Haber: Erdoğan, Trump'la görüştü

Seçimler Yaklaşıyor Bir 5 Sene daha .

Haber: Filipinli sapık suç üstü yakalandı

Tahrik ve Teşfik var . Bir de Reklam var . Sergiliyor . Kendisi ile İlgili Değil Belki Çekip Arkadaşına Gösterecek . Arkadaşının İlgisini Çekebilir.

Haber: Fatma Girik’in 50 yıllık sapığı hakim karşısında

Adamın Ne Sapıklığını Görmüş ? . Fiziki Temas Uygulamış mı .? Sözlü Taciz de Bulunmuş mu .? Duygularını İfade Etmiş . Ne Zamandan beri Sevmek Duygularını İfade Etmek Sapıklık Sıfatı Aldı . Aşk ı Yücelltikçe Veledi Zinalar Çoğalıyor Sevgiyi de Böyle Sapıklık Diye İfade Edin. Adam Sevmiş Kardeşim .

Haber: Almanya'da İstanbul'a yeni havalimanı tedirginliği

Almanya:Siemens-Adidas-Nike-Bosh-Mercede-BMW-Audi-Porsche-BRAUN-John Deere-Puma-Dr.Oetker-VW-Knorr-Loewe-BASF-LAND ROVER-AEG-Grundig-AMD-ATİ-Bayer-Nivea- Maggie-Kinder-Red Bull-Milka-Philips-Rolex-Reebok-Mini Couper.. Yoruldum .. Türkiye : Domates-Biber-Patlıcan-Limon.Bir de RTE

Haber: CIA ajanı olmak için aranılan özellik: Türkçe bilmek

Ben Türkçe Biliyorum . Almanca da Biliyorum . İngilizce İdare Eder .. Ne Kadar Veriyor Maaş ? Sigorta Yapılacak mı? Sigorta Çok Önemli. Yol Ve Yemek de Var mı ? . Bir de Hafta Sonları İş Olcak mı ? Olursa Mesai Sayılcak mı ?

Haber: Erdoğan'ın açılışını yapacağı camide hazırlıklar sürüyor

Türkiye de Ruhban Okulları Açıldı . Kiliseler Bazı Farklı İnanışlarda İbadethaneler Restore Edildi Açıldı . Bir Tane Yabancı M. vekili Veya Devlet Erkanı Geldi mi ? Bizim ki Maşallah Oradan Oraya Boy Gösteriyor. Bunlar Hep Ümmetçilik Adı Altında Oluyor . Görüntü Müslüman Ama Yapılan Ermenice Sinsi .

Haber: Almanya'da İstanbul'a yeni havalimanı tedirginliği

Avrupa Ekonomisinin En Güçlü Devleti Hatta Avrupa Birliğini Ayakta Tutan Devleti . Senin Neyini Kıskansın ? Tarımından Tut Hayvancılığından Sanayi den Tut Ağır Sanayisinden.Teknolojisinden Tut Nano Teknolojiye Kadar Kendi Üreten Ve Dünyaya Marka Olarak Satan Devlet.TR yi Gıskanacak .Öyle mi ? :)

Haber: Çankaya'da zabıta dayağı kamerada

Zabıta Normal Vatandaşa Merkezimiz Hemen Şurada Gidelim . Diyemez Seyyar Satıcıya da Diyemez.İnsan Götürme Gibi Yetkileri Yok.Sadece Denetleme Vardır.Bunlar Bilgisiz Bilinçsiz Cah,il Cühela Akraba Tanıdık Vasıtaları ile Zabıta Olan Eğitimsiz Tüysüz Maymunlar.

Haber: Başkan Erdoğan, MHP'nin af teklifini değerlendirdi

Sağ Gösterip Sol Vurmak Buna Denir. Körler Ve Sağırlar Birbirini Ağırlar . Biri İlk Liste İle Tepki Gösterterek Diğeri de Kurtarıcı Gibi Halkın Adamı Gibi Dil ile Ortaya Çıkarak . Devlete Karşı İşlenen Suçları Af Etme Yönüne Gidiyor.Kaş Yapayım Derken Göz Çıkarmak.Terörist Hain Hepsi Çıkacak ! Fetö

Haber: Diyanet İşleri Başkanı'ndan ibadet tavsiyesi

Dindarlığını Alla'ha Göster Bana İnsanlığın Lazım.Namaz Oruç Zekat Fitre Bunların Hepsi Kişisel İbadetler Ve Kendi Ahiretini Kurtarmak İçin.Peki İnsanlık İçin Ne Yapıyorsun ? Bencil Bir Din Haline Dönüştü.Hal Böyle İken Dini Suistimal Edip İnsanları Kandıranlar da Çoğalıyor

a