Balkonda oturan genç kızı öldüren zanlı yakalandı

Geçen perşembe günü saat 18.00'de, kırsal Pınarköy Mahallesi'nde meydana gelen olayda Emrah Patlar, evlerinin balkonunda oturan İpek ve kardeşi HASAN Can Kovan'a pompalı tüfekle 8 el ateş açtı. Başından ve göğsünden vurulan İpek Kovan ölürken, saçmaların isabet ettiği kardeşi Hasan Can Kovan ise yaralandı. Kaçan Patlar'ın yakalanması için çalışma başlatıldı.

Balkonda oturan genç kızı öldüren zanlı yakalandı

ORMANLIK ALANDA SAKLANIRKEN YAKALANDI

Emrah Patlar, polis ve Jandarmanın çalışmasıyla bu Sabah Köyceğiz'in Yeşilköy Mahallesi'nde, ormanlık alanda saklanırken, olayda kullandığı av tüfeğiyle yakalandı. İlçe Jandarma Komutanlığı'na getirilen Patlar'ın işlemlerinin ardından yarın adliyeye sevk edileceği belirtildi. İpek Kovan ise bugün gözyaşları içinde toprağa verildi.

Balkonda oturan genç kızı öldüren zanlı yakalandı

AYRILMASINI GURURUNA YEDİREMEMİŞ..

Emrah Patlar'ın ilk ifadesinde, birlikte bir restoranda çalıştıkları mesai arkadaşı da olan İpek Kovan ile kısa bir dönem sevgili olduklarını, sonra kendisinden ayrıldığını, bunu gururuna yediremediğini öne sürdüğü belirtildi.

Öte yandan Patlar'ın geçen 18 Nisan'da, genç kız ile zorla birlikte olmaya kalkıştığı, Kovan'ın polise başvurarak şikayetçi olduğu da belirtildi.