Petrol
94.22
-0.21%
Euro
18.2027
0.08%
Dolar
18.5775
-0.03%
Altın
1.022
-0.09%
Borsa
3554
0.00%
Bitcoin
373.648
-1.65%
17ºC
İstanbul
Bulutlu 17 C

  Ankara'da oğlunu boğarak öldüren anneden ilginç savunma

  Ankara'da tedavi gören 10 yaşındaki çocuğunu hastanenin tuvaletinde boğarak öldüren kadın ifadesinde, "Onu kurtarmak için yaptım" dedi.
  • 10.02.2015 - 09:23
  Ankara'da oğlunu boğarak öldüren anneden ilginç savunma

  ankara

  Ankara'da tedavi gören 10 yaşındaki çocuğunu hastanenin tuvaletinde boğarak öldüren kadın gözaltına alındı. Anne Nurhan S., dün emniyetteki sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi.

  "ONU KURTARMAK İÇİN YAPTIM"

  Nurhan S.’nin, ifadesinde, "Hem kulağı hem kafası büyümüştü. Çok çirkin oldu. Bu çocuğumun psikolojisinin daha da bozulmasına, arkadaşlarının yanında kendisini daha kötü hissetmesine neden olacaktı. Onu kurtarmak için yaptım" dediği öğrenildi. Nurhan S., adliyedeki sorgusunun ardından tutuklanarak, cezaevine gönderildi.

  Oğlunu ölüme götüren Anne

  Ankara da oğlunu boğarak öldüren anneden ilginç savunma #2

  KEPÇEKULAK AMELİYATI OLDU

  Nurhan S. isimli kadın 10 yaşındaki oğlu O. S.'yi otoplasti (kepçekulak) ameliyatı olması için hastaneye yatırdı. Cuma günü gerçekleştirilen ve başarılı bir şekilde sonuçlanan ameliyattan sonra O. S. gözetim altına alındı. Pazar günü gecesi anne Nurhan S. oğlu O. S.'yi tuvalete götürmek üzere odasından çıkardı.

  ANNE ÖLDÜRDÜĞÜNÜ İTİRAF ETTİ

  Annesiyle birlikte el ele olacaklardan habersiz şekilde tuvalete giden küçük O. S. kendi öz annesi tarafından boğularak öldürüldü. Olayın ardından anne Nurhan S. verdiği ifadesinde hastaneden çıkarak Konya Yolu üzerinde araçların önüne atladığını ve daha sonra acil servise gelerek çocuğunu tuvalette boğarak öldürdüğünü söyledi.

  Ankara da oğlunu boğarak öldüren anneden ilginç savunma #3


  Görüş Bildir