Petrol
95.38
0.48%
Euro
18.3244
0.46%
Dolar
17.9549
0.24%
Altın
1.027
0.41%
Borsa
2777
0.00%
Bitcoin
428.068
3.39%
25ºC
İstanbul
Çok bulutlu 25 C

  Ankara'da bir anne çocuğunu tuvalette boğarak öldürdü

  Ankara'da tedavi gören 10 yaşındaki çocuğunu hastanenin tuvaletinde boğarak öldüren kadın gözaltına alındı.
  • İHA
  • 09.02.2015 - 13:42
  Ankara'da bir anne çocuğunu tuvalette boğarak öldürdü

  ankara

  Ankara'daki Gazi Hastanesi KBB servisinde meydana gelen olayda,  Nurhan S. isimli kadın 10 yaşındaki oğlu O. S.'yi otoplasti (kepçekulak) ameliyati olması için Gazi Hastanesi'ne yatırdı.

  HASTANE TUVALETİNDE BOĞDU

  Cuma günü gerçekleştirilen ve başarılı bir şekilde sonuçlanan ameliyattan sonra O. S. gözetim altına alındı. Pazar günü gecesi anne Nurhan S. oğlu O. S.'yi tuvalete götürmek üzere odasından çıkardı. Annesiyle birlikte el ele olacaklardan habersiz şekilde tuvalete giden küçük O. S. kendi öz annesi tarafından boğularak öldürüldü.

  Oğlunu ölüme böyle götürdü İZLE

  İTİRAF ETTİ

  Olayın ardından anne Nurhan S. verdiği ifadesinde hastaneden çıkarak Konya Yolu üzerinde araçların önüne atladığını ve daha sonra acil servise gelerek çocuğunu tuvalette boğarak öldürdüğünü söyledi. Hastane görevlileri kadının söyledikleri doğrultusunda tuvaleti kontrol ettiklerinde çocuğun cansız bedeniyle karşılaştı. Hastaneye gelen polis ekipleri, Nurhan S.'yi gözaltına aldı. Küçük çocuğun cansız bedeni ise otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu'na götürüldü.

  Ankara da bir anne çocuğunu tuvalette boğarak öldürdü #2

  BAŞHEKİM: SON DERECE ÜZGÜNÜZ

  Gazi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Kadriye Altok, olaydan dolayı kendisinin çok üzüldüğünü belirterek olayı anlattı. Prof. Dr. Altok, "Dün gece saat 02.00 civarında KBB servisinde yatarak tedavi gören bir hastayı başında refakatçi olarak bekleyen annesi hastanenin zemin katındaki bayan tuvaletine götürerek en sondaki odada boğarak öldürmüş. Daha sonra hastaneden çıkarak Konya yolunda araçların önüne atmış kendisini. Bunları kendi ifade etmiş. Acil servise başvurmuş ve çocuğunu öldürdüğünü itiraf etmiş. Acil mavi kod çağrısı yapılarak hızlıca ekipler ilgili yere ulaşmış ancak çocuğu kurtaramamışlar. Son derece üzücü bir olay. Daha önceden annenin böyle bir psikiyatrik sorunu olmadığını en azından bizim hastanemizde olmadığını kayıtlarımızda araştırarak gördük. Klinik çalışanlarının değerlendirlemelerini istedik, çocuğuna son derece ilgili bir anne olduğunu beraber dolaştığını ifade etti sorumlu hemşire. Son derece üzgünüz" dedi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir