Balıkesir'de intihar eden sevgililer toprağa verildi

vergi.jpg

Önceki gün saat 16.30 sıralarında, Balıkesir merkeze bağlı Selimiye Mahallesi'ndeki İkizcetepeler Barajı yakınından silah sesleri geldiğini duyanlar, jandarmaya bildirdi. İhbar üzerine bölgeye giden jandarma, park halindeki 10 DE 815 plakalı otomobilin içinde bir erkek ve bir kadının cesediyle karşılaştı. Yapılan araştırmada, ölenlerin, Balıkesir Göğüs Hastalıkları Hastanesi'nde görevli hastabakıcı Sedat Bodur ile aynı hastanede çalışan ve geçen yıl eşinden boşandığı belirtilen hemşire Burcu Goncakaya olduğu belirlendi.

Balıkesir'de intihar eden sevgililer toprağa verildi

"BİZİ BİRLİKTE GÖMÜN"

Araçta yapılan aramada 'Son isteğimizi yerine getirin, bizi birlikte gömün' yazılı bir not bulunduğu ifade edildi. Hemşire Burcu Goncakaya ile Sedat Bodur'un bir süre önce duygusal ilişki yaşamaya başladığı belirtildi. Eşiyle görüşmeyen Bodur'un, Goncakaya'yı anne ve babasıyla tanıştırdığı, iddiaya göre, ailesinin bu ilişkiye olumlu bakmadığını, çiftin bu nedenle bir süredir mutsuz olduğu öne sürüldü.

Balıkesir'de intihar eden sevgililer toprağa verildi

FARKLI İLÇELERDE TOPRAĞA VERİLDİLER

Gerekli işlemlerin ardından Goncakaya ile Bodur'un cenazeleri ailelerine teslim edildi. Sedat Bodur'un cenazesi dün öğlen Balıkesir'e bağlı Dursunbey İlçesi'ndeki Akbaşlar Köyü'nde toprağa verildi. Burcu Goncakaya ise Balıkesir'e bağlı Karesi İlçesi'ndeki Toygar Mahallesi'nde bulunan Hasköy Camii'nde ikindi vakti kılınan cenaze namazının ardından Çınarlıdere Mezarlığı'nda son yolculuğuna uğurlandı. Cenazeye katılan yakınları, taziyeleri kabul etti. Burcu Goncakaya'nın arkadaşları, "Neşeli, cıvıl cıvıl bir kızdı. Ancak son dönemde mutsuz görünüyordu" diye konuştu.