taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.8936
6.5394
1557.18
121474.75
295.019
51836.9

1 yıldır kayıp olan Ecem'in Adli Tıp raporu açıklandı

Kocaeli'de 2018 yılında kaybolduktan sonra ormanlık alanda cesedi bulunan Ecem Balcı'nın, Adli Tıp raporunda boğularak öldürüldüğü tespit edildi.

İHA | 26.09.2019 - 09:21..
Whatsapp ile paylaş

5 Ocak 2018 tarihinde 17 yaşındaki Ecem Balcı ortadan kaybolunca, ailesi durumu hemen polise bildirdi. Polis ise arama çalışmalarına başladı.

SORUŞTURMA DERİNLEŞTİ, GÖZALTILAR ARTTI

Balcı'nın annesi Esra Cömert, kızının bir not bırakarak intihar ettiğini açıklayınca polisler soruşturmayı derinleştirdi. Ekipler, takibin ardından Ecem’in annesinin arkadaşı olan Süleyman K. ve akrabalarını gözaltına aldı.

CESET GÖMÜLÜ HALDE BULUNDU

Süleyman K.’nin emniyette verdiği ifadesinde Ecem’in gömülü olduğu yeri itiraf etmesinin ardından, Ecem’in cesedi ormanlık alanda gömülü halde bulundu.

Cesedin bulunmasının ardından Süleyman K., Ecem’i öldürüp gömdüğünü itiraf ettikten sonra, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

1 yıldır kayıp olan Ecem'in Adli Tıp raporu açıklandı

ÖLDÜRME ŞEKLİ BELİRLENDİ

Duruşmada Süleyman K., Ecem'i öldürdüğünü reddetti. Ancak mahkemece talep edilen Adli Tıp raporunda, Ecem’in öldürülme şekli belirlendi.

BOYUN VE GÖĞSÜ SIKILDI

Söz konusu raporda, Süleyman K.’nin emniyette verdiği iddia edilen ifadede belirttiği gibi Ecem’in ölümünün, boyun ve göğsünü sıkmaya bağlı olarak nefes almaması sonrası meydana geldiği tespit edildi.

YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir