Petrol
98.19
-1.42%
Euro
18.4575
-0.41%
Dolar
17.9584
0.11%
Altın
1.034
0.19%
Borsa
2894
0.88%
Bitcoin
430.378
-3.35%
28ºC
İstanbul
Çok bulutlu 28 C

  Cebeci Plajı'nda iki kişinin cesedi bulundu

  Kocaeli'nin Kandıra ilçesindeki Cebeci Plajı yakınlarında, 17 yaşındaki Melisa Kolpar ile Ziya Yağcı'nın cesetleri bulundu.
  • 08.07.2015 - 12:21
  Cebeci Plajı'nda iki kişinin cesedi bulundu

  Cebeci Plajı nda iki kişinin cesedi bulundu #1

  Genç kızın ölmeden önce dövüldüğü anlaşılan cesedi kaldıkları çadırın içinde bulunurken, Ziya Yağcı'nın cesedi hemen yakındaki cankurtaran kulesinde iple asılı bulundu.

  İstanbul başta olmak üzere yakın illerden günü birlikçi ve çadır kuranların akın ettiği Kandıra'nın Karadeniz sahilindeki Cebeci Plajı'na bu sabah gelenler cankurtaran kulesinde birisinin asılı olduğunu gördü.

  Cebeci Plajı nda iki kişinin cesedi bulundu #2

  Cebeci Plajı'nda iki kişinin cesedi bulundu VİDEO

  KIZ ARKADAŞININ CESEDİ ÇADIRDA BULUNDU

  Haber verilmesi üzerine jandarma ekipleri hemen olay yerine geldi. Yapılan incelemede, iple asılı cesedin Ziya Yağcı'ya ait olduğu anlaşıldı. Bir süre sonra, Yağcı'nın sahilde bir kız arkadaşıyla birlikte çadırda kaldığı tesbit edildi. Çadıra giden jandarma ekipleri burada Ziya Yağcı'nın aynı yaştaki kız arkadaşı Melisa Kolpar'ın da cesedini buldu.

  Yağcı'nın kesin ölüm nedeni henüz belirlenemedi. Ancak vücudunda dayak izleri olduğu, gördüğü şiddet sonucu öldüğü üzerinde durulduğu ifade edildi.

  Cebeci Plajı nda iki kişinin cesedi bulundu #3

  KIZ ARKADAŞINI ÖLDÜRÜP İNTİHAR ETMİŞ OLABİLİR

  Kandıra Cumhuriyet Savcılığı soruşturmayı çok yönlü olarak sürdürürken olayın cinayet olabileceği gibi, iki genç arasında çıkan tartışmanın ardından Ziya Yağcı'nın genç kızı döverek ölümüne neden olduktan sonra intihar etmiş olabileceği de değerlendiriliyor.

  Cebeci Plajı nda iki kişinin cesedi bulundu #4

  FACEBOOK'TA TAKMA ADI "ÖLÜ"

  Melisa K.'nın ölümünden sonra sosyal medya hesaplarında paylaştığı karamsar mesajlar dikkat çekti. Melisa K, instagram hesabında paylaştığı bir fotoğrafı altına yazdığı, "Canımın içi seni çok özledik. Hele ben hala senin kabrine gelemedim. O yüzden senin yanına gelmeye karar verdik çok az kaldı" mesajı dikkat çekti. Melisa K'nın Facebook hesabında ise takma ad kısmında 'ölü' ifadesi yer alıyor.

  OYUNCULUK YAPIYORDU

  Melisa K'nın arkadaşı Ziya Y. ile ölümü Kocaeli'ne şoke etti. Melisa K'nın Kocaeli'de bir cast ajansına kayıtlı olduğu ve Medcezir, Kaderimin Yazıldığı Gün ve Tatlı Küçük Yalancılar gibi dizilerde küçük roller aldığı öğrenildi. Ziya Y'nin de aynı cast ajansında kaydının olduğu belirtiliyor.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir