Petrol
111.49
-0.49%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
488.168
2.88%
16ºC
İstanbul
Güneşli 16 C

  Bodrum'da kaçırılmaya çalışılan kızı polis kurtardı

  Bodrum'da 22 yaşındaki E.A, lise öğrencisi 15 yaşındaki genç kızı zorla Kars'a kaçırırken yakalandı.
  • DHA
  • 30.03.2016 - 16:10
  Bodrum'da kaçırılmaya çalışılan kızı polis kurtardı

  Bodrum da kaçırılmaya çalışılan kızı polis kurtardı #1

  Anadolu Meslek ve Kız Meslek Lisesi 9'uncu sınıf öğrencisi S.T.Ç., iddiaya göre, bir arkadaşının aracılığıyla tanıştığı inşaat işçisi E.A.'nın 4 yıl önce tecavüzüne uğradı.

  FOTOĞRAFLARIYLA TEHDİT EDİP 4 YIL BOYUNCA TECAVÜZ ETTİ

  S.T.Ç.'yi, fotoğraf ve görüntülerini çekip bunları sosyal medyada yaymakla tehdit ederek korkutan ve 4 yıl boyunca tecavüze devam ettiği öne sürülen E.A., kızı zorla memleketi Kars'a götürmek istedi.

  ÇIĞLIKLARI SAYESİNDE KURTARILDI

  Şehirlerarası otobüs terminaline gittiklerinde artık yaşadıklarına dayanamayan S.T.Ç.'nin, otobüs firmasının yanındaki polis noktasına girip yardım çığlığı atıp, "Kaçırılıyorum" diye bağırması üzerine E.A. yakalandı. S.T.Ç. ve E.A., Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

  "BENİ TEHDİT ETTİ, ÇAREYİ POLİSE SIĞINMAKTA BULDUM"

  İfadesine başvurulan S.T.Ç.'nin, "Babam hapiste, annem yeteri kadar ilgilenemiyordu. Arkadaşlarımız aracılığıyla tanıştığım E.A. içeceğimin içine uyku ilacı koymuş, uyandığımda tecavüz ettiğini anladım. Sonra 'Birlikte olur evleniriz' diye beni kandırdı. Defalarca birlikte oldu. Son zamanlarda şiddet uygulamaya başlamıştı, hayatım kabusa döndü. İntihar etmeyi bile aklımdan geçirdim. Ancak okuyup anneme bakmak istiyordum, yapamazdım. E.A. ayrılmak istediğimde ise beni tehdit etti. 'Çıplak görüntülerini yayınlayıp, seni herkese rezil ederim' dedi. Çareyi polise sığınmakta buldum" diye konuştuğu öğrenildi.

  Bodrum da kaçırılmaya çalışılan kızı polis kurtardı #2

  "KENDİ İSTEĞİYLE BENLE BİRLİKTE OLDU"

  E.A.'nın ise ifadesinde "Ben kimseyi zorlamadım o kendi isteği ile benimle birlikte oldu" dediği öğrenildi.

  GENÇ KIZ DEVLET KORUMASINA ALINDI

  Öte yandan E.A.'nın cep telefonunda S.T.Ç.'nin fotoğraf ve videolarının bulunduğu belirtildi. E.A. polisteki ifadesinin ardından öğle saatlerinde adliyeye sevk edildi. S.T.Ç. ise devlet korumasına alındı.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir