Petrol
108.12
-0.90%
Euro
17.5772
-1.40%
Dolar
16.6341
-1.48%
Altın
984.49
-0.77%
Borsa
2554
0.43%
Bitcoin
350.551
-3.60%
22ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 22 C

  Bunu yapan insan olamaz

  19 gün önce kaybolan çantası, işsiz bir genç tarafından bulunarak kendisine teslim edilmişti.
  • 25.02.2012 - 16:57
  Bunu yapan insan olamaz

  Bunu yapan insan olamaz #1

  Karaman'da yalnız yaşayan 80 yaşındaki Mahide Doğay evinde elleri ve ayakları bağlı öldürülmüş halde bulundu. Cinayete kurban giden Mahide Doğay'ın 19 gün önce çantası kaybolmuş ve işsiz olan 30 yaşındaki B.S. içerisinde 2 bilezik, altın küpe ve kolye ile yaklaşık 2 bin lira para olan çantasını polise teslim etmişti. Polis te yaşlı kadını bularak çantasını iade etmişti.

  KAPI ÇİLİNGİRLE AÇILDI

  Ziya Gökalp Mahallesi Abdullah Erdoğan Caddesi Alperenler Apartmanı Kat 1'de yalnız yaşadığı öğrenilen 80 yaşındaki Mahide Doğay'den haber alamayan yakınları sabah saatlerinde eve geldi. Ziline basılan kapının açılmaması üzerine durumundan şüphelenen yakınları sağlık ekiplerine ve polise haber verdi. Eve gelen polis çilingir yardımıyla kapıyı açarak girdi.

  YORGANLARIN ALTINDA BULUNDU

  Evdeki dolap ve çekmecelerin karıştırıldığını tespit eden polis Mehide Doğay'ı de elleri ve ayakları bağlı bir şekilde yorgan ve yastıkların altında haraketsiz bir şekilde yatarken buldu. Sağlık ekiplerinin yaptığı muayene sonrası Doğay'ın öldüğü tespit edildi.

  Cumhuriyet Savcılığı'nın olay yerinde yaptığı incelemenin ardından Doğay'ın cesedi, otopsi yapılmak üzere Karaman Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

  KAYBOLAN ÇANTASI TESLİM EDİLMİŞTİ

  Cinayete kurban giden Mahide Doğay'ın 19 gün önce çantası kaybolmuş ve işsiz olan 30 yaşındaki Bülent Soylu içerisinde 2 bilezik, altın küpe ve kolye ile yaklaşık 2 bin lira para olan çantasını polise teslim etmişti. Polis te yaşlı kadını bularak çantasını vermişti. Bu örnek davranışın gazete ve televizyonlarda yer almasının ardından yurt genelinden iş teklifleri almaya başlayan B.S.'ye, İl Emniyet Müdürü Lütfi Sönmez de sahip çıkıp, iş için girişimlerde bulunmuştu.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir