Haber: Yasmin Erbil'in Six Pack pozu

ben six pack değil one pack bile göremedim görebilen bana da açıklasın ...

Haber: Pelin Öztekin yine ameliyat oldu

hızlı kilo vermelerde deri sarkıyor o derinin alınıp gerdirilmesi gerek. yapılması gereken bir operasyon...

Haber: Yılmaz Büyükerşen'e Cumhurbaşkanlığı adaylığı soruldu

kılıçdaroğlu başbakan olmak istiyormuş ... birileri şuna bir anlatsın yeni sistemde başbakanlık yok artık cumhurbaşkanı var tek başına ve kabineyi oluşturuyor. yazık hala başbakan olacağım diye hayal kuruyor desenize.

Haber: Ahmet Kural'ın yeni hali

4 yıldır spor yapıyorum ve ağırlık çalışıyorum düzenli benim kollarımdaki damarlar o şekilde çıkmadı ne yapıyorsunuz siz anlamıyorum.

Haber: Facebook dünyanın en değerli 4'üncü şirketi oldu

Nedir facebook sanal bir ortam bu degeri bu yahudiye kazandiran kimdir . Yedigini ictigini sictigini paylasma geregi hisseden sagcisinin solcusuna solcusunun sagcisini kufur hakaret giybet iftira ettigi begenilmek arzusu icinde olan zavalli bireylerin yucelttigi sanal alem . Bu pis huydan vaz gecin

Haber: Yeliz Yeşilmen namaz fotoğrafı paylaştı

la ilahe illallah .. ne diyeçeğimi bilemedim ki iyi niyetli düşünelim abdest aldıktan sonra oje sürmüştür diyelim. ya bağrına ne demeli oda yanlışlıkla açılmıştır diyelim. rabbim razı olaçağı şekilde namaz kılmayı nasip etsin.

Haber: Bilgisayarı çalınan öğretmenden hırsıza çağrı

doktora tezi yapacak kadar eğitim almışsın ama pc deki hayati önem taşıyan verilerini 10 tllik bir flash belleğe yedeklemeyi akıl edememişsin.

Haber: Kargo paketinden amfi yerinde tahta parçaları çıktı

Memlekette bazi konularda adalet ve kanun yok . Bu sahislarin basina hicbir sey gelmez. Kanun yok biz dogru urunu yolladik diyerek isin icinden cikiyorlar . Kargoyu mutlaka kontrollu teslim alnali o sekilde yollanmadiginda odeme yapmamali .

Haber: Özkök ve Altaylı'nın sevinci: Türkler dindar değil

siz insanlara uydurma kandillerle bu gece namaz kılan kesin cennetliksin diye safsata anlatırsanız adam bir mevlid kandili bir beraat kandılı namaz kılar zaten cennetlik oldum der. ah diyanet ve cübbeli gibi olan tayfa islamı ne hala soktunuz.yazıklar olsun.

Haber: Özkök ve Altaylı'nın sevinci: Türkler dindar değil

neden kızıyorsunuz ki.. haklılar ama bu araştırma bu çoğrafyanın br islam beldesi olmadığını göstermez. bu araştırma islam adına çok şey yapılması gerektiği islamın ve hak dinin doğru anlatılması gerektiği sonuçunu çıkartır. siz gece yarısı imsak yaparsanız kimse bu dini yaşamaz arkadaş.

a