Euro
11.1924
1.02%
Dolar
9.6026
1.08%
Altın
553.67
1.55%
Borsa
1.48
1.68%
Bitcoin
591.697
-2.59%
18ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 18 C

  Bursa'da erkek hemşire hastane müdürünün boğazını kesti

  Bursa'da kapalı alanda sigara içtiği için tutanak tutulan erkek hemşire, tartıştığı hastane müdürünün boğazını falçata ile kesti.
  • DHA
  • 26.06.2015 - 14:42
  Bursa'da erkek hemşire hastane müdürünün boğazını kesti

  BURSA

  Daha öncede kapalı alanda sigara içtiği için defalarca kez uyarı alan ve tutanak tutulan erkek hemşire M.Ç., Dört Çelik Çocuk Hastalıkları Hastanesi İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Cihat Yenigün'ün bulunduğu odaya gitti.

  FALÇATAYLA SALDIRDI

  Kısa süren sözlü tartışmanın sonunda M.Ç.(32) elindeki falçata ile Yenigün'e saldırdı. Gerçekleşen saldırı sonucu boğazından yaralanan Yenigün'e arkadaşları tarafından müdahale edildi. Anında yapılan müdahale ile boğazına dikiş atılan Yenigün'ün hayati tehlikesi bulunmuyor.

  "GERÇEKTEN ALLAH KORUMUŞ"

  Olayla ilgili açıklama yapan Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Prof. Rüstem Aşkın, "Beklenmedik şok edici bir saldırıya uğramıştır. Allah'a şükür hayati tehlikesi yok. Ama çok ciddi bir risk atlatmış. Gerçekten çok üzgünüz. Sebebi ise kendi aralarındaki ufak tefek idari sorunlar. Erkek hemşire sigara içtiği için birkaç defa uyarı almış, tutanakları yazılmış. Olayların kıvılcımını bu tutanaklar oluşturmuş. Gerçekten Allah korumuş. Böyle şeylerin bir daha yaşanmamasını temenni ederim" diye konuştu.

  Bursa da erkek hemşire hastane müdürünün boğazını kesti #2

  Saldırgan ise hastanede bulunan güvenlik güçleri tarafından gözaltına alınarak polis ekiplerine teslim edildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir