Haber: İmamoğlu'na 'CHP ile iş olmaz' diyen yaşlı kadın

Hey yüce Rabbim...Ülkemin bir teyzesi bile bu kadar akıllı ve bilinçliyse sana MİLYONLARCA ŞÜKÜRLER OLSUN.....RESMEN MİLYONLARIN DÜŞÜNCESİNİ ŞAAAAAK DİYE KAPAK YAPMIŞ.....Ağzına sağlık teyzem o mübarek ellerinden öperim........

Haber: Adres sordular, "Bilmiyorum" yanıtını alınca vurdular

FESUBHANALLAHHHHH...DEĞERLİ MİLLETİM....Bu cinslerin hepsi TV dizilerinin manyaklaştırdığı tipler...Biraz daha ÇUKUR ,MUKUR İZLESİNLEEER...

Haber: Merkez Bankası'nın 2019 dolar beklentisi

DEĞERLİ MİLLETİM...Kimse kusura bakmasın,Belki umut kırıcı bir yorum ama 1 ileri 1 geri gidiyoruz, yine yerimizde sayıyoruz gibime geliyor...Ülkemiz gerçekten gelişiyor ve kalkınıyor,ama ÜLKEMİZİN KARINI YİNE BİR AVUÇ EMPERYALİST ÖKÜZ YİYECEK..% 20 BÜYÜSEK NE OLUYOR Kİ..!! DOLAR % 25 BÜYÜYOR ÜLKEMİZİN KARI YİNE CEPLERİNE..MUTLAKA BİR ÇARE BULMALIYIZ, MUTLAKA...TÜRKİYE ÇALIŞTIKÇA ABD KAZANIYOR MAALESEF....

Haber: Tarım-İş’in Ukrayna gezisi açıklaması

BAŞKAN HİÇ MERAK ETMEYELİM DEĞİL Mİ.?? Pazarlamasını yaptığınız TARIM İLACI ŞİRKETLERİ, ve GÜBRECİLER, TOHUMCULAR zaten fazlasıyla ödemişlerdir hesapları..)))))))

Haber: Deniz Çakır başörtülülere hakaret etti iddiası

İşler kesat anlaşıldı ..Mesaj alındı..Yarın gel ülkeyi kötüleyen bir dizide işin hazır...!!!!!

Haber: CHP’li belediye Edirne’yi Yunan şehri sanıyor

Niye şaşırıyoruz ki DEĞERLİ MİLLETİM...EDİRNENİN BAŞINA BİR YUNANLIYI SEÇERSENİZ SONUÇ BU OLUR...HATIRLATIN ,NİKAHINI BİLE YUNANİSTANDA KİLİSEDE KIYDIRDI BEEEEYEFENDİ..!!! İSTANBULA DA seçin bir CHP li 10 sene sonra bakın bakalım ismi ne olacak...!!!!)))

Haber: NYT: Zengin Türkler sürüler halinde Türkiye'den kaçıyor

DEĞERLİ MİLLETİM . Ne mutlu..GÜZEL ÜLKEM BAĞIRSAKLARINDAKİ ASALAKLARI TEMİZLİYOR...O kadar eminim ki bunların %80 zaten TÜRK İSMİ ALMIŞ HAİNLER SÜRÜSÜ...Araştırılsın çoğunun dedesi TÜRK DEĞİLDİR..!!!!

Haber: Abdullah Gül'den Binali Yıldırım'a tebrik telefonu

Sende aday ol sayın GÜL EFENDİ....MİLLETİMİN GÖZÜNDE CANIM İSTANBULUMUZA KAPICI BİLE OLAMAZSIN ARTIK.......

Haber: Bennu Gerede: Kadın tek gecelik ilişki isteyince yargılanıyor

DEĞERLİ MİLLETİM...VURUN ,VURUN ama ÖLDÜRMEYİN...!! Biliyorum yorumumu beğenmeyecek ve muhtemelen BEĞENMEDİM Tercihine bol bol basacaksınız amaaaaa HAKSIZ MI.???? Biz ERKEKLERE kolay ..Ya KADINLARIMIZ..!!! Bizler İNSANSAK MESELE YOK AMA ÖYLEMİYİZ ÖNEMLİ OLAN O..!!!!!!

Haber: AK Parti İstanbul aday tanıtım toplantısı

Sevgili AK PARTİ YÖNETİCİLERİ....Lütfen bu proğram için CHP den TELİF ÜCRETİ İSTEYİN..))) MUHTEMELEN yakında bu yayını CHP tanıtım toplantısı diye yayınlayıp MİLLETİMİZİ KANDIRIRLAR..Aman DİKKAT...)))))))))))

a