Haber: Amerika F-35 projesinin çökmesini istemedi

İyi de, füze sistemi bizim, uçaklar da bizim olacak. Bizim füze sistemine, bizim uçakların bilgisini yüklemeden, uçakların bizim olduğunu sistem nasıl bilecek? Mecburen yüklenecek. Şunu derseniz başka. Türkiye'nin füze sistemi, başka ülkeye ait f35'i bile takip edebilecek, gizlenemeyecek! O zaman başka. Sanırım böyle olacak, ondan birileri deliriyor.

Haber: Ahmet Davutoğlu soruları yanıtladı

Kim dedi ve neden denileni yaptın? Neden o zaman kukla gibi davrandın da, şimdi sesin çıkıyor?

Haber: Kayseri Melikgazi'de isyan ettiren karpuz müdahalesi

'Oy verdik!' demeyecektin. Diğer yandan, bu yapılan hiçbir şekilde açıklanamaz, savunulacak hiç bir yanı yok. Vatandaşın zararı karşılanmalı ancak, bunda ihmali olan çalışanlar, kepçeyi kullanan dahil, belediye başkanı ve müdürlerdir. Bu büyük ihtimal kimse hesap sormayacak ve kurtulduklarını sanacaklar! Asıl hesap ve ceza öbür tarafta!

Haber: NATO raporunda nükleer silahların yerleri ifşa oldu

Yanlışlıkla, yemeyiz tabi. 150 tane var, neden 50 tanesi bizde acaba? Zamanında bu kadar güven sağlayacak ne oldu da, buna izin verdi o zamanki siyasiler?

Haber: İstanbul'da asker uğurlarken havaya ateş açtılar

Bu magandalara da, o askere de ceza verilmeli. Askere de verilsin, askere gidecek olanlar, böyle insanlık dışı işlere izin vermesin!

Haber: Sivas'ta yılanın ağzından kartalı kurtardılar

Kartal yılanı avlamaya çalışmış fakat av olmuş. Be insan evlatları, hayvanların işine ne karışıyorsunuz?

Haber: Halk otobüsünden düşüp ölen kızın babası konuştu

Şöför hatalı, kız dikkatsiz ve gözden kaçan bir durum var. Kızın yanında oturan kişi kim? Kıza bir şey mi yaptı da, aniden ama dalgın olarak kalktı?

Haber: Sıcaktan bunalan köpeğe tarlada çalışan kadın yardım etti

Bu canların bedeli, öbür tarafta idarecilerden sorulacak, burada hak alamayacaklar belki, öbür tarafta söke söke alınacak! Yardım eden vatandaşlar da alacak elbet karşılığını.

Haber: Kültür ve Turizm Bakanlığı müzelere zam yaptı

Ücrete çeşitli bahaneler bulanlar, her halde ayda bir kez müzeye gidiyorlar. Bir müzeye 72 vereceğine, bir karta 72 ver, 1 yıl gez. Neden ücretli diyen olursa diye, şöle diyeyim. Hatay arkeoloji müzesine gittim. Çok büyük bir bina, hızlı tur attık aceleyle, yine de bitmedi. 3d gösterim salonuna girdik. 60 koltuk, 30 gözlük var. Gözlükler bazı şerefsizlerce çalınmış. Salonu kiraya vereceklermiş kısa süre sonra. Ücretli olacak yani. Müze ücretsiz olursa, fırsat bulan müzeyi çalar!

Haber: Escobar'ın oğlu Pucca'yı ekledi

Ceza aldığını duyuran, gevşek ağzıyla konuştuğu videoyu izledim de, çok iyi olmuş, az bile olmuş. Daha çok olsun inşallah.

a