Haber: Yılmaz Esmer: Sadece üniversiteliler oy verse CHP iktidar

vallahi şimde sadece kendi ailem ve kayınbiraderin ailesini katiyorum hepimiz üniversite mezunuyuz ve hepimiz evet dedik. nereden almış bu istatiği sormak lazım.bence insanları aşağılama arzusu ve kibrinden almış başka nereden olabilir.

Haber: 5.5 metre yüksekliğinde Atatürk anıtı açıldı

stres çarkı diye satılan saçma sapan şey ne kadar gereksiz ve para tuzağı ise heykellerde aynı şekilde gereksiz ve para tuzağidır. buraya gömülen paranın kime ne faydası vardır. o heykelin orada dikilmesi memlekete ve katmaktadır. yazık

Haber: Abdullah Gül'ün oğlunun sandığından evet çıkmadı

Sen yol arkadasini cumhurbaskanligi makamina kadar cikart sonra boyle vefasizlik gor . Yaziklar olsun

Haber: Ebru Destan: Dövme yüzünden boşanıyorum

allahın zoruna hiçbir şey gitmez. size bir yol sunulmuş ebedi saadet için ya uyarsın ya uymassın ve sonuçlarına ,da şimdi idrak edemiyorsan bile öldükten sonra ,katlanırsın.

Haber: Türk aşçı İngiliz sevgilisine sürpriz yaptı

Game of thrones tan cikmis gibi kadin . Mahveder bu asciyi . Aksam yemegi niyetine bitirir valla

Haber: Devlet Bahçeli'nin referandum sonrası ilk grup toplantısı

bu konuşma Sayın Devlet Bahçelinin ne kadar basiretli bir siyasetçi ve gerçek bir ülkücü olduğunu gösteriyor. Lakin her MHP li ülkücü değildir . onlar kendilerini biliyorlar ve bu yorumu verecekleri eksi puanlamayla yüzlerini göstereceklerdir.

Haber: Bursa'da inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

kesin adamı aşağı attılar. adamçağızın alaçağı vardı arkadaşıyla tartışırken o arbedede aşağı düştü. allah rahmet etsin.

Haber: Merkel'den referandum sonrası ilk açıklama

o zaman avrupadan ayrılalım diyen ingilizlerde yaptılalrı referandum sonuçuna göre bölünmüş amerikada başkan seçen amerikan halkıda bölünmüş. sadece kendiniz gibi fitnecileri kandırabilirsiniz.

Haber: Referandum sonrası hemen yürürlüğe girecek 3 değişiklik

Artik secim sistemi degismis ozde 2 parti kalmistir . Sag gorus ve sol gorus . Boylelikle vatan hainleriyle isbirligi yapan halki ve dini degerleri asagilayan fikir yerine sadece fitne cikaran bir siyasi dusuncenin iktidar olna yolu kapanmistir . Ulkenin en buyuk kazanci budur . Hayirli olsun millet

Haber: CHP'li Mahmut Tanal'a göre Evet diyen diktatörlük istiyor

Artik chp nin halkin degerelerini dusunme halk gibi olma fitne yerine fikir uretme zamani gelmistir .yoksa iktidar olma ve devlet yonetme fikirleri bir hayalden oteye gitmeyecektir . Aslinda bu refarendum chpliler icin bir donum noktasidir dusunebilene tabi .

a