Dolar
6.8396
0.4095%
Euro
7.6069
0.7896%
Altın
1731.99
0.7861%
Borsa
105155.29
-0.194%
G. Altın
380.605
1.1096%
Bitcoin
64565.82
0.7929%
18ºC
İstanbul
Bulutlu ve güneşli 18 C
  Canlı yayında itiraf edilen cinayette ceset bulundu

  Canlı yayında itiraf edilen cinayette ceset bulundu

  Canlı yayında itiraf edilen cinayeti soruşturan polisler, cesedi bir foseptik çukurunda buldu.
  • 26.10.2015 - 08:33

  Canlı yayında itiraf edilen cinayette ceset bulundu

  müge anlı

  ATV'de yayınlanan Müge Anlı'nın programına katılan İbrahim Sönmez, kendi oğlu ve kız kardeşi Fatma'nın sevgilisi Mahe ile birlikte babası Ali Sönmez'i hastaneden çıkardığını, sonrasında ise babasından haber alamadığını bildirmişti.

  CANLI YAYINDA CİNAYET İTİRAFI

  Programa telefonla bağlanan kız kardeş Fatma Sönmez canlı yayında "Babam sevgilimle birlikte olmamı istemiyordu. Ben de sevgilim Mahe'yden babamı dövüp bir kenara atmasını istedim. Nereye attı bilmiyorum'' ifadelerini kullanmıştı.

  POLİSLER SORUŞTURMAYI DERİNLEŞTİRDİ

  Gelişmeler üzerine Fatma Sönmez, gözaltına alındı. Ceset bulanamadığı için adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Soruşturmayı derinleştiren polis kayıp olan Ali Sönmez ile aynı ismi taşıyan torunu Ali Sönmez, Mahir Öztürk ve Suriyeli İbrahim adlı kişilerin yakalanması için çalışma başlattı. Polis, kayıp Ali Sönmez’in torunlarından Mehmet Sönmez’in, 'Ceset burada olabilir' ifadesiyle Oğuzeli ilçesinde bulunan Kayacık Barajı’nda arama yaptı, cesede ulaşılamadı.

  POLİSE HER ŞEYİ TEK TEK ANLATTI

  Hafta içerisinde yaşanan bu gelişmeler üzerine polis, Mahey diye bilinen Mahir Öztürk’ü saklandığı Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde yakalandı. Polis sorgusunda suçunu itiraf eden Mahir Öztürk, herşeyi anlattı, cesedin yerini söyledi.

  CESET FOSEPTİK ÇUKURUNDAN ÇIKTI

  Polis ve jandarma ekipleri zanlının itirafı doğrultusunda Dokuzyol ile Ekinveren mahalleleri arasındaki tarlada bulunan foseptik çukurunda yaşlı adamın cesedini aramaya başladı. Foseptik çukuru, vidanjörle boşaltıldı. Ekipler, 78 yaşındaki Ali Sönmez’in cesedini halıya sarılı vaziyette buldu. Şişen cesed, kuyunun betondan yapılan ağız bölümünün dar olması nedeniyle çıkartılamadı. İş makinesiyle 6 saat süren çalışmanın ardından yaşlı adamın cesedi çukurdan çıkarılarak otopsi için morga götürüldü. Zan altında kalan oğlu ve yakınları olayın çözülmesine sevinirken, babalarının ölüm haberiyle yıkıldı.

  Müge Anlı'yı şoke eden itiraf VİDEO

  Görüş Bildir