Haber: MTV zamlarının da yer aldığı yasa Meclis'ten geçti

valla benim araç 3000 motor .. baktım kasko değerine kasko değerinin yüzde 5 den fazla vergi çıkıyor gittim vergi dairesine yazdım dilekçemi yatırdığım paranın bir kısmını iade aldım. şimdi 2018 de ocak 15 sonra gel dilekçe ver bir alttan ödersin dediler. biraz için nefes alabildik.

Haber: İranlı kadın, Jolie'ye benzemek isterken çirkinleşti

la ilahe illallah... bunu ameliyat öncesi fotoğrafına baksak belkide angelinadan daha güzeldi... zavallılık neler yaptırıyor insan .yazık etmiş kendine dünyasına ahiretine .

Haber: Kara Cuma (Black Friday) nedir

ismi bile nefret kokuyor. kara cumartesi yap ya da kara pazar... neden cuma . neden pazartesi değil yada salı. neden neden 13 cuma neden kara cuma . mülümanlara yapılanlara ses çıkarmayan bu küffar aleminin bakınca paranoyak olmamak elde değil.

Haber: Kürtçe They Don't Care About Us

akıllarıncada Micheal üzerinden mesaj veriyorlar... kimse bizi umursamıyor....siz kalleşçe pusular kurar öğretmeni doktoru askeri beşikteki bebeği masum vatandaşı katlederseniz kimse sizi umursamaz.

Haber: Abdülselam Deniz'in T.C kimlik numarası mahkemeden çıkarmıyor

valla büyük sıkıntı bizler kredikartını ödeyebilecekmiyiz acaba diye düşünürken böyle bir durumda olduğunuzu düşünsenize... demek neymiş her duruma hamd etmek gerekmiş.

Haber: CHP'den öğretmenlere ikramiye teklifi

bu neymiş ya... hayat memura güzel... yetmiyormuş bunların 3 ay tatil yapması yetmiyormuymuş emekli olunca toplu para almaları. yetmiyormuymuş okulda öğrencilerle ilgilenmek yerine kafalarına göre iş yapmaları. bırakın artık birazda özel sektörde çalışanların hakkını koruyun arayın.

Haber: Rehin tuttuğu kıza 20 gün boyunca tecavüz etti

kesinlikle bu şekilde suçları karışanlar hadım edilmeli ve toplum yavaş yavaş bunlardan arınıp kızlarımız bacılarımız eşlerimiz analarımız korkusuzca dolaşmalı. gerçi islam beldesinde öyle olmalı ya demek ülke o konumda değil.

Haber: Eski kaymakam Kadir Güntepe hakim karşısına çıktı

vallahı ben savcı olsam hakkım olsam bu şahıs için delil bile aramam . adamın her tarafı ben fetöcüyüm diyor. tipe bak tipe

Haber: Demet Akalın tarzı

cennetle müjdelene sahabelerden Abdurrahman b. Avf için peygamberimiz cennet sürünerek en son giriyordu diyor. serveti çok olduğundan ve hesabı çetin olduğundan .dünyanın düzeni bu şekilde ya isyan ya hamd.

a