Haber: Vurulan teröristi İzmirli tekmeledi

ölen teröristte olsa tekmelemek kahramanlık değildir. bu benim islamdan aldığım bir edeptir şimdi linçe başlayabilirsiniz.

Haber: Adana'da yakalanan hırsız sürücüleri uyardı

adam çalmamış ki yolda bulmuş sahibisini sormuş kimse ses etmeyince gezmeye çıkmış. araba üstünde anahtar bırakılır mı....

Haber: Eş zamanlı protestoda senkronize olamayan CHP'liler

Sanki bir ara oldular gibi ..,

Haber: Parkta spor yapan hamile kadına saldıranı plaka ele verdi

En agir cesa tabiri ne ya ... adalet insanalrin nefislerine gore dagitilsaydi herkes idama edilirdi . Affetmeyi bilmiyoruz bilemeyecegiz . Bunlar hep dini eksiklikten peygamber hangi kadina el kaldirmis yada peygamberiniz sevdigi amcasini olduren hint ti bile affetmemis mi . ... eylem yanlis sonuc y

Haber: Buse Terim kızının yüzünü ilk kez gösterdi

Tovbe etagfirlluh islamda 40 gun mevlidi mi varmis . Daha dogrusu mevlid mi varmis . Din diye uydurulani din diye yasarsaniz boyle carpikliklar ortaya cikar. Bu arada salyalarini akitarak hakeret edeceker elinizin altinda bilgisayar var bir araştirin mevlid ne zaman cikmis diye .

Haber: Abdullah Çakıroğlu yeniden tahliye kararı

ne istiyorsunuz hakimler kanunlara göre değilde yeniçerilerin isyanlarındaki kelle isterük lafzı gibi halkın istediğini mi idam mı etsinler. kanunda ne yazıyorsa onu uygulayacak yaptığı harket ne kadar çırkın ve kabül edilemez olsada. dünyanın neresinde tekme attı diye 10 yıl yatan var.

Haber: 13 yaşındaki Meryem 4 gündür bulunamıyor

Fotografa ve poza bakinca 14 degil 24 gibi duruyor . Buna cocuk demeye bin sahit t lazim . Sonra cocuk istismari cocuk yasat alikoyma bunun hayal dinyasi hepinizden gelismistir inanin .

Haber: AB, gözaltına alınan Kışanak için endişeleniyor

içimden varya şu endişeliyiz diyenleri tek tek .... hemde acaip bir şekilde ,mazoşist tarafımı uyandırıyorlar.

Haber: Japonya'dan Türk döneri animesi

aynen bende aç köpek gibi hissettim kendimi.. şu animedeki duyguyu anlatımı bizim türk dizilerinde dahi veremiyorlar harika bugün mutlaka döner yemem lazım.

Haber: Mustafa Ceceli'nin emanet dediği Ferrari kendisinin çıktı

birincisi adamın lakabı haci değil...adam haca gidipi gelmiş bir hacı. 2 si ise benim değil diyerek yalan söylemesi hoş olmamış. helalinden kazandıysan kime ne ya . bazısı ferariye biner bazısı hacı murata kimisi bunun irakinddir kimisi değil...

a