Haber: Adnan Oktar para dolu çantayla kaçıyordu

bu cübbeliler felan reise yıkama yağlama yapmasınlar. reis kendisine yalakalık yapılıp gevşeyecek adam değil. bu adnanda çok yalakalık yaptı a9 ekranlarından ama bu hatayı kendi yaptıkları sapıklıklara dokunulmayacak demek değil.

Haber: Çin’de yardımsever yayaya araba çarptı

yardımsever olmak yetmiyor dikkatlide olmak gerek. sanki şakasına yapılmış video gibi. lan kimseye yardım etmeyin sonunuz böyle olur der gibi.

Haber: Hamam böceğine elektrik veren heykeltraş tutuklandı

hamam böceği içeri giriyor aslında girmemesi gerekir ya ben onu görüyorum . ve 80 kiloluk cüssem ile ayağımın altında yere yapıştırıyorum. yada bir terlikle içi dışı patlayacak şekilde.bu normal insan davranışı.ya bu bence daha sanatsal. la bırakın hamam böceği işte.biz yokken vardılar ve olmaya dev

Haber: Kanada'da görünmezlik sağlayan yeni cihaz geliştirildi

lan ne olacak yapacasınızda hayır için kullanılırmı görünmezlik, fitne için fesatlık için mileti birbirine düşürmek için kullanılacak. hayır için bir tane yol gösterin bana görünmezlik pelerini için.

Haber: Samsun'da 100 milyon dolarlık bir adet banknot yakalandı

lan bunların hepisi bizim alıp sattığımız normal şeyler. yarın bir gün bizde haber olmayalım . bende de var milyon dolarlık para şaka parası . ya jandarma işi bilmiyor ya da haberi yapan ilginç olsun diye yağlayıp ballamış.

Haber: Tayland'da kaybolan futbolcular bulundu

Bu nasıl sacmalık nereden girdilerse oradan çıksınlar . Işınlanmadılar ya oraya

Haber: Tekneyi onarmak için denize atladı, gözden kayboldu

kadın aşığı ile bir oluyor başka bir tekne ile aşığı bunların tekneye yanışıyor ay suyumuz kalamdı sizde varmı bahanesiyle. tabi adam iyi niyetli. adamı hiç ediyorlar sonra. suya atıyorlar. tekne alan adamın yüzmeyi de iyi kötü bilmesi lazım değil mi.

a