taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.3195
6.0347
1326.32
102494.03
226.734

1 Mayıs'ta Adalar'a akın

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nün resmi tatil olmasını ve güneşli havayı fırsat bilen İstanbullular, Adalar'a akın etti.

DHA | 01.05.2018 - 12:17..
Whatsapp ile paylaş
1 Mayıs'ta Adalar'a akın

Kadıköy - Adalar iskelesinde metrelerce kuyruk oluştu. Adalara giden vapurlarda yoğunluk nedeniyle oturacak yer kalmadı. Aynı yoğunluk adalara giden motor iskelesinde de yaşandı.

1 Mayıs'ta Adalar'a akın

"YOĞUNLUK ÇOK FAZLA"

Adalara girmek için kuyrukta bekleyen bir kişi, "Her zaman adalara gidiyorum ama ilk defa bu kadar yoğun olduğu gördüm." diye konuştu. Motor iskelesindeki görevli ise “İşler çok iyi. Yoğunluk çok fazla." diye konuştu.

1 Mayıs'ta Adalar'a akın VİDEO

1 Mayıs'ta Adalar'a akın

KUYRUK OLUŞTURDULAR

Kentin tatil yerlerinden Büyükada, Heybeliada, Kınalıada ve Burgazada'ya gitmek amacıyla Kadıköy ve Eminönü'ndeki vapur iskelelerine gelen yolcular, yoğunluğa neden oldu. Piknik malzemeleri ve bisikletleriyle gelen vatandaşlar ve yabancı turistler, Adalar vapuruna binmek için kuyruk oluşturdu.

1 Mayıs'ta Adalar'a akın

SEFER SAYILARI ARTTI

Eminönü İskelesi'nden kalkan seferlerin kapasite yoğunluğu nedeniyle aksadığı anonsları geçildi. Vatandaşlar bir sonraki seferi beklemek zorunda kaldı.

Eminönü'nden kalkan ve dolu olarak Kadıköy iskelesine gelen vapura binmek isteyen vatandaşlar, yoğun çaba harcadı. İskelenin önünde uzun kuyruklar oluştu.

Yoğunluk nedeniyle iskelelerde motorlar da Adalar'a sefer sayılarını artırdı.

1 Mayıs'ta Adalar'a akın

1 Mayıs'ta Adalar'a akın

1 Mayıs'ta Adalar'a akın

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir