Euro
9.6713
-0.12%
Dolar
8.0615
-0.11%
Altın
452.7
0.53%
Borsa
1.414
0.33%
Bitcoin
508.049
-2.85%
10ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 10 C

  Bursalı adam oğlunun yazdığı şiiri paylaşıp intihar etti

  Bursa’da ilk eşinden olan ve 5 aydır göremediği 9 yaşındaki oğlunun yazdığı şiiri sosyal paylaşım sitesinden paylaşan adam intihar etti.
  • Ajanslar
  • 30.04.2015 - 17:03
  Bursalı adam oğlunun yazdığı şiiri paylaşıp intihar etti

  baba

  Bursa'nın Yıldırım ilçesinde Setbaşı Mahallesi’nde oturan 6 ay önce ikinci evliliğini yapan ve bir et kombinasında satış elemanı olarak çalışan Ufuk Uysal, dün sabah işe gitmek üzere evden ayrıldı.

  Çalıştığı iş yerine ait araçla ortadan kaybolan Ufuk Uysal’ın bulunması için eşi Aynur Küçük Uysal durumu polise bildirdi. Aynur Küçük Uysal cep telefonlarına ulaşılamayan Ufuk Uysal’ı bulmak için sosyal paylaşım sitesinden de duyuru yaptı.

  Bursalı adam oğlunun yazdığı şiiri paylaşıp intihar etti #2

  "YOLUN SONU" DEDİ

  Ufuk Uysal son olarak bir arkadaşına dün akşam saatlerinden ’Yolun sonu’ diye mesaj atarak Zeyniler yolu üzerinde olduğunu söyleyip telefonunu kapattı. Arkadaşları tarafından yapılan aramada bulunamayan Ufuk Uysal sabah saatlerinde yine Uludağ Etekleri’nde bulunan Zeyniler yolu üzerinde arayan arkadaşları ve ailesi iş yerine ait aracı gördü. Çevrede yapılan araştırmada yola 30 metre uzaklıkta ormanlık alanda Ufuk Uysal’ın çamaşır ipiyle ağaca asılı cesedini bulan yakınları durumu polise bildirdildi.

  Bursalı adam oğlunun yazdığı şiiri paylaşıp intihar etti #3

  "BABAM" ŞİİRİ

  Yapılan incelemede, Ufuk Uysal’ın ayrıldığı eşinden olan 9 yaşındaki U.U.nun kendisine hitaben yazdığı 'Babam' diye başlayan 'Evin erkeği sensin, Evin en güçlüsü sensin, Canım babam, Eve para getiren, Eve yoğurt getiren, Eve ekmek getiren sensin Canım babam' yazılı şiiri ile çocukları K. ve U.nun kendisini öperken çekilen fotoğraflarını paylaştığı görüldü.

  EŞİ SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

  Olay yerine gelen ve eşinin öldüğünü öğrenen Aynur Küçük Uysal ise sinir krizleri geçirdi. Yakınları tarafından güçlükle sakinleştirilmeye çalışılan Aynur Küçük Uysal polise verdiği ifadede, Ufuk Uysal ile 6 ay önce evlendiklerini, iki gündür sakin tavırlar sergileyip 5 aydır göremediği çocuklarını özlediğini kendisine söylediğini anlattı.

  Cumhuriyet Savcısı tarafından yapılan incelemenin ardından Ufuk Uysal’ın cesedi otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı.

  Bursalı adam oğlunun yazdığı şiiri paylaşıp intihar etti #4

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir