Euro
10.4288
1.16%
Dolar
8.8674
1.2%
Altın
499.22
1.7%
Borsa
1.385
-1.2%
Bitcoin
377.715
-0.38%
17ºC
İstanbul
Güneşli 17 C

  13 gündür kayıp olan genç ağaçta asılı bulundu

  Aydın'da 13 gün önce kaybolan Canbey Taşdan'ın zeytin ağacına asılı cesedi bulundu.
  • 22.09.2015 - 12:43
  13 gündür kayıp olan genç ağaçta asılı bulundu

  13 gündür kayıp olan genç ağaçta asılı bulundu #1

  Bir yıldır memleketi Erzurum’da bulunan çiftçi İsmail Karataş (56), dün saat 15.00 sıralarında, Nazilli’deki evine dönüp, Ocaklı Mahallesi, Mersin Kırım Mevkisi’ndeki zeytin bahçesine gitti. Zeytinliğe yaklaştığında ağır bir koku geldiğini farkeden Karataş, merak edip nedenini araştırmaya başladı. Bu sırada ağaçlardan birinde diz kapaklarından aşağısı olmayan bir erkek cesedi bulan Karataş, durumu jandarmaya bildirdi.

  13 gündür kayıp olan genç ağaçta asılı bulundu #2

  BACAKLARINI VAHŞİ HAYVANLAR YEDİ

  Jandarma, uzun süredir sicimle ağaçta asılı duran ve bacakları vahşi hayvanlar tarafından yendiği belirlenen erkek cesedinin geçen 8 Eylül’den bu yana kayıp olan ve yakınları tarafından Ovaeymir Polis Merkezi’ne kayıp başvurusunda bulunulan Canbey Taşdan’a ait olduğunu belirledi. Taşdan’ın geçen ramazan bayramından beri yanında kaldığı ve birlikte inşaatlarda çalıştığı dayısı Nusret Köse’nin Yeşilyurt Mahallesi’ndeki evinden Aydın’daki ailesinin yanına gitmek üzere ayrıldığı ve bir daha kendisinden haber alınamadığı öğrenildi.

  DAYISI TEŞHİS EDEMEDİ

  Taşdan’ın cesedini dayısı Nusret Köse teşhis edemedi. Bunun üzerine ceset bu defa Köse’nin oğlu Ferdi Köse’ye gösterildi. Ferdi Köse, cesedin Taşdan’a ait olduğunu teşhis etti.

  13 gündür kayıp olan genç ağaçta asılı bulundu #3

  DAHA ÖNCE DE İNTİHARA KALKIŞMIŞ

  Bir süredir psikolojik sorunları nedeniyle tedavi gördüğü ve iki ay önce de hap içerek canına kıyma teşebbüsünde bulunduğu öğrenilen Taşdan’ın cesedi, jandarma ve savcının olay yerindeki incelemelerinin ardından otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu morgu’na kaldırıldı. Jandarma, Taşdan’ın ölümü ile ilgili soruşturmanın sürdüğünü bildirdi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir