Çocukluk arkadaşını bıçakla öldürdü

Kepçe operatörü Ömer Özdoğan ile çocukluk arkadaşı tornacı Uğur B., iddiaya göre, telefon konuşması sırasında küfürleşmeye başladı. Özdoğan, bir süre sonra Uğur B.'nin evinin önüne giderek arkadaşını sokağa çağırdı.

EVİNDEN EKMEK BIÇAĞI ALDI...

Sokağa inen Uğur B. ile Özdoğan burada da tartışmaya başladı. Tartışma kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüştü. Kavga sırasında yumruklaşan iki arkadaştan Uğur B., evinden aldığı ekmek bıçağıyla Özdoğan’ı yaraladı. Olayı görenlerin haber vermesi üzerine gelen sağlık ekiplerinin yaptığı müdahalenin ardından Özdoğan, ambulansla özel bir hastaneye kaldırıldı.

KURTARILAMADI

Burada tedaviye alınan Özdoğan, yapılan müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi.

Çocukluk arkadaşını bıçakla öldürdü

KATİL ARKADAŞ YAKALANDI

Olaydan sonra kaçan cinayet zanlısı Uğur B., kısa süre içinde Cinayet Büro ekipleri tarafından saklandığı adreste yakalandı.

Çocukluk arkadaşını bıçakla öldürdü

GECE BİRLİKTE ALKOL ALDILAR

Emniyete götürülen Uğur B.’nin ifadesinde gece birlikte alkol aldığı Özdoğan’ın aracında telefonunun şarj aletini unuttuğu için aradığını ancak telefonda kendisine küfür ettiğini ve Özdoğan’ın evinin önüne geldiğinde arkadaşının kendisine yumruk attığını, bunun üzerine çocukluk arkadaşını bıçakladığını söylediği öğrenildi.

Ömer Özdoğan’ın cansız bedeni savcının incelemesinin ardından otopsi yapılmak üzere İzmir Adli Kurumu Morgu’na kaldırıldı.