Euro
11.03
0.03%
Dolar
9.5072
0.29%
Altın
548.59
0.12%
Borsa
1.519
0.67%
Bitcoin
560.800
-3.58%
13ºC
İstanbul
Çok bulutlu 13 C

  Bağımlı baba kızına işkence yapıp Facebook'ta paylaştı

  Kağıthane'de, kızına olmadık işkenceler yapan psikopat baba, fotoğrafları Facebook'ta paylaştı. Anne, dede ve çocuk koruma altına alındı.
  • 05.06.2015 - 11:26
  Bağımlı baba kızına işkence yapıp Facebook'ta paylaştı

  Bağımlı baba kızına işkence yapıp Facebook ta paylaştı #1

  Uyuşturucu bağımlısı babası tarafından işkence edilen 13 yaşındaki kızın dramını bir avukat ekşisözlük'te kaleme aldı. Talep üzerine Baro tarafından görevlendirilen avukatın paylaştığı fotoğraflar ise dehşetin boyutunu ortaya çıkardı.

  KORUMA ALTINDALAR

  İşkence fotoğraflarının yayılmasının ardından Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı harekete geçti. Küçük kız, annesi ve dedesi koruma alıtına alınırken, cani babanın serbest bırakılmasına itiraz edildi ve hakkında da suç duyurusunda bulunuldu.

  YARDIM İSTEDİ

  Psikopat babanın küçük kızına yaptığı işkence sonrasında, annenin çocuğu hastaneye götürmesi üzerine, ölüm tehdidinde bulunuyor. Bir avukat ekşisözlük'te yaşadığı dehşet olayı yazarak herkesten yardım istedi. İşte çaresizlik içinde yardım isteyen avukatın kaleminden, dehşetin hikayesi:

  "Geçen hafta Baro tarafından Kağıthane çocuk karakolunda bulunan bir çocuk mağdur için avukat olarak atandım. Karakola gittiğimde gördüğüm manzara beni kahretti. 13 yaşındaki küçücük bir kız, uyuşturucu bağımlısı babası tarafından 5 buçuk saat boyunca işkenceye maruz bırakılmış, sigara yedirilmiş, ıslatılmış ve bu süre içerisinde demir çubukla defalarca darp edilmişti.

  Bağımlı baba kızına işkence yapıp Facebook ta paylaştı #2

  ÖLÜMÜN ELİMDEN OLACAK

  Çocuğunun fotoğraflarını hasmına göndererek 'kendi çocuğuma neler yaptım, sana neler yapacağımı tahmin et' tarzı mesajlar dahi atmış. Bu psikopat baba, çocuğu hastaneye götürmemesi için annesini ölümle tehdit etmesine rağmen, anne çocuğu alarak hastaneye götürüyor. sonrası 'sonun geldi, ölümün elimden olacak' tarzı mesajlar. Hepsine bizzat şahit oldum. Babayla ilgili çocuğun hürriyetini tahdit, kasten yaralama, eziyet, öldürmeye teşebbüs, tehdit suçlarından şikayetçi olduk. Kendisi dün yakalanmış ve Sulh Ceza Hakimliği'ne çıkarılmış. Bilin bakalım ne oldu. Salıverildi!!!

  DIŞARI ÇIKMAYA KORKUYORUM

  Kadın günlerdir yatalak babası ve kızı ile birlikte kendisini evine kilitlemiş yaşamaya çalışıyor. Bugün beni aradı, 'Avukat hanım tek umudum tutuklanmasıydı, şimdi ben ne yapacağım, dışarı çıkmaya korkuyorum' diyor. Adamı Facebook'tan arattım, fotoğrafını görseniz nasıl bir cani olduğunu siz de anlarsınız. Facebook'a koyduğu fotosu. Bu pisliğin adını her ihtimale karşı açıklamayacağım.

  Bağımlı baba kızına işkence yapıp Facebook ta paylaştı #3

  ÇÖZÜM BULMAMA YARDIM EDİN

  Ben Twitter işlerinden pek anlamam, hayatımın ilk Tweet'ini bugün Aile Bakanlığı'nı mention'layarak attım. İşe yarar mı bilmiyorum ama lütfen bu anne ve kızın başına bir şey gelmeden birilerinin harekete geçmesini sağlayacak bir çözüm bulmama yardım edin. Ben pazartesi gidip savcı ile konuşacağım, kızın fotoğraflarını göstereceğim, durumu izah ederek bu psikopatın tutuklanmasını sağlamaya çalışacağım. Ancak bu arada ne olacak? Bu kadıncağız ona bir yardım edebilirim ümidiyle beni arıyor, 'size güveniyorum sonuna kadar yanımda olacak mısınız' diyor. Evet olacağım ancak ben kadın bir avukat olarak onları ne kadar koruyabilirim ki. Peki başlarına bir şey gelirse bunun travmasını ben nasıl atlatabilirim? Siz tweet mweet bi şeyler yapıp bazı kurumların harekete geçmesini sağlayabiliyorsunuz. Belki toplu bir şekilde hareket edersek anne kızın başına bir şey gelmeden müdahele etme şansımız olabilir.

  PARA TEKLİFİNDE BULUNAN OLMUŞ AMA...

  Belki herkes aynı anda Aile Bakanlığı'nı mention'larsa dikkat çekebiliriz. Arkadaşlar para toplayalım teklifinde bulunan olmuş. Teşekkür ederiz ancak önceliğimiz anne kızın can güvenliği. Bu konuda Aile Bakanlığına baskı yapmamız şu an için aklıma gelen tek fikir. biz aile bakanlığı'na baskı yapalım ki, hem yargılama aşamasında Aile Bakanlığı devreye girsin hem de ben savcıya konuyu açtığımda bakın birçok kişi aynı şekilde bu durumdan elem duydu diyeyim. Hem çocuk hem anne için cumartesi günü koruma talep edildi, bekliyoruz. Kadının bir de yatalak babası olduğu için sığınma evinde kalmak istemiyor. Şimdi bu haberi görüp harekete geçecek bir savcı bekleniyor."

  KORUMA ALTINA ALINDILAR

  Aile ve Soyal politikalar Bakanı Ayşenur islam konuya ilişkin Twitter hesabından yaptığı açıklamada işkenceye maruz kalan çocuğun, annesinin ve dedesinin koruma ltına alındığını açıkladı. Söz konusu olayla ilgili Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı babanın serbest bırakılmasına itiraz ederken suç duyurusunda da bulundu.

  Bağımlı baba kızına işkence yapıp Facebook ta paylaştı #4

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir