Haber: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan EYT sorularına ret cevabı

editör bu haberi ana ekrana sabitle...herkes sürekli görüp hatırında tutsun .rezillik bu herkes görsün. bu insanlar ellerinden alınmış olan haklarını istiyorlar yazıklar olsun.

Haber: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan EYT sorularına ret cevabı

bu demek oluyor ki istanbulu ruma eslim etti. reis kendi elleriyle. EYT liler r sistemi değiştirin demiyorlar kendi yasal haklarının verilmesini istiyorlar bir kere çıkacak zaten bu sorun ortadan kalkacak. reis avrupada emelilik kaç yaş derken sgk emekliliğini kaç yaşından almış bunun yanında kaç tane daha maaş alıyor açıklasın o zaman. kendi kendine sıkmak denir buna... yazıklar olsun .

Haber: Ece Erken, Madonna'nın Eurovision'da yarıştığını sandı

bunlar insnaalr syerediyor seyredrken kesinlikle aynı zihmiyette ve akıl düzeyinde insanlar. yazık benim ülkeme . artık kuzey kore gibi olmanın zamanı geldi. milleti zorla eğiteceksin. mülkiyet hakkı da vermeyeceksin. zenginin elindekini alıp garibana vereceksin. bu millete aş ver yatacak yer ver parasını dış güçlere harcattırma bak bakalım ülke nerelere gidiyor .

Haber: Üniversiteli çoban, hayvanları otlatırken KPSS'ye çalışıyor

bende PS4 oynarken çalışıyorum hiç beni haber yapmıyorsunuz...

Haber: Şehri bırakıp ormana yerleşti

bırakın ormana mı çıkın çadırda mı yaşayın diyorsun EDİTÖR anlamadım ki...

Haber: Kangal köpeği Sivaslıya saldırdı

adam fena korkmuş kurtulma çaresi oalrak bu gelmiş aklına.... hepimiz sivaslıyız. muha hahah a

Haber: Adıyaman'da komşuya taciz ve saldırı kamerada

la bu nasil birşey .. şimdiye katil olmadılarsa iyi valla. ben olsam cinnet getirirdim. başıma gelmediği halde videoyu seyrederken o duruma girdim yani.

Haber: Google, Huawei'ye rest çekti

bence abd apple korumaka dına bunu yapıyor. çünkü huwai apple kat ve kat geçecek pabucunu dama atacak. huwai küçük firmamı kendi yazılımını yapsın çok mu zor.abd kendine hiç bir alanda rakip istemiyor. aklını kullan al huwai hissesi şimdiden 3 sene sonra gör neler oluyor. abd tüm ürünlerini çinde yaptırıyor zaten tüm bilgiler teknoliojik altyapı zaten çinlinin elinde . kim takar abd yi.

Haber: YSK'dan CHP ve İyi Parti'ye ret

çünkü neden bu şekilde katakulli yapmak kolay olacak çünkü. ulan siz var ya siz az hırsız değilsiniz sizi akıl hocalarınız asıl dünyaya bela ya sizde onlara uyar olmuşsunuz

Haber: İstanbul adaylarının 31 Mart savunması

evet tekrar anlatayım aslında bu imamoğlu baydı gayet güzel kullanıyor bu argümanı. sandık üyeleri yasa dışı evet diğer yerlerinde iptal edilmesi gerekirken neden edilmiyor şaibeli oylar ve seçmenlerin oylarının hepsi chp ye yazılsa bile sonuç değişmeyeçeğinden onları iptal etme gereği duymuyor ysk. ama büyükşehir belediyesindeki şaibeli seçmen ve oylar aradaki fark yüzde1 altında olduğu için ve bu oylar seçim sonucunu etkileyebileçeği için seçim tekrarlanıyor . anlamayanlar anlasın

a