Petrol
112.91
0.78%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
484.470
2.07%
16ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 16 C

  Adana'da bir kişi hamile eşini çocuğunun önünde öldürdü

  Adana'da 14 yaşında evlenen, 4 yaşında bir çocuğu olan ve 4 aylık hamile olan 19 yaşındaki genç kadın, kocası tarafından mısır tarlasında öldürüldü.
  • 11.09.2014 - 13:27
  Adana'da bir kişi hamile eşini çocuğunun önünde öldürdü

  ADANA

  Adana'nın Seyhan ilçesine bağlı Akkapı Mahallesi'nde meydana gelen olayda, Burcu Ç. (19) 5 yıl önce 14 yaşında Mehmet Ç. (27) isimli şahısla evlendirildi.

  ARALARINDA SIK SIK TARTIŞMA YAŞANDIĞI ORTAYA ÇIKTI

  Bu evlilikten çiftin bir yıl sonra Mısra ismini verdikleri kız çocukları oldu. Ancak bir süre sonra çift arasında karşılıklı kıskançlık yüzünden tartışmalar çıkmaya başladı. Yaşanan tartışmalardan dolayı genç kadın sık sık evini terk edip baba evine gidip orada kalmaya başladı. Yaklaşık bir ay önce yine kıskançlık yüzünden tartışan çift, birbirini başka erkek ve kızlarla gezmekle suçladı. Bunun üzerine Burcu Ç. çocuğunu alıp baba evine gitti. Ancak 4 aylık hamile olduğu için 2 gün önce evine geri döndü.

  MISIR TARLASINDA KIZININ YANINDA İNFAZ ETTİ

  Ancak karı-koca arasında yine kıskançlık yüzünden tartışma çıktı. Mehmet Ç. tartışmayı sonlandırmak için kızını ve eşini alarak otomobille gezmeye çıktı. Şahıs bir süre sonra Akkapı Mahallesi'nde bir türbeye geldi. Türbenin önünden mısır tarlasına geçen Mehmet Ç. otomobili burada durdurdu. Bir süre kızı ve eşiyle tarla kenarında tarım işçilerinin kullandığı sandalyeye oturup eşiyle konuştu. Biraz zaman geçtikten sonra kızını otomobile götüren koca, tekrar eşinin yanına geldi. İddiaya göre, sandalyede oturan eşinin karşısına geçen şahıs, silahını çıkartıp 3 el eşine ateş etti. Göğsünden vurulan genç kadın sandalyeden yere düştü.

  Adana da bir kişi hamile eşini çocuğunun önünde öldürdü #2

  KIZINI ARKADAŞINA EMANET EDİP KAÇTI

  Bir süre eşinin başında bekleyen koca daha sonra otomobile binip kızını da alarak olay yerinden uzaklaştı. Mehmet Ç. kızını bir arkadaşına götürüp, "Kızım sana emanet" diyerek kayıplara karıştı. Saat 11.30 sıralarında Burcu Ç.'nin ailesi kızını telefonla aradı ama bir türlü ulaşamayınca polise haber verdi. Polis genç kadının nerede olduğunu araştırmaya başladı. Bu arada bir kişi tarlada bir kadının hareketsiz yattığı ihbarında bulundu. Bunun üzerine polis olay yerine gittiğinde Burcu Ç.'nin öldürülmüş olduğunu tespit etti. Polis hemen olay yerinde yapılan incelemenin ardından katil zanlısı kocanın peşine düştü. Polis şimdi her yerde kocayı bulmaya çalışıyor. Burcu Ç.'nin cansız bedeni ise otopsi yapılması için Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

  Adana da bir kişi hamile eşini çocuğunun önünde öldürdü #3

  "YENİ SİLAH ALDIM ONU DENEYECEĞİM İZNİNİZ VAR MI"

  Bu arada türbede bekçilik yapan Hüseyin Acıdemir ise dün akşam saat 21.00 gibi Mehmet Ç.'nin otomobille türbeye girdiğini belirterek, "Beni görünce otomobilden inip yanıma geldi. Bana 'yeni silah aldım tarlada deneyeceğim iznin var mı' diye sordu. Ben de burası tarla istediğin yere gidebilirsin dedim. Sonra otomobile binip tarlaya gitti 2-3 el silah sesi geldi. Ben silahımı deneyeceğim dediği için polisi aramadım. Bir süre sonra otomobiliyle buradan ayrıldı. Otomobilde birinin olup olmadığını görmedim. Sonra gece yarısı polisler geldi. Adamın karısını öldürmüş olduğunu öğrendim" diye konuştu.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir