Haber: Tavuk yumurtası üretimi azaldı

protein olrak çoluk çouğa bir yumurta veriyordu onada zam yapma hzırlığı olsa gerek. yemeyelim birşey ya açlıktan ölelim.bu markette soğan 4.5 tl patates 5 tl idi halde 2 lira gelmiş soğan 2.5 gelmiş patates yüzde 100 üzerinde kar marjı mı olur. birde enflasyonla topyekün mücadele diye afiş asmışlar

Haber: Başkan Erdoğan: Devrim niteliğinde adımlar attık

din adil olmaktır siyası partının adına adalet koyup bir zümrenin hak ettiği hakkı kendince fetvalar verip gasp etmek demek değildir. esmasında ADİL ismini barındıran ALLAH havale ettim sizi.

Haber: Enflasyon rakamları açıklandı

hükümetin acizliği var. vatandaşı vergilerle tabiri caiz ise ezen hükümet malesef bu fırsatçılara yeterli denetimi yapamamakta ve vatandaşın ezilmesine göz yummaktadır. zaten emeklilikte yaşa takılanalra bir haksızlık yaptınız gözümüzü açtınız. başka bir ülke var mı acaba vatandaşın sırtına binen

Haber: MEB, Andımız kararını temyize götürdü

la ne oldu 5 yıldır söylemiyorduk doğruluktan mı çıktı varlığımız yüce türk varlığına daha mı fazla armağan oldu yoksa daha az mı. nerede sığ gereksiz muhabett var hep arkasında bu chpliler atatürkçüler. 2013 okuyorduk çok mu dürüstük daha ileri bir medeniyet mi olduk. bırakın boş işleri.

Haber: MHP yeni ittifak arayışları içinde

emeklilikte yaşa takıulanalr meclisten geçti niye bu kadar zorunuza gidiyor demokrası yokmu... milletvekilleri özğür iradeleriyle halkın sesine kulak verip bu sorunu çözmek istemiş. neden bu kadar hayıflanıyorsunuz. neden birilerinin yasal hakkının verilmesi sizleri üzüyor.

Haber: Kılıçdaroğlu: Türkiye çadır devletine döndü

bu adam siyaset mi bilmiyorum yoksa halkı hala cahil mi sanıyor. diplomatik dokunulmazlık var . izin olmadan başkasına ait elçiliğe giremezsiniz. diş ülkerlede bizimkine giremez bu kadar basit. bu diplomatik dokuulmazlık kullanılarak adam katledilmiş izleri silinmiştir. yazık kemale.

a