Petrol
110.45
-0.99%
Euro
16.22
0.66%
Dolar
15.55
0.48%
Altın
921.68
0.00%
Borsa
2418
-0.06%
Bitcoin
471.475
-1.57%
18ºC
İstanbul
Güneşli 18 C

  Beyoğlu'nda pompalı tüfekle soygun

  yüzleri kar maskeli 3 şüpheli, pompalı tüfeklerle girdikleri cep telefonu bayisini soydu.
  • İHA
  • 06.03.2016 - 01:37
  Beyoğlu'nda pompalı tüfekle soygun

  Beyoğlu nda pompalı tüfekle soygun #1

  Örnektepe Caddesi üzerinde meydana gelen olay iddialara göre şöyle gelişti. Akşam saat 19.30 sıralarında yüzleri maskeli ve pompalı tüfekli olduğu öğrenilen üç şüpheli, Cadde üzerinde bulunan cep telefonu bayisine girerek silah tehdidiyle kasadaki paraları istedi.

  Beraberinde getirdikleri pompalı tüfeği çalışanlara doğrultan şüpheli şahıslar bir el ateş açarak kasadaki yaklaşık 2 bin lira nakit para ve mağazada bulunan 12 cep telefonunu alarak olay yerinden kaçarak uzaklaştı.

  Olayın gerçekleşmesinin ardından mağaza çalışanları durumu polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, mağazada bulunan güvenlik kameralarını inceleyerek eşkâl tespitinde bulundu. Eşkâlleri tespit edilen şüpheli şahısların yakalanması için çalışma başlatıldı.

  Yüzleri maskeli şüpheli şahısların beraberinde getirdikleri silahları mağaza çalışanlarına doğrultmaları ve mağazada bulunan telefonları almaları ise güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Şüpheli şahısların mağazadaki telefonları poşete koyarak olay yerinden koşarak uzaklaşması ise güvenlik kamerasına yansıdı.
  Yaşanan olayla ilgili mağaza çalışanları büyük bir şok yaşadı.

  Mağaza çalışanlarının birbirlerini sakinleştirmeye çalıştıkları görüldü. Şüpheli şahısların çalışanları korkutmak amacıyla rastgele bir el ateş açtığı öğrenilirken şans eseri olayda yaralanan kimsenin bulunmadı öğrenildi.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir