Haber: Bursa Belediye Başkanı Aktaş'ın 30 Ağustos açıklaması

Şimdi bu salaga biri cıkıp 30 agustos zafer bayramının ne demek oldugunu ögretsin yoksa bu mal bu kafayla orayı bi daha baş alır!

Haber: UEFA'nın Fenerbahçe kararı

Men cezası verseler ne olcak nasılsa gidemiyor bi yere :)

Haber: Yurt dışından getirilen telefonların harç bedeline zam

Yani 2018 ve bu yılda toplam %882 zam yapıldı öyle mi? Ne denir ki?

Haber: İstanbul polisinden minibüsçülere sıkı denetim

108? oglum sigara icmenin cezası daha fazla insan güvenligini tehlikeye atmanın cezası 108 mi? O kızı öldüren şöföre de madalya verin oldu olucak!

Haber: Kayseri Melikgazi'de isyan ettiren karpuz müdahalesi

Ya bu zabıta ne işr yarar ? İş tanımı nedir? Hayır cidden bi işe yaradıklarını daha görmedim ondan soruyorum! Kaldırımı işgal eden dükkanlara ses etmez simitciye karpuzcuya saldırır!

Haber: Turistin açtığı bayrak ortalığı karıştırdı

İyi dayak yemiştir! Karadenizlim elini korkak alıştırmaz böylelerine! Gene iyi sag cıkmış :)

Haber: Yunanistan'ın hedefinde F-35'ler var

Satın tabi ki de neye karşılık? Hayır geriye ne kaldı ki satılmadık? donunuz o kadar etmez üstelik karşısında artık s-400 var ! Yani anca süs olur dilenerek aldıklarınız!

Haber: Müteahhitler konut stoku için fon istiyor

Haysiyetsizlere bak! Şekli şemali bozuk civciv yuvası gibi kücük evlere dünyanın parasını isteyin kazık üstüne kazık cakın sonrada satış yok devlet alsın! Lan yüzünüze tükürsek yarabbi şükür diyeceksiniz artık karaktersizler!

Haber: Daily Telegraph yazarı: Türkiye NATO'dan çıkarılsın

Rusyadan sizi biz koruyucaz öyle mi? İşinize gelen herşeyde biz sizin kum torbanız olucaz arkamızdan her türlü korkaklıgı yapıcaksınız kuyu kazıcaksınız silah tank satmıcaksınız ucakların parcaları icin bile yalvartıcaksınız ama bi savunma füzesi aldık diye kaybedilmiş dava olucaz öyle mi? Hayır bunu diyen avrupanın en büyük sömürge devleti! Tarihi sömürgecilik dolu menfaatci sahtekar ingiltere! Kusurs bakmayın canım yediginiz bokların hesabını tek tek vericeksiniz yok öyle üc kuruşa beş köfte!

Haber: Meclis cuma günü tatile girecek

Adamlar hic calışmadı ki! Zamlar haric tabi! Lan varya yeminle size hakkını helal eden tek bir vatandaş yoktur! Cehennemde kor ateşler bile size azdır az!

a