Euro
10.1402
0.81%
Dolar
8.6468
1.42%
Altın
487.98
1.55%
Borsa
1.419
0.1%
Bitcoin
407.933
0.69%
21ºC
İstanbul
Açık 21 C

  Boğaziçi Üniversitesi kız yurduna giren sapık kamerada

  Boğaziçi Üniversitesi kız yurdunda geçtiğimiz cumartesi sabahı meydana gelen jiletli saldırının güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.
  • 13.08.2015 - 16:11
  Boğaziçi Üniversitesi kız yurduna giren sapık kamerada

  Boğaziçi Üniversitesi kız yurduna giren sapık kamerada #1

  Boğaziçi Üniversitesi'nin Rumeli Hisarüstü'ndeki Güney Kampüsü'nün, 1'inci Kız Öğrenci Yurdu'na, geçtiğimiz cumartesi sabahı meydana gelen jiletli saldırının güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.

  Üniversitenin güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde yurda yangın merdivenlerinden giren 25 yaşındaki kokoreççi kuryesi Y.P'nin koridorlarda rahat bir şekilde dolaştığı görülüyor.

  GÜVENLİK GÖREVLİSİ DURDURMAYA ÇALIŞTI

  Olayın ardından fark edilen Y.P.'nin yurdun güvenlik görevlisi ile arbede yaşaması kameralara yansıyor. Güvenlik görevlisinin kaçmaya çalışan Y.P'yi yakalamak için çaba sarfettiği görülüyor.

  Boğaziçi Üniversitesi kız yurduna giren sapık kamerada

  TAKSİYLE KAÇTILAR

  Güvenlik görevlisinden kurtulan şüpheli olay yerinden koşarak kaçarken, kampüs dışında buluştuğu kardeşi Ş.P ve arkadaşı B.A ile bindikleri taksi ile üniversite kampüsünden ayrılıyorlar.

  KANLI GÖMLEĞİ DEĞİŞTİRİYOR

  Üzerindeki kanlı gömleğini taksiden indikten sonra kardeşinin gömleği ile değiştiren Y.P.'nin beraberindekilerle sahilde yürümesi de görüntülere yansıyor.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir