Haber: 15 gün evli kalıp 4 yıldır süresiz nafaka ödeyen genç

Böyle saçma bir sistem olabilir mi... Adam ömür boyu onu beslemek zorunda mı? Lafa gelince eşitlik.Gururlu bir insan olsa parayı zaten almaz.Ama artık herkes çıkarının peşinde.Ayıp utanmaz bile haberlere konu oldu yine rahat rahat yer o parayı.

Haber: Mehmetçik Kut'ül - Amare final sahnesiyle büyüledi

Tebrik ediyorum.Bu birikimle artık güzel sinema filmleri çıkacaktır.Ayla filminin aksiyon sahneleri çok çok iyi hazırlanmıştı.Bunlar hep birikim.Dilerim iyi çalışmalar çıkar.Ancak şu da bir gerçek ki sinemamız yıllarca tacizci hocaları izletti durdu.Anlamak çok geç oldu...

Haber: Bayburt-Gümüşhane Havalimanı'nın pisti genişletiliyor

Şurası yapılsa da adı isterse gümüşbay olsun hiç farketmez.Memlekete gitme eziyetinden kurtuluruz.Allah razı olsun bu arada şanslıyım tam köyümün yanı.

Haber: Çatıda üretilen elektrik faturayı ucuzlatacak

Açıkçası bunu yapmayı düşündüm ancak birincisi panellerin fiyatları yüksek geldi, ikincisi depolama alanı gerekli akü vb. şeyler de maliyetli, üçüncüsü de belli bir üretimin üzeri yasak olması sebeplerinden dolayı vaz geçtim.Ama bence mutlaka uygulanmalı.Otobüs duraklarında kullanılıyor şu an.

Haber: Rakamlarla Türkiye'de Suriyelilerin varlığı

Bir milyonu şirinevler civarında otuuyorlar galiba.Gerçi oradakiler de Suriyeli değil öz be öz çingene.Adım başı dilenip topladıklarıyla cips alıyor çocuklar.

Haber: Kerem Bürsin'in kas yapan menüsü

Bu müptezel mi askeri oynayacak.Yahu sürekli üsküdar sahilde kafası bir milyon sabahlıyor... Basmış danabolü hava yapıyorlar.4 ayda 5 kilo kas koyacak.Oldu oldu he tamam

Haber: Kızını taciz eden komşusunu öldüren babaya tahliye

Hakim kimse gönlü rahat olsun.Allah biliyor ki en doğru kararı vermiştir...

Haber: SONAR anketinde MHP baraj altında

Ya bu adam da her ankette çakılıyor.Enteresan bir şekilde birilerinin hoşuna giden şeyler söylediği için para kazanıyor.Güler misin ağlar mısın... O kadar yalan duymaya hasret kalmışız ki...

Haber: Ümit Kocasakal CHP Genel Başkanlığı'na aday olacak

kemal giderse biz kimle eğleneceğiz.Bence böyle devam etsin.Bu gibilere aziz yıldırım vakası diyorlar artık.

Haber: Su ikram eden yaşlı kadını dövüp gasbettiler

Allah korusun.Benim de 75 yaşında annem var böyle birşey olsa kimse tutamaz beni o derece sert karşılık veririm yalan yok.

a