Euro
15.3564
-0.46%
Dolar
13.4519
-0.50%
Altın
786.8940
-0.35%
Borsa
2,085.76
0.62%
Bitcoin
573.234
-2.06%
7ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 7 C

  Bursa'daki cinayet anı saniye saniye görüntülendi

  Cinayet tüm ayrıntısıyla kameralara böyle yansıdı.
  • 18.08.2012 - 18:08
  Bursa'daki cinayet anı saniye saniye görüntülendi

  Bursa daki cinayet anı saniye saniye görüntülendi #1

  Bursa'nın İnegöl İlçesi'nde vahşi cinayet! 6 ay önce ayrıldığı eski karısını bıçaklayarak öldürdü.

  4 yaşında bir erkek çocukları bulunan Arzu-Resul çifti, geçimsizlik sebebiyle yaklaşık altı ay önce ayrıldı.

  Ailesi ile Süleymaniye Mahallesi'nde ikamet eden Arzu Korkmaz, eski eşi tarafından Süleymaniye Muhtarlığı önüne görüşmeye çağrıldı. 31 yaşındaki Resul Güçlü, 4 yaşındaki çocuğu ile görüşüp hasret giderdikten sonra eski eşi ile konuşmaya başladı. Görüşmenin ardından Arzu Korkmaz eski eşinin yanından ayrıldı.

  OLAY YERİNDEN KAÇARAK UZAKLAŞTI

  Bir süre sonra tekrar gelen Arzu Korkmaz, kısa bir görüşmenin ardından eski eşinin yanından ayrılarak yürümeye başladı. Bu sırada belinden çıkardığı bıçakla eski eşinin peşinden koşan Resul Güçlü, bir çocuk annesi genç kadını yere yatırıp ardı ardına bıçaklamaya başladı. Resul Güçlü, eski eşini bıçakladıktan sonra olay yerinden kaçarak uzaklaşırken, kanlar içerisinde yerde yatan genç kadına ilk müdahale olay yerine gelen 112 ekipleri tarafından yapıldı.

  İŞTE O ANLAR

  O ANLAR SANİYE SANİYE KAYDEDİLDİ

  Ambulansla İnegöl Devlet Hastanesi'ne kaldırılmak istenen 25 yaşındaki genç kadın yolda hayatını kaybetti. Cinayet, çevredeki bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Emniyet ekipleri eski eşini bıçakladıktan sonra kaçan Resul Güçlü’nün peşine düşerken, genç kadının yakınları hastaneye akın etti. Kızının ölüm haberi ile şok yaşayan anne Hatice Korkmaz, “Daha evvel kızımı tehdit falan etmiyordu. Çocuğunu 15 günde bir alıp iki gün götürüyordu. Zaman zaman çocuk bende kalsın diyordu. Niçin yaptı anlamadım” dedi.


  Görüş Bildir