Haber: Suudilerde gösterime giren filmde ilginç ayrıntı

la sıradan bir super kahraman filmiyle böyle bir bağlantı bulmak için kafayı çok zorlamış olmanız gerek. kafa çalıştırmak iyidirde fesatlığa fitneliğe pek sağlıklı olmaz. suudilerin ne olduğu belli zorlama saçma haberlere gerek yok.

Haber: Yurt dışından gelen eşyada vergi muafiyeti

kur böyle giderse zaten dışardan birşey almanın hiç bir cazibesi yok. kargosuydu yok ithalat ücretiydi aaa bir bakıyorsun burada daha ucuz. bu işte bir iş var diyorsun . sen bile şaşarsın memleketin haline.

Haber: Trump'ın İç Güvenlik Danışmanı istifa etti

amerikada olan biten göreve gelenler gidenler. trumpın açıklaması ardından farklı kişilerden tam tersi açıklamalar bize şunu gösteriyor. amerikada demokrasi felan yok. seçilen başkanda ülke felan yönetmiyor. arka planda birileri istediklerini yapıyor yaptırıyor yapmaya ve yaptırmaya zorluyor

Haber: 3 gündür aranan Aleyna arkadaşının evinden çıktı

herkes bir din kisvesi altında tutturmuş alayını ahlaksız dinsiz ilan edecek. yapmayın. bu yaşlar tam ergenlik vucudun ve hormonların değişim gösterdiği zihnen bedenen ruhun birçok farkındalığın çıktığı yaşlar. atıp tutanların ya çocuğu yok ya da aklını kullanmayan kör cahil.

Haber: Sezgin Tanrıkulu hastaneye kaldırıldı

haberi okuyunca ne dediniz ... aynı benim gibi tepki verdiniz değil mi... eeehhhh çokta ....

Haber: Osmangazi Üniversitesi'ndeki olayda FETÖ iddiaları

üniversitelerde birçok fetöcü hala görevde. devlet bir şey yapamıyor hastanelerde onlarca fetöcü doktor var . birşey yapamıyorlar. bu fetöcü doktorlar hastaya 1 ilaç lazımken 6-7 gereksiz ilaç yazıyor sırf devlet zarar etsin diye. durum hala çok vahim.

Haber: Süleyman Demirel'in nükleer enerjiyle ilgili sözleri

sevmem kendisini ama bu konuda çok ama çok güzel söylemiş. bunları tartışmak bile geride kalmışlığımızın bir işareti. her yere asın özellikle chp il binalarının karşılarına.

Haber: Erkek öğrenciye takılan toka olay oldu

bu üsin denilen kullanıcı öğretmen . bu öğretmen tayfasıda memleketin chp tayfası gibi bir üstünüz dokunulmazsız havasında. bakanlığın bir an önce düzeltmesi gerek bu durumu.

Haber: Erkek öğrenciye takılan toka olay oldu

biri benim çocuğuma 400 kişinin önünde toka takacak ben okulu basmayaçağım ... babalığımdan utanırım. ama bu öğretmenler ve müdürler yaptıklarından utanmaz.

Haber: Küllükteki söndürülmeyen sigara bir daireyi küle çevirdi

hep söylüyoruz sigara içmeyin yanarsınız diye... dinleyen yok.

a