Haber: Aleyna Tilki sosyal medyayı salladı

Taaaaam her şey çok güzel olacak kafası....))))) BACIIIII MERAK ETME, ERRR ŞEEEY ÇOOOK GÜÜÜSEEEL OOOOLCEK...Ha gayret 5 sene sonra ADANA bilmem nesinde 5 numara hazır..))))

Haber: EYT'liler Yenikapı'da miting yaptı

ERKEN EMEKLİLİK VERİRSELER AK PARTİYE OY VERİRSEM NAMERDİM.... ÇALIŞANLARA RESMEN İHANETTİR....Kendi ülkemize kurşun sıkıyor resmen EYT liler AYIP...

Haber: Ekrem İmamoğlu cami çıkışı protesto edildi

YAPMAYIN DEĞERLİ MİLLETİM LÜTFEN YAPMAYIN...İstedikleri TUZAĞA DÜŞMEYİN..En güzel TEPKİ OYLARIMIZ VE SANDIKLARDIR..SABIR LÜTFEN SABIR..!!!!

Haber: Yassıada'dan son görüntüler

DEĞERLİ MİLLETİM...Görüyoruz ki bazı arkadaşlara otlayacak yer kalmamış,üzüntüden kahroluyorlar...Bu kardeşlerimize dünyanın en güzel işini yapsan kabul etmezler ama güzelim YEŞİLLİKLERE kaçak ve ruhsatsız bina yapmak için yarış yaparlar..Ne garip bir dünya..))))

Haber: Çin ekonomisi tehlike altında

Bunlar hep bizlere ders DEĞERLİ MİLLETİM...Alacağımız F35 uçağının güncellemesi yapmıyorum dediğinde elimizde DEMİR BİR UÇURTMA KALIR HER HALDE..))) Diyeceği de kesin değil mi.???

Haber: Antalya'da elektrik mühendisi biber üretiminde çığır açtı

Niyet ve gayret senden ,TAKDİR YARADANDAN Kardeşim...Gönülden TEBRİKLER...Senin gibi kardeşlerimiz olup bir de dürüst olurlarsa bu milletimiz huzur bulur...Dilerim ŞIMARMAZSIN.....

Haber: CHP'den S-400 önerisi: Erteleyin

S400 Ertelenmesin ,diğerleri benim açımdan REİSİME AÇIK ÇEK..... Ne isterse yapabilir.......

Haber: Antalya'da çiftçi, 75 metrede su ararken gaz buldu

KARDEŞŞŞŞ AMAN DİKKAT ..Tüm dünyanın filoları AKDENİZ DE Bir de başımıza sen iş açma..))) İSRAİL ABD AB Toplanır şimdi senin bahçeye..)))

Haber: Ece Erken, Madonna'nın Eurovision'da yarıştığını sandı

Arkadaşın hızlı trene kömür atıp hızını arttıran bacıdan farkı olmadığını anlamış oldu milletimiz...Yanı vur kafaya tııııııııııın diye ses geliyor maalesef..))))))))))))))

Haber: YSK gerekçeli kararı açıkladı

MÜKEMMEL BİR KARAR..Hırsızlık yapılan sandıkları teeeeek tek yazmışlar,Yetkisiz sandık kurulu görevlilerini teeeek tek yazmışlar...Bazı MALLAR anlasın diye bundan daha açık yazılamazdı...!!!! Yine anlamayan varsa HARBİDEN KAFA GİDİK DEMEKTİR..!!!!!

a