Petrol
87.09
-1.09%
Euro
18.0817
0.34%
Dolar
18.529
0.06%
Altın
982.37
-0.52%
Borsa
3068
0.00%
Bitcoin
358.400
-1.14%
24ºC
İstanbul
Güneşli 24 C

  Ağabeyini öldürdüğünü sanıp intihar etti

  İzmir'in Karabağlar ilçesinde, 28 yaşındaki Ekrem Esen, tartıştığı ağabeyini vurup, intihar etti.
  • 13.03.2012 - 14:55
  Ağabeyini öldürdüğünü sanıp intihar etti

  Ağabeyini öldürdüğünü sanıp intihar etti #1

  İzmir'in Karabağlar ilçesi ve Buca'nın Şirinyer semtinde ailesine ait Esen Orman Ürünleri firması bulunan, ayrıca kentin çeşitli semtlerinde de çok sayıda gayrimenkulleri olan Ekrem Esen, sabah satlerinde iş yerine gitti.

  Ekrem Esen, Şirinyer semtindeki merkez binalarında yer olmadığı için bir kamyon suntayı, Karabağlar İlçesi'ndeki şubeye gönderen ağabeylerinin, irsaliye kağıtlarını gördermemesine sinirlenip, telefonda tartışmaya başladı.

  POMPALI TÜFEKLE İŞ YERİNİ BASTI

  Sinirli bir yapıya sahip olduğu ve sık sık ağabeyleriyle tartıştığı öne sürülen Ekrem Esen, yaşanan tartışmanın ardından Şirinyer 644 Sokak'taki merkez şubelerine gitti.

  Otomobilinden inerek pompalı tüfekle iş yerinin camlarına ateş eden Esen, daha sonra tekrar aracına bindiği sırada, dışarıya çıkan ağabeyleri Kerem Esen ve Enes Esen ile diğer çalışanlara doğru ikinci kez ateş açtı.

  AĞABEYİNİ ÖLDÜRDÜĞÜNÜ SÖYLEDİ, KENDİNİ VURDU

  Saçmaların yüzüne isabet etmesiyle kanlar içinde yere yığılan ağabeyi Kerem Esen'in öldüğünü düşenen Ekrem Esen, tekrar diğer şubeye gidip alt kattaki depoya indi.

  Şirketin Müdürü Adem Onat'ı yanına çağırıp ağabeyini öldürdüğünü ve vicdan azabı çektiğini söyleyen Ekrem Esen, aynı pompalı tüfekle önce otomobilinin camlarına ardından da başına ateş ederek canına kıydı.

  İşyeri çalışanlarının yardım isteği üzerine adrese giden sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde, Ekrem Esen'in hayatını kaybetti belirlendi.

  Yakınları tarafından götürüldüğü özel bir tıp merkezinde ilk müdahalesi yapılan ağabey Kerem Esen ise daha sonra İzmir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Önümüzdeki mayıs ayında evlenmeyi planlayan Kerem Esen'in, sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu bildirildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.


  Görüş Bildir