Petrol
85.32
-2.13%
Euro
18.1363
-0.12%
Dolar
18.5017
-0.02%
Altın
987.97
0.00%
Borsa
3180
0.00%
Bitcoin
362.336
-0.11%
24ºC
İstanbul
Açık 24 C

  Bodrum'da turistlerin göz önünde kanlı çatışma: 2 ölü

  Aralarında para anlaşmazlığı bulunan iki grubun arasındaki tartışma silahlı çatışmaya dönüştü.
  • 15.09.2013 - 17:37
  Bodrum'da turistlerin göz önünde kanlı çatışma: 2 ölü

  Bodrum da turistlerin göz önünde kanlı çatışma: 2 ölü #1

  Olay, Bodrum İlçesi'ndeki Kıbrıs Şehitler Caddesi Gümbet Kavşağı'nda bugün öğle saatlerinde meydana geldi. Bir otomobil kiralama firmasında çalışan Tahsin, Yaşar, ve Ahmet Kaya otomobille giderken arkadan gelen ve içinde Bekir, Naci,, Yakup ve Hasan Turan'ın bulunduğu otomobildekilerin kendilerini takip ettiğini düşünüp araçlarını durdurdu. Aralarında alacak anlaşmazlığı konusunda husumet bulunduğu belirtilen iki grup arasında tartışma çıktı. Farklı oto kiralama firmalarında çalışan iki grup arasındaki tartışma kısa sürede büyüyerek silahlı çatışmaya döndü.

  TURİSTLER DEHŞETİ YAŞADI

  Bodrum da turistlerin göz önünde kanlı çatışma: 2 ölü #2

  Çok sayıda turistin gözü önünde tabancalarını çeken taraflar, birbirlerine kurşun yağdırdı. Çatışmayı görenler polis ekiplerine haber verdi. Çatışmada Tahsin ve Yaşar Kaya ile diğer gruptan Bekir, Naci, Yakup ve Hasan Turan yaralandı. Yaralılardan Hasan Turan, Universal Hospital Bodrum Hastanesi'ne, diğer 5 kişi ise, Bodrum Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. İlk müdahalenin ardından durumu ağır olan Yaşar Kaya, Özel Acıbadem Hastanesi'ne sevk edildi. Yaralılardan Naci Turan'ın da durumunun ağır olduğu açıklandı. Olaya karışan ve yara almayan Ahmet Kaya ise gözaltına alındı.

  Polis olay yerinde 30'a yakın boş kovan buldu. Çatışmada kullanılan tabancaların da ruhsatsız olduğu tespit edildi. Polisin olayla ilgili aralarında görgü tanıklarının da bulunduğu sekiz kişinin ifadesine başvurduğu bildirildi.

  Bodrum da turistlerin göz önünde kanlı çatışma: 2 ölü #3

  2 KİŞİ ÖLDÜ

  Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde, alacak anlaşmazlığı yüzünden aralarında husumet bulunduğu belirtilen iki grup arasında çıkan silahlı çatışmada yaralanan altı kişiden, Üniversal Hospital Bodrum Hastanesi'nde tedavi gören Hasan Turan ile Bodrum Devlet Hastanesi'nde tedavi gören Yakup Turan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

  Bodrum da turistlerin göz önünde kanlı çatışma: 2 ölü #4

  İki grubun yakınları arasında tırmanan gerginliğin neden olabileceği yeni olayları önlemek için Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden takviye polis istendi.

  Bodrum Devlet Hastanesi'nde çok sayıda polis güvenlik önlemi aldı.


  Görüş Bildir