Haber: Donald Trump: Kürtler melek değiller

bu adamın ne yapmaya çalıştığını anlayabilen var mı acaba ....

Haber: Eski playboy modeli cumhurbaşkanı adayı oldu

tövbe estağfirullah .....

Haber: YPG sempatizanları Türk mallarına boykot başlattı

çok etkilendim benim bile almayasım geldi... lan şaka şaka hayatımda izlediğim en saçma şey idi.

Haber: Volkswagen Barış Pınarı Harekatı'ndan dolayı endişeli

erdoğan başkansa resi de göklere çıkartıyorsanız tüm alman malı araçları yasaklasın . kendi teknolojimizi geliştirelim. japon malı satalım . en azından yediğimize içtiğimize karışmıyorlar. işte o zaman reis dediğinize bende reis diyeçeğim.

Haber: Lavanta bahçesindeki altın dolu kutunun sahibi çıkmadı

hah şimdi bir sürü sahibi çıkar... aklını seveyim dayi. dertsiz başına dert aldın.

Haber: Kedinin 5. kattan dört ayak üstüne düştüğü anlar

şanslı ne yaaaa... kedinin ftrat o. 4 ayağının üstüne düşer. kedinin sırtı yere gelemz... şans diyor ya . la ilahe illallah.

Haber: Otostopla 10 bin kilometre

yorumların yüzde 80 zina diyor niye geziyorsunuz diyor ahlaktan yoksun bir sürü yorum sonra bu ümmet niye böyle diyor. lan sen kendini düzlettin mi ümmetten şikayet ediyorsun. her bay-bayanı zinakarlıkla suçluyorsun . imam nıkahı yaptırırken senidemi çağıracaktı nereden biliyorsun saygısız edepsiz

Haber: Fransız politikacıdan Türk Milli Takımı'na boş tehditler

bunlar : padışahım gel bizi kurtar almanın elinden diye sultanın kapısında aylarca ağlayıp bir fermanımız ile düşmanı geri çektitrdiğimiz günleri uınutmamış. selamımızdan korkacaklar tabi ki...

Haber: Bursa'da 2 bin yıllık mozaik tablo ele geçirildi

böylesi müze de bile yok... yani sahte . bu tarz ürünleri denzilidede yapan var . mona lisa dan tut bu istediğiniz görseli tablo olarak veya banyo mutfak döşüyor. işte öyle bir ürün. bence bu yalan haberleri yapanlara ağır tazmınat ödenmeli. göz var nizam var bunun neresi 2000 yıllık.

Haber: Dünyada 750 milyar dolar değerinde israf yapılıyor

hep söylüyoruz söyleyeçeğiz. dünya olsun memelektimiz olsun tüm kaynaklar insanların cenneti ki gibi yaşayabilmesine müsait sorun sürekli mal biriktirme hevasında olan insanoğludur. tekasür süresi aç oku sonu nereye varıyor. insanın gözünün toprak doyurur.

a