Petrol
96.66
3.21%
Euro
18.2581
-0.10%
Dolar
18.0514
0.58%
Altın
1.019
0.24%
Borsa
302
1.34%
Bitcoin
426.707
0.43%
29ºC
İstanbul
Güneşli 29 C

  Bursalı iş adamının oğlunun parçalanmış cesedi bulundu

  Orhangazi ilçesinde bulunan parçalanmış cesedin, Bursalı iş adamı Yılmaz Yerli'nin kayıp oğlu İbrahim Yerli'ye ait olduğu ortaya çıktı.
  • 24.02.2015 - 14:09
  Bursalı iş adamının oğlunun parçalanmış cesedi bulundu

  Bursalı iş adamının oğlunun parçalanmış cesedi bulundu #1

  Bursa Cinayet Büro Amirliği ile Orhangazi Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Kale bölgesinde parçalanmış bir erkek cesedi bulunmasıyla ilgili çalışmalarını geniş kapsamlı sürdürüyor.

  Cesedin yaklaşık bir ay önce kaybolan 18 yaşındaki İbrahim Yerli'ye ait olduğu tahmin edilirken, onun kaybolduğu gün cep telefonundan babası Yılmaz Yerli'ye, "Çocuğunuz elimizde. 250 bin lira verin çocuğunuzu alın" diye mesaj atıldığı öğrenildi.Bursalı iş adamının oğlunun parçalanmış cesedi bulundu #2

  FIRIN ÇALIŞANI ORTADAN KAYBOLDU

  İbrahim Yerli'nin kaybolmasından sonra babasının ortak olduğu fırında ekmek dağıtım işinde çalışan Ömer D'nin (28) aracında kan izleri bulunduğu, bu kişinin Yerli kaybolduktan sonra bahaneler üreterek fırındaki işinden ayrıldığı iddia edildi. Cesedin bulunmasının ardından polis ekipleri Ömer D. ile eşi Merve D'yi (26) Orhangazi'de gözaltına aldı. Zanlıların emniyetteki işlemleri sürüyor.

  Bursalı iş adamının oğlunun parçalanmış cesedi bulundu #3

  SOBADA YANMIŞ CEP TELEFONU BULUNDU

  Şüphelilerin evinde yapılan aramada sobanın içerisinde yanmış cep telefonu bulunduğu, telefonun kaybolan çocuğa ait olduğunun tahmin edildiği belirtildi. İlk incelemelerde ceset üzerindeki kıyafetlerin İbrahim Yerli'ye ait olduğunun belirlendiği, Adli Tıp Kurumu'ndaki kimlik tespit çalışmalarının sürdüğü bildirildi.

  Kale bölgesinde bir çobanın ihbarını değerlendiren polis ekipleri parçalanmış bir erkek cesedi bulmuş, polis ekipleri yaptıkları incelemede cesedin üzerinde kimlik belirleyici bir belge bulamamıştı. Cesedin, 27 Ocak'tan beri kayıp olan Orhangazili iş adamı Yılmaz Yerli'nin oğlu İbrahim Yerli'ye ait olabileceği belirtilmişti. Hastaneye çağrılan İbrahim Yerli'nin yakınları, cesedin tanınmayacak durumda olması nedeniyle kimlik tespiti için DNA testi yapılmasını istemişti.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir