Haber: TEM'de servis şoföründen motosikletliye dayak

valla çocuk haklı inşallah o öküz şöför cezasını bulur.kalkmış parmak gösterme diye öküz şöförün tarafını tutuyorlar. ani bir fren yapsa motorlu ne olcak takip mesafesi diye bir şey var.ben öylelelerine basıyorum frene çarparsa çarpsın ne de olsa arkadan çarptı yüzde 100 suçlu. yaklaşmayacaksın fazl

Haber: Şehidi icraya veren avukatın bürosuna saldırı

çok güzel milletçe insan linç ederiz. çok güzel yaparız bu işi hak hukuk demeden empatı yapmadan. şehit olan zat sigortasız araçla başkasının aracına zarar verip pert etmiş adamda hakkını aramış sonradan şehit olduysa adamın suçu ne.neden hakkını aradın demek büyük saçmalık.

Haber: Garsonu darbeden iki polis açığa alındı

siz hiç böyle bir olay yapıp da ihraç edileni duydunuz mu... uyarı verilir bunlar başka yerde kovboyluklarına devam derler.

Haber: Yolun karşısına geçerken önüne roket düştü

bugünkü nasipte buymuş diyip eve götüreydi....muhaaa haaa

Haber: Kız arkadaşına sürpriz yapmak isterken 2'nci kattan düştü

kız arkadaşının penceresine ulaşınca kim bilir ne gördü... aaay ben şoookkk küt aşağı.

Haber: İran'da 'sahte tarikat şeyhi' idam edildi

bu memlekete şart bu tarz bir kanun .... valla huzura kavuşur sahte şeyh ve tarikatçılardan memleket kurtulur.kim ki şu adamı dinlemeyin diyorsa o adamı dinleyin kesin o doğruya davet ediyordur.

Haber: Afrin şehidine haciz gönderen avukat için suç duyurusu

şimdi asker olana şehit olana gazi olana kanunların hiçbiri uygulanmasın mı.geçmişinde olay yaşanmış cezası gelmiş.nedir anlamadım ki.adli süreçte bu şahis olmuşse şehit olmuşsa ne olacak. borcu varsa ardında kalanlar ödeyecek.unutmayın borcu olanın cenaze namazına peygamberimiz bile kılmamış.

Haber: Sıla - Ahmet Kural ayrılığının perde arkası

la kadın başka tabirlerde var ama kadın diyorum denmez ya . sen daha önce birlikte olduğun bir erkekle oturup yemek yiyeceksin adamda aferin iyi etmişsin eski günlerin anısına iyice bir hasret gidereydiniz mi diyecekti.

Haber: Askerlik süresi uzatıldı iddiası yalanlandı

yalan haber denilince akla hemen onu adı gelir... hürriyet hürriyet hürriyet.

Haber: Kazazede yardım bulmak için 10 kilometre yürüdü

şahın araçları tarifikten çekin memlekette kaza oranı yüzde 60 cıvarında azalır. denemesi bedava ....

a