Petrol
111.38
-0.09%
Euro
17.5023
0.13%
Dolar
16.7446
-0.06%
Altın
974.03
-0.21%
Borsa
2444
0.00%
Bitcoin
324.572
-0.14%
23ºC
İstanbul
Açık 23 C

  Babanın kızına istismarı çöpe atılan mektupla ortaya çıktı

  Genç kızın yaşadıkları ortaya çıktıktan sonra annesi ve amcaları olayın üstünü örtmedi ve karakola şikayette bulundu.
  • Haber Merkezi
  • 08.11.2018 - 09:47
  • Güncelleme : 08.11.2018 - 09:47
  Babanın kızına istismarı çöpe atılan mektupla ortaya çıktı

  Bir genç kız, 10 yıl boyunca öz babasının taciz ve istismarına maruz kaldı. Genç kız olayı kimselere anlatamazken utanmaz baba, sonunda kızına mektup bile yazdı. Genç kız ise mektubu parçalayıp çöpe attı.

  Ancak annesi, çöpte bulduğu mektup parçalarını birleştirince, kızının yaşadığı zulüm ortaya çıktı. Genç kızın annesi ve amcaları olayın üstünü örtmedi, babayı karakola şikayet etti. Cinsel saldırı suçundan tutuklanan sapık baba cezaevine konuldu.

  İSTİSMAR 10 YIL SÜRDÜ

  Olay şöyle gelişti: Henüz 15 yaşındaydı. Kardeşine hamile annesi doğum için hastanedeyken, o evde babasının cinsel tacizine maruz kaldı. Çocukken başlayan taciz ve istismar tam 10 yıl sürdü. Genç kız, utancından durumu kimseye açıklayamadı.

  Babanın kızına istismarı çöpe atılan mektupla ortaya çıktı #1

  ÖZ KIZINA AŞK MEKTUBU

  Yıllar geçti, genç kız üniversiteyi bitirdi, öğretmen oldu. Ancak babası tacizi bırakmadı. Öz kızına "aşk mektubu" yazdı, odasına bıraktı. Genç kız, utanç verici ifadelerle dolu mektubu yırtıp attı. Ancak annesi parçalanmış mektubu çöp kutusunda gördü, parçaları birleştirdi, on yıllık baba istismarı ortaya çıktı.

  “KİMSE İLE ARKADAŞ OLAMIYORUM”

  Annesi, amcaları ve babaannesi genç kıza sahip çıkıp, tacizci babayı karakola bildirdi. Genç kız yıllarca yaşadığı zulmü, karakolda anlattı. Genç kız, “Beni ilk taciz ettiğinde 15 yaşındaydım. Tacizi 10 yıl sürdürdü. Bu olaydan dolayı kimseyle arkadaş olamıyorum, kimseye güvenemiyorum. 16 yaşında intiharı denedim. Psikolojik tedavi gördüm. Bana bu durumları yaşatan babamdan şikayetçiyim” ifadelerini kullandı.

  CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

  Gözaltına alınan tacizci baba, mektuptaki o ifadeleri, kızına duygusal düşkünlüğünü göstermek için yazdığını öne sürdü. Ankara 1. Sulh Ceza Hakimi Sezer Söylemez, babayı “nitelikli cinsel saldırı” suçundan tutuklayarak, cezaevine gönderdi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir