis ama gel görki insan görmek istemeyince görmüyor.

Haber: Suriye ve Venezuela'da Amerikan malı silah kullanılıyor

Çok şükür ki o "küresel silah ithalatındaki pay" kısmında artık Türkiye yok.

Haber: Alanya Müftülüğü'nden Josef Sural paylaşımı

Nedir yani açıklama yapmasın mı diyanet? doğru olanı söylüyor. açık ve netttir bu. iyi adamdır hoş adamdır vs eyw ama dinde yeri budur, ne yapalım yani bu çok iyi adamdı istisna yapıp buna rahmet mi dileyelim disin.

a