Haber: CHP'li vekilden Trabzonlulara hakaret

Ah CHP ahhh ..Maalesef yine düğmene bastılar....Güzel ülkemin her yerinde pislik peşindesin...Ama ne mutlu ki MİLLETİM oyunlarınızı görüyor ve tıçıyla gülüyor..)))))))))

Haber: Yunanistan yakaladığı mültecilere işkence yapmaya başladı

Ey ÇAKMA MÜSLÜMAN,ve İYİ GÜN DOSTU TÜRKLER,!!! Ne kadar yırtınırsanız yırtının benim GÜZEL İNSANIM BU.....ÇILDIRIN ,YARDIMSEVERLİĞİMİZİ BİR GRAM OYNATAMAZSINIZ..Bir dilim ekmeğimizde olsa yarısı onların..HELALİ HOŞ OLSUN.......

Haber: Hecenin beş şairinden biri Faruk Nafiz Çamlıbel’den alıntılanmış şiirler

Kimse kusura bakmasın..Çok sıradan bir şair..Zamanında yoklukta şair sanılmış sanırım..Şimdi normal lise gençleri bile daha güzel ifadelerle bundan iyi şiirler yazıyor..Bize şair diye ittirilmiş bir BEYAZ ADAM sanki..!!!??

Haber: İP'nin İstanbul adayı Ümit Özdağ

DEĞERLİ MİLLETİM.....Valla ne yalan söyleyelim.? Çok güzel ve neşeli bir seçim olacak İNŞALLAH....İçimizde ne kadar KRİPTO FETÖCÜ ve YABANCI ÜLKELERİN ETKİ ELEMANLARININ HEPSİ DEŞİFRE OLACAK...ÇOOOOK MUTLUYUM ÇOOOK..Gazeteci,siyasetçi,iş adamı,Akedemisyen ,kim varsa hepsini KABAK GİBİ GÖRECEĞİZ....)

Haber: ABD İran yaptırımlarının kapsamını açıklıyor

Değerli MİLLETİM...İRAN DEVLETİ aslında ülkemiz için çok iyi bir örnek..Çünkü İRAN HALKININ ve DEVLETİNİN YAŞADIĞI olaylar ve güçlükler,5 yıl sonra bizim başımıza gelecek..!!!Şu an ABD için İRAN HEDEF ve DÜŞMAN .. 5 yıl sonra TÜRKİYE..

Haber: CHP'li Belediye Başkanı AK Partili oldu

ROZET DEĞİŞİR AMA KAFA VE ZİHNİYET DEĞİŞMEZ..Şahsen onaylamıyorum...Yarın anında döner....Zihniyet belli değil mi.????.1 GRAM ZEHİR 1000 TON SUYU ZEHİRLER....

Haber: Adana’da Mangal Park açıldı

Valla DEĞERLİ MİLLETİM.....Kimse kusura bakmasın.....HEYKEL YAPIP boş işlerle uğraşılacağına,En azından MİLLETİMİZ farklı değerlerine ve kültürüne bir katkı olmuş...Eleştirenlere gülmekten başka bir şey denmez sanırım....)))) İSTANBUL HAVA ALANI zaten onlara ,çıkmayacak bir KAPAKTIRRRRRRR..

Haber: Erçetingöz: O soytarıyla bundan sonra kim birlikte olur

Sayın ERÇETİNGÖZ...Senin bile sıra beklediğine eminim....))) Merak etme sıra pek uzun değildir her halde..)))

Haber: Sıla Gençoğlu'nun darp raporu

İçerden çıkarken,yaka süper açık,göğüsler dışarıda, Kardeşimiz çoook mağdur çoook..!!!

Haber: Türk Büyükelçi Romalı kıyafeti giydi

DEĞERLİ MİLLETİM....Maalesef bunlar bizi ,bu asil MİLLETİ temsil etmeye değil, ŞAKLABANLIK YAPMAYA GİTMİŞLER..REİSİMİZ ilk yapılacak işler listesine çoktan almıştır bu İnsancıkları...Gönlüm rahat şahsen....

a