Euro
10.3734
-0.58%
Dolar
8.862
-0.05%
Altın
501.35
0.46%
Borsa
1.394
0.68%
Bitcoin
388.187
4.02%
21ºC
İstanbul
Güneşli 21 C

  Kız öğrencilerin kavgası

  Okulun bodrum katına inip sürekli kavga eden öğrencilerin görüntüleri cep telefonu ile başka öğrenciler tarafından kaydedildi.
  • İHA
  • 11.01.2019 - 15:53
  Kız öğrencilerin kavgası

  Avcılar’da bir ortaokulda öğrencilerin bodrum katında sürekli olarak kavga ettikleri, diğer öğrencilerin de kavga anını cep telefonuyla kayda aldığı ileri sürüldü.

  Liseliler bodrum katını ringe çevirdi VİDEO

  ORTAOKUL İÇİNDE KAVGA

  Ortaya atılan skandal iddiaya ilişkin kavga eden kız öğrencilerin videosu ortaya çıktı. Görüntülerdeki olayların sürekli yaşandığını ileri süren veliler ise duruma yetkililerin el koymasını istiyor. Olay, Deniz Köşkler Mahallesi’nde bulunan bir ortaokul içinde yaşandı.

  İddiaya göre, ortaokulun içerisindeki öğrenciler okulun bodrum katında sürekli olarak kavga ediyor. Kız öğrencilerin birbirleri ile kavgası ise başka öğrenciler tarafından cep telefonu kamerası ile kaydediliyor.

  Kız öğrencilerin kavgası #1

  SAÇ SAÇA BAŞ BAŞA KAVGA

  Yaşanan olayda çevrede hiçbir sorumlu öğretmenin olmadığı ise dikkatlerden kaçmadı. Velilerin iddiasına göre aynı okulda defalarca kez benzer olaylar yaşandı. Yine yetkililerin konuyla ilgilenmediği ifade eden veliler, genellikle güçlü öğrencilerin zayıf öğrencilere şiddet uyguladığını ileri sürdü.

  Cep telefonu kamerasıyla kaydedilen görüntülerin ilkinde, bir kız öğrencinin diğerini tehdit ettiği ve sonrasında saç saça baş başa kavga ettikleri görülüyor. Görüntülerin devamında ise yine kız öğrencilerin kavga etmesi ve diğer öğrencilerin ayırmaya çalışmaları görülüyor.

  Günün önemli gelişmeleri VİDEO

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir