Haber: Şaha kalkan traktör 2 kişiyi üzerinden fırlattı

Traktörden mancınık mı yapmışlar?

Haber: Her yıl düzenlenen kek yarışmasında bir kişi öldü

Gerizekalılar. Bir şey yerken konuşmak bile tehlikeliyken bunların yaptığı intihar! Nefessiz kalmaya bağlı kalp krizi. Toktur olduk diziler sayesinde. :)

Haber: Çankaya Belediyesi'nde işçiler eylemde

2500 lira ne oldu bay başkan?

Haber: İdlib'den 21 bin sivil daha göç etti

Bunlar içeri sokulmadan ne olacaksa sınırda olmalı.

Haber: Diyanet İşleri Başkanı: Depremde ölenler hükmen şehittir

Şehitlik öyle kolay ulaşılacak bir makam değildir. Müslüman olan, Müslüman yaşayan şehit olur. Her haltı yiyip, "kalbim temiz" diyenler değil!

Haber: Ambulansla drift atan sürücüye soruşturma

Soruşturmaya gerek bile yok, hemen görevden atılmalı bu pislik!

Haber: Bakan Kurum'un inceleme yaptığı bina sallandı

Azıcık da olsa üstüne bir kaç parça düşse, hatta altında kalsaydı da, o korkuyu hissetseydi, belki bundan sonra devleti insan gibi yönetmesine etki ederdi! Siyasetçilerin kendi başına gelmediği sürece, hiç akıllanmazlar. Parti fark etmiyor, hepsi aynı!

Haber: Manukyan'ın torunu miras kavgasında savcıyı şikayet etti

Paranın akıbeti, işe yarayıp yaramayacağını konuşmak boş. Paranın peşinde olanın kimin torunu olduğu belli. Fazla lafa gerek yok!

Haber: İzmir'de koronavirüs şüphesi

Mal herifler, her virüs hemen ortaya çıkmaz. Kişilerin bünyesine göre hemen ortaya çıkar, yada kuluçkaya yatar. Fırsatını bulunca çıkar ortaya. Bunların ülkemize ne zaman geldiğini biz bilmiyoruz. Belki aylar önce geldiler. Mal mal konuşmayın, sınırda da gereken önlem alındı. Bu hastalık sadece çinlilerle gelmiyor, belki Türk bile olabilir taşıyıcı. Sokun o kafanıza, belki beyinde yer bulur. Zorla çileden çıkartıyorsunuz, kötü laf ettiriyorsunuz!

Haber: Silahını temizlerken ateş aldı, uzman çavuş kurtarılamadı

Basit bir silah temizleme kazası deyip geçmek büyük bir yanlıştır. Bu adamların işleri silah. Silahla işi olan birinini böyle bir hata yapması imkansız. Araştırılmalı bu durum.

a