taraftar değil haberciyiz
Son dakika haberleri Türkiye'nin haber sitesinde.
5.7561
6.4149
1492.8
99785.16
276.303
43221.77

3 kadını sebepsiz yere darbetti

Antalya'da gece saatlerinde yürüyen 3 kadını darbeden saldırgan, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

AA | 12.02.2019 - 14:01..
Whatsapp ile paylaş

Şirket yemeğine katıldıktan sonra gezmek için Kaleiçi bölgesine giden Selin Ç. (25), Burcu Nihan B. (36) ve Gökçen T. (39) saat 03.15 sularında, sokakta yürürlerken arkalarından yaklaşan Mert K.'nin (22) saldırısına uğradı.

YARALANDILAR

Aldıkları yumruk ve tekme darbeleri nedeniyle yaralanan kadınlar, sağlık ekiplerinin müdahalesinin ardından Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Selin Ç. ve Gökçen T. ayakta tedavi edildi. Burcu Nihan B'nin ise yoğun bakım ünitesinde gözetim altında tutulduğu belirtildi. Kadının, burnunda ve kafatasında kırık olduğu anlaşıldı.

3 kadını sebepsiz yere darbetti

ADLİ KONTROL ŞARTIYLA SERBEST

Gözaltına alınan Mert K., emniyetteki ifade işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Şüpheli, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

3 kadını sebepsiz yere darbetti

"KAVGA ETTİĞİM KİŞİLER ZANNETTİM"

Mert K.'nin ifadesinde, yürürken tanımadığı birileriyle tartıştığını, bir süre sonra yolda yürüyen 3 kişiyi görünce, aynı kişiler zannederek yumruk attığını söyledi.

Arkalarını döndüklerinde yanlış kişilere vurduğunu anladığını ileri süren şüphelinin, daha sonra kadınların da kendisine vurmaya başladığını ancak şikayetçi olmadığını ifade ettiği kaydedildi.

3 kadını sebepsiz yere darbetti

3 kadını sebepsiz yere darbetti

Bu reklam google tarafından sağlanıyor?
YORUMLAR (üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
[+] Görüş bildir