Haber: Özkök ve Altaylı'nın sevinci: Türkler dindar değil

siz insanlara uydurma kandillerle bu gece namaz kılan kesin cennetliksin diye safsata anlatırsanız adam bir mevlid kandili bir beraat kandılı namaz kılar zaten cennetlik oldum der. ah diyanet ve cübbeli gibi olan tayfa islamı ne hala soktunuz.yazıklar olsun.

Haber: Özkök ve Altaylı'nın sevinci: Türkler dindar değil

neden kızıyorsunuz ki.. haklılar ama bu araştırma bu çoğrafyanın br islam beldesi olmadığını göstermez. bu araştırma islam adına çok şey yapılması gerektiği islamın ve hak dinin doğru anlatılması gerektiği sonuçunu çıkartır. siz gece yarısı imsak yaparsanız kimse bu dini yaşamaz arkadaş.

Haber: ODTÜ tuvaletlerinde kadın-erkek ayrımı kalktı

evrensel şehir manasına gelen üniveristede böyle bir uygulama yapılması tabi ki komiktir ve evrensel normlarada uymamaktadır. siz amerikada avrupada erkeğin ve kadının ortak girip çıktığı tuvalet gördünüz mü... nedir amaç kışkırtmak fitne çıkartmak. allah fitnenizi bozar insallah.

Haber: Selin İmer Mustafa Ceceli'nin aracını kullanıyor

arabasını birine verirkende mi izin alsın. ha sol basın ha sağ basın aynı tavir aynı haysiyetsizlik. bari kadir gecesi olduğu iddia edilen bir günde giybet iftira dedikodu haberlerini kaldırsaydınız.

Haber: Katarlı ressam Erdoğan'ı çizdi

ya bırakın bunun neresi haber . başlık şöyle olmalıydı. katarlı bir erdoğan hayranının ilk resim denemesi felaketle sonuçlandı. erdoğanı çizmeyi deneyen hayran ressamın işi bitince ortaya çıkan resmi kime benzeteceklerini bilemediler. doğrusu bu.

Haber: Vildan Atasever kutsal kopraklarda

rabbim yolunda laik bir şekilde yaşamayı nasip etsin . kabul edilmiş bir haca gitmek de nasip olsun inşallah.

Haber: Çiftliğe giren tilki tavuğu kovaladı

tavuk hemen sevinme nasıl olsa yarın seni kurtaran bir güzel çevirme yapacak ızgarada.

Haber: Hakan Akkaya: Taşıyıcı anneden çocuk yapacağım

allaha imana edip biraz ayet hadis öğreneydin psikologları zengin etmez huzurlu bir yaşantın olurdu. taşıyıcı anne de neymiş kargo paketimi bu siparişle çocuk yapıyorsunuz demek psikologların hiçbir faydası olmamış sana.

Haber: Enderun usulü teravih nedir hangi camilerde kılınır

3:50 güya sabah oluyor . eğer o saat fecri sadıksa( sabah namazının vakti ise ) fecri kazıp hangi saatte. yok eğer fecri kazıpta oruça başlatıyorlarsa sabah namazını kılıp yatanın vay haline. teravih bir gelenekten başka birşey değildir kılan kılsında sünnet niyetine kılmayın.yoksa şaşarsınız

Haber: Hamile baba, bu yaz doğuracak

acaba lüt kavminin aşırlığı bu çağdaki aşırlığın ötesindemiydi yoksa gerisindemi bilemedim.

a