Haber: İdlib'den Türkiye'ye günde 10 bin kişi göç ediyor

her akpli evine 1 suriyeli din kardeşini alsın 20milyon oyu mu vardı akpnin 20milyon suriyeli gelebilir olumlu.

Haber: Altında rekor fiyat

başganlık geldi şahlandık bee az yavaş şahlanalımda saçımız başımız dağılmasın :d

Haber: Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na 15 Temmuz hatırlatması

rte de uçakla havada fırıl fırıl dönmüyor muydu ben mi yanlış hatırlıyorum? onlarca f16 uçağını korurken milleti cnn ekranından sokağa davet eden rte değil miydi?

Haber: Çağla Şıkel’den Ertuğrul Özkök’e cevap

e. özkök devlet sorunlarını zamları yazamayınca ne yapacağını şaşırmış. bu kadın öncelikle anne anne siz ne diyorsunuz ya? işi mankenlik diye de bi kadının üzerine bu kadar gidilmez iyice saçmaladınız

Haber: Profesörün Adanalı eşi hırsızı etkisiz hale getirdi

suriyeli din karseşimize ne baskı kuruyosunuz ekmek parasının dersinde yazık ya. daha bi 40.000.000.000tl (40milyar) harcamamız gerek :))

Haber: Gezi Parkı davasında karar çıktı

geliyor gelmekte olan :) bu yaz çok sıcak geçecek gibi aynı 2013 yazı gibi :))

Haber: Çin'de koronavirüs, anne ile oğlunu ayırdı

yorum yapanlar ne canisiniz ya sanki bu hemşire kadın eldı eline baltayı foğu türkistanda insanların kafasını kesti? kadın hemşire ya naptın doğu türkistana ne suçu var 3 yaşında çocuğun suçu ne? ne ara bu kadar vicdansız olduk?

Haber: Soylu'dan darbe olasılığı açıklaması

artık süleyman aoyluya kel demek suç değilmiş :)

Haber: Rejime yönelik harekatta sona doğru

bune be 2013ten beri fetih suresiylw iniyozda tersten mi okudunuz naptınız sureyi suriyelilr bizi fethetti 5milyon mülteciyle yaşıyoruz onlara 40milyar harcıyoruz????

Haber: Türkiye'nin ilk kadın komando astsubayları eğitimlerini bitirdi

türk kadınının işi orduda asker olmak değil diyen araplaşmış zihniyetler eski türkleri kökenlerini ne çabuk unutmuşlar? bizim törelerime göre kadın at biner silah kuşanır gerekirse orduda asker olarak savaşırdı ne ara bu kadar asimile oldunuz? erkek mi kalmadı diyenler fazla asker göz çıkarmaz bizim coğrafyamız gereği güçlü olabilmek için eli silah tutan herkese ihtiyacımız var...

a